Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

exper raporu ve kusur

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşlar geçen hafta motosikletimle duran trafikte arabayla adam bana arkadan vuruyor neyse tutanak tutuyorum motoru zmotoya bırakıyorum burak usta bana karşı tarafın ehliyet ve ruhsat fotokopisinin gerektiğini söyledi bende ilk defa başıma geldiği için almadım neyse adamı aradım ev taşıyorum yarın akşam ara vereyim dedi bende tamam dedim ertesi gün aradım adam numaramı engellemiş yabancı numaralarada açmıyor adamın evini buldum ev yıkılmış adam yok mahallenin bakkalindan öğrendim hangi mahalleye taşıdığını ve arabasını pilakasindan buldum arkadaşımın numarasından msj attım arabanın önünde bekliyorum diye hemen indi neyse aldım fotokopileri servise gönderdim exper gelmiş bakmış iki gün sonra msj geldi sbm den yüzde yüz ben kusurlu çıktım ve itiraz ettim üç gün içinde bana doneceklerini söylediler tekrar ben kusurlu çıkarsam ne yapmam gerekiyor tutanak resmini paylaşıyorum ben nasıl suçluyum anlamadım siz ne düşünüyorsunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    F850 Gs
    Duran trafik mi ? Adam aracimla seyir halindeyken yazmis imzalamış..

Ayrıca dokunmak suretiyle vurdum cumlesinden anlaşılıyor ki ya işini biliyor ya da sigortacisini aramıs kısa bir konuşma yapmışlar.

Motosikleti
    2teker
    Duran trafikte sola dönmek için hamle yapmış benim önünden gittigimi sanmış bende karşı sokağa girecektim önümdeki aracın çıkmasını bekliyordum sonuçta arkadan vuruyor ve ben onun önüne makas atmiyorum makas atsam vursa hatamı kabul ederim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Sigorta tahkim kurumuna başvurun. Ben gecen sene kaza yaptım %100 kusurlu iken %100 haklı duruma geldim. Tramer sonucundan sonra 10gün içinde itiraz etmeniz gerekiyor o yüzden acele edin.

http://www.sigortatahkim.org/

Motosikleti
    2teker
    Sigorta şirketine itirazda bulundum 3iş günü içinde doneceklerini söylediler arkasından exper şirketini aradım nasıl oluyorda böyle oluyor dedim eğer itirazımda yine ben kusurlu görünürsem şirket avukatiyla mahkemeye gidicem dedim exper'de hakkınızı arayın dedi ve nasıl olduysa sbm'den msj geldi tekrar bu sefer yüzde yüz karşı tarafı kusurlu gösterdi bende anlamadım
    C@LiMeRO bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 700 X
    Sigortacılar işi biliyor. Karşı tarafta hasar yok. Sende "% 100 kusurlu" rapora itiraz edip hakkını aramazsan şirket ödeme yapmayacak.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    dur bakalım, o sigorta şirketleriniz aynımı? eğer aynıysa bunu yapmaları çok normal. çünkü araçta hasar yok sizde var. eh haliyle kusuru sizde buluyor ve ücreti karşılamıyor. farklı firma oldu mu ikisi birbiriyle kapışır.
    ayrıca hocam, Yazdığınızdan çok fazla bir şey anlaşılmıyor
    GB79 bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    İki tarafta axa sigortalı tekrar msj geldi bu sefer karşı tarafı kusurlu gösterdi şu anda sıkıntı gözükmüyor düzeltme yapmışlar galiba
    m1t0 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canavar gibi adamsın karalı helal olsun sana
    Karalı bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki tarafta axa sigortalı tekrar msj geldi bu sefer karşı tarafı kusurlu gösterdi şu anda sıkıntı gözükmüyor düzeltme yapmışlar galiba
    geçmiş olsun sorunun çözüldüğüne sevindim motorda orjinalliği bozacak zarar varmı
    Karalı bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    2teker
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun sorunun çözüldüğüne sevindim motorda orjinalliği bozacak zareğitimi
    Orjinalliğini bozacak birşey yok bakalım şu iş bitsin yazarım tekrardan en çok kızdığım nokta okadar eğitim al eğitim tekrarı yap gelsin durduğun yerde vursun birde diyorki ben senin önümden gittiğini sandım artık neyle uğraşıyorsa arabanin içinde gidon yamuldu biraz sol karenajda ve depoda çizikler var bende birşey yok
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    nasılda dediğim çıktı. iki tarafta kusurlu olsa, bir yolunu bulur en az kusurluyu haklı çıkarırlardı. ne çakal bunlar varya...

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok gecmis olsun umarim en kisa zamanda hallederler... olayin cozumlenmis olmasida guzel servise soyleyebilirsin kusurlu butun parcalari belirlesinler hepsinide deistir...
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    [QUOTE=atillatopal9;3563946]nasılda dediğim çıktı. iki tarafta kusurlu olsa, bir yolunu bulur en az kusurluyu haklı çıkarırlardı. ne çakal bunlkarya.E]

Anladığım işler değil bunlar ilk defa kendim uğraşıyorum arabayla başıma gelse biraderler filan hallediyordu işte ailemdeki herkes motosiklete karşı olduğu için bana kaldı:(

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:11 ----------

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok gecmis olsun umarim en kisa zamanda hallederler... olayin cozumlenmis olmasida guzel servise soyleyebilirsin kusurlu butun parcalari belirlesinler hepsinide deistir...
    Yarın zmotoya gidicem inş bakalım

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Hadi gözün aydın.
    Karalı bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi gözün aydın.
    Haklı olduğumu bildiğim halde haklı çıkardıkları için seviniyorum
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

fazla anlamiyorum bu islerden ama sonunda bir silah alip adaleti kendim saglicam sanirim
    AydınOğlu09 bunu beğendi.

iyiki bugün kask kameram geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)