Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motorumla Polis Motoruna Vurdum

Motovento
    REKLAM ALANI
    fly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar geçen akşam eve giderken Merterden geçiyorum. Müthiş trafik var. Arabalar adeta santim santim gidiyorlar. Bende aralarından yardırmışım gidiyorum. ve kafamda daha önceden kaza yaptığım zamandan kalma boydan boya yarılmış kaskım var(neden onu taktım bilmiyorum) . Bu kaskla önümü pek göremiyorum çünkü bütün rüzgarı tepeden basınçlı bir şekilde yüzüme üflüyor. (gözlerim kamaşıyor, eblek eblek dolanıyorum, falan filan) Neyse Merter deki shell e doğru yaklaştığımda önümde bir motorsiklet olduğunu farkettim ama gidiyormu duruyormu pek algılayamadım. (aslında haraket halinde olduğunu düşündüm" hankı salak E-5 in ortasında duraaaaar kiiiiii"
    Neyse ben ilerledikce Objeler Anlam kazanmaya başladı Yavaş yavaş mavi plaka görür gibi oldum.
    En son hatırladığım bir BMW nin üzerinde arkalarında Trafik Polisi Yazan iki amca oldu ve durduklarını farkettim.
    Ve o an.... ZBOMMMMMMMMMMMMMM
    iki amca yerde birbirlerine kuzu bibi sarılmışlar. Meleşiyorlar
    "aa çok pardon" yaptım ve motoru toplayıp kaçayım dedim
    derken öndeki amca fırlayım önümü kesti motorumu tutu.
    T.P. dur dur duuuuuuuuuuuur azrailmisin sen nereye gidiyon hemşeriiiiiiiiiiiim
    ben. çok acil işim var dönüşte uğrayım size
    t.p. Ehliyet ruhsat
    ben. ahanda al
    t.p. Hımmmm resimde iyi çıkmamışsın ceza yazacam sana
    ben. ii yaz
    öbür polis birden gülmeye başladı ve sonra da diğeri
    Kaskıma gülüyorlarmış
    onlar gülerken özür dileyip yola koyuldum.
    Oyüzden kask çok önemli !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    başlıgı okuyunca koptum vede yazıyıda okuyunca ama yinede geçmiş olsun

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    lenn manyak çarpacak yermi bulamadın
    allahtan komik kaskınla yırtmışsın olayı bu arada o kasklar nerede satılıyor
    KAMP ADAMLARI

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun ya alemsin beni sabah sabah güldürmeyi başardın
    o manzarayı görmek isterdim yani polislerin yerdeki yatışını ve senin kaçışını ama nereye kaçıcan desene o trafikten neyse ucuz atlattın
    ama ben şunu anlamakta zorluk çekiyom madem kaskın hasarlı yenisini
    zamanında al cezaya vereceğine kaska ver hemde hayatını kurtarabilir

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafik polisine çarpıyorsun,bunu komik bir olaymış havasında anlatıyorsun,yok sana resimde iyi çıkmamışsın diye ceza yazacam demişler,bence sallıyorsun.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bence sallamıyor polis daha şokta bunu derkene

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    afferin sana nasıl becerdin moralimi tavan yaptın allah razı olsun ....çok korktularmı polisler onların o an yüzlerini görmek isterdim .. tabi seninkinide
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

İntercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD ve 151 RS
    Muha haa kopardin beni ellerine saglik. yaw fly saga solla carpmadan bi kac hikaye daha yazsan???

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    pazer, bana da öyle geldi

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Yok böyle birsey yaaa, inanki Koptum burda .....demek sarilip Melesiyorlar haa???

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    iyiydi be
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

Motosikleti
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı
    Trafik polisine çarpıyorsun,bunu komik bir olaymış havasında anlatıyorsun,yok sana resimde iyi çıkmamışsın diye ceza yazacam demişler,bence sallıyorsun.
    dostum bu manyağı tanıyorum kesinlikle sallamıyor
    birkerede yağmurda firenleri tutmamıştı kaydı kaydı polis aracına çarparak durdu sonrada gülümseyip aradan vınladı
    inşallah birgün tencere kapagınla gezmekten vazgeçer
    19 mayıs belgrat ormanına gittik motorundan gelen tangur,tungur sesler yüzünden kahkaha ata ata gidişimizi görmeliydin herkez bize bakıyordu
    KAMP ADAMLARI

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Arkadaşım yaptığın sanki marifetmiş gibi birde ballandıra balladıra anlatmışsın.
    ( iki amca yerde birbirlerine kuzu bibi sarılmışlar. Meleşiyorlar) Bu bile anlatım tarzı çirkin .Çarptığın kişi bir polis değilde bir yaya ya da çocuk olabilirdi. Hadi üzerinden geçtin gittin onu oylece bırakıp tabanları mı yağlayacaktın yada motorunla kaçacaktın.Ama anlatımından da anlaşılıyorki haikaten oyle yapacaktın.. Bir motorcuya yakışmayan şeyler. Ha paylaşım diyorsan daha güzel şeyleri paylaşabilirsin.
    Sen dua etki iyi niyetli polislere rastlamışsın. Bana rastlasaydın (ki ben polis değil sade bir vatandaşım) seni orda evire çevire severdim.
    Şaka bir yana arkadaşlar lütfen kurallara riayet edelim

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    afferin sana nasıl becerdin moralimi tavan yaptın allah razı olsun ....çok korktularmı polisler onların o an yüzlerini görmek isterdim .. tabi seninkinide
    İlk etapda Yüzlerini pek göremedim ama trafikteki çoğu araç bana bo... yedin, ..... yanbastın, şeklinde el haraketleri yaptılar Tabi bu konularda deneyimli olmasam oturup ağlardım heralde

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    anlatımın ve betimlemelerin güzel, örnekler yerinde canlı ve akıcı..8/10 aferim

ya sabah sabah koptum yaa. seninki yılana basmak , salatanın içindeki böceği çiğnemek, aslana tokat atmak gibi olmuş ama bence ucuz yırtmışsın..anlattına göre daha ciddi de olabilirdi..neyse kaskını havalandırması da ilginçmiş.yalnız ALlah korusun bi sorun çıkıpta kask yerle kafan arasında kalırsa karpuz gibiayrılır koruma felan yapacak dermanı kalmaz ona göre..

haa bide arkadaşlar bukadar ciddiye almayın yazıları çünkü ben inanıyorum ki arkadaş komiklik katmak istemiş içine,yoksa insaniyetlik namına oda bliyordur hiçbir kazanın espirisi olmayacağını..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı
    Arkadaşım yaptığın sanki marifetmiş gibi birde ballandıra balladıra anlatmışsın.
    ( iki amca yerde birbirlerine kuzu bibi sarılmışlar. Meleşiyorlar) Bu bile anlatım tarzı çirkin .Çarptığın kişi bir polis değilde bir yaya ya da çocuk olabilirdi. Hadi üzerinden geçtin gittin onu oylece bırakıp tabanları mı yağlayacaktın yada motorunla kaçacaktın.Ama anlatımından da anlaşılıyorki haikaten oyle yapacaktın.. Bir motorcuya yakışmayan şeyler. Ha paylaşım diyorsan daha güzel şeyleri paylaşabilirsin.
    Sen dua etki iyi niyetli polislere rastlamışsın. Bana rastlasaydın (ki ben polis değil sade bir vatandaşım) seni orda evire çevire severdim.
    allahtan herkezi polis yapmıyorlar her kaza yapanı evire çevire döven polis istemezdik
    hepimiz yeri geldiğinde küçük kazalar yapıyoruz
    KAMP ADAMLARI

Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı
    Dostum Acı tatlı yüzlerce hikayemiz var hepimizin. Üslubumu beğenmeyenlerden özür dileyebilirim.
    Fakat burası Savaş Ay ın programı deyil. Gerilmeye gerek yok. Gerilsek bile başkalarına yansıtmamıza gerek yok. Tatlı tatlı konuşalım. Yüzümüz gülsün.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Kimse istemez DOSTDARK o kadar yetkileri yok çünkü aman olmasında

dostum sallasan bile önemli değil yarıldım burda

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler