Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

tatil gidiş konusunda çok kararsız kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaşım adam var cub la Alplere gidiyor sen 700km derdindesin.Seninki totoda onların ki nedir ?
    Ben olsam tabi ki motorla giderdim..
    Motorla yol yapmakta bir tatildir bana göre 1 taşla 2 tatil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ///MPOWER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    Bence tartışılacak konu motorla seyahat değil sizdeki bu fotoğraf yeteneğiyle birde üstüne tarihi rotayla bence otel rezervasyonunu iptal edin efsane bir arşiv yapıp dönün bir hafta anca yeter o yerleri fotoğraflamaya bence bunu tartışalım
    "The Ultimate Riding Machine"

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    400 Km mondial drift ile gittim çift kişi ve rüzgarda vardı baya pişmanmıyım hiç olmadım en huzurlu en heyecanlı yolculuklarımdan birisiydi

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    herkes bir şeyler yazmış o motorla olmaz diye ama olur neden olmasın 2 kişi de olur. sırt çantaya ek soft yan çanta ile bagajınızı genişletebilirsiniz. yol zaten yapıyorsunuz anladığım. kendinize sınırlar koyun işte 150 km sonra bir çay içelim yada yemek yiyelim gibi yorulmayı beklemeyin. güzel bir manzara buldunuz hemen durun iki fotoğraf çekin kendinizi ödüllendirin. bu in binler sıkıcı gelmesin. çok eğlenceli oluyor.

kasım ayında iki gezi yaptım günü birlik tek başıma ilki çok rüzgarlıydı hava 530 km yol yaptım diğerinde ise 425 km yaptım.

iki sürüştede kendimi yormadan dinlenmeye ihtiyacımın olduğunu hissettiğimde direk durup dinlendim. size tavsiyem bol bol durun dinlenin ama dönüşünde hız yapmayın.
    çünkü dönüşte insan eve bir an evvel gelmek için sabırsızlanıyor ve saçma sapan şeyler yapabiliyor. mümkün ise dönüşünüzüde bir gün erkene alın tadını çıkararak gezip gelin derim.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun çok hoş güzel kaliteli motor yanlış anlama ama o motorla o şartlarda tatilin zehir olur...Başka bahara sakla maceranı "bence"...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)