Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominosta part time nasıl oluyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Sevgili mt ailesi dominosa yazin girmeyi dusunuyorum. Fakat hafta sonu dershane olmasi sebebiyle hafta sonuda calisamiyorum. Yeni araba aldigimiz icin paradanda kestiler para atamiyorum kenera kit kanaat yetiriyorum parayi. Simdi hafta ici okuldan 16.10 da cikiyorum 17.00-00.00 arasi calisma saatleri varmi dominosta. Eger varsa uc bes birseyler atmak icin calismak istiyorum a2 ehliyetimi aralikta aldim sus olarak duruyor simdilik. Calisan fikir sahibi olan arkadaslardan ricam beni bilgilendirebilirlermi?

Tesekkurler...
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    mc donalds da çalıştım 2 ay kadar ama motor kurye olarak değil ordaki paketçi abilerle aram iyidi bildiğim gibi sadece uyanık olman gerekiyor başkası senın sırana bile cıkabiliyor uyanık atik hızlı olmak ve + olarak stresli ve maası az olan bir iş başka part time işlere yönele bilirsin bence

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Sevdigim is olsun camurdan olsun hesabi birazda 5 seneden beri motor sevdasiyla yanip tutusuyorum ehliyetimi allaha cok sukur aldim simdi sira motorda ama para atamiyorum artik. Dominosa cok rahat girebilirim bir abimin ahbabiymis muduru..

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevdigim is olsun camurdan olsun hesabi birazda 5 seneden beri motor sevdasiyla yanip tutusuyorum ehliyetimi allaha cok sukur aldim simdi sira motorda ama para atamiyorum artik. Dominosa cok rahat girebilirim bir abimin ahbabiymis muduru..
    inşallah girersin ozaman ama dikkat et fast food culara daha cok gıcık bızım milletimiz

Motosikleti
    Yaza inşallah
    17.00-00.00 arasi calisma saatleri varsa olur insallah..

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    02.00'a kadar açık oluyor benim bildiğim kadarıyla yani aklımda öyle kalmıştı.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    konuya net cevap gelmemiş. tekrar sorayım. dominosta part time çalışan/çalışmış olan var mıdır acep? şartlar ve saatler nasıl oluyor?

yardımlarınızı esirgemeyin.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Abi bilen ksein söyliyecektirde gidip sorabilirsin. En kesin ve net cevabı alırsınız.

Uzun Süre Dominos'ta Çalıştım.Merak Ettiğiniz Birşey Varsa,Sorabilirsiniz.Konuyu Açan Arkadaşa Gelirsek.Evet Kapanış Olarak O Saatlerde Çalışabilirsin.Ayrıca İlla Tanıdık Olmasına Gerek Yok.Dominos Her Türlü İnsanı Alıyor.

Sıkıntılı bir ortam ve iş olduğundan devamlı motorcular ihtiyaçları oluyor kolay bir şekilde girebili ve o saatlerde çalışabilirsiniz.

denizsrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuya net cevap gelmemiş. tekrar sorayım. dominosta part time çalışan/çalışmış olan var mıdır acep? şartlar ve saatler nasıl oluyor?

yardımlarınızı esirgemeyin.
    Hocam 8 ay dominosta calistim. Oncelikle girmeni tavsiye etmem ama illa giricem diyosan yardimci olayim. Part time calisma saati gunde 4.5 saat. Ya sabah 10:00-14:30 calisirsin ya da aksam 18:00-22:30 seklinde. Part time olanlari bu saatlere yerlestiriyolar. Haftalik izin 2 haftada bir oluyor. Full time calisanlara yemek olarak 1 adet orta boy pizza veriliyor part calisanlara 1 adet kucuk boy. Maas genelde 500-600 arasi. Is stresi cok fazla. Isten ayrildigim icin mutluyum.

Motosikleti
    Alıntı denizsrkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 8 ay dominosta calistim. Oncelikle girmeni tavsiye etmem ama illa giricem diyosan yardimci olayim. Part time calisma saati gunde 4.5 saat. Ya sabah 10:00-14:30 calisirsin ya da aksam 18:00-22:30 seklinde. Part time olanlari bu saatlere yerlestiriyolar. Haftalik izin 2 haftada bir oluyor. Full time calisanlara yemek olarak 1 adet orta boy pizza veriliyor part calisanlara 1 adet kucuk boy. Maas genelde 500-600 arasi. Is stresi cok fazla. Isten ayrildigim icin mutluyum.
    bu standartların yasal dayanağı var mı yahu? 2 haftada 1 izin ve 500 lira maaş nedir.. vasıfsız eleman değil ki bu, a2 belgesini kullanarak para kazanan ve risk alan bi eleman. dominos da nispeten kurumsal bi firma, bu derece leş olmaması lazım aslında.

hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Part time için en az 5 saat çalışman gerekir. kendi motorun ile çalışırsan benzinden iyi para kalıyor. Motorun yok anladığım kadarıyla eğer little caesars varsa yakınında orası daha iyidir. Bende haftada 3 gün çalışıyorum patron tanıdık olduğu için

Motosikleti
    Alıntı hakan nkd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Part time için en az 5 saat çalışman gerekir. kendi motorun ile çalışırsan benzinden iyi para kalıyor. Motorun yok anladığım kadarıyla eğer little caesars varsa yakınında orası daha iyidir. Bende haftada 3 gün çalışıyorum patron tanıdık olduğu için
    dominosta kendi motorumuzla çalışabiliyor muyuz ki?

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı denizsrkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam konuyu açan kişi benim.1 haziran günü dominosa part time moto kurye olarak girdim. Ben Bilecik-Bozüyük şubesindeydim. Bizim şubede müdür-işçi ilişkisi yoktu. Her zaman abi-kardeş ilişkisi vardı. Bizler müdürümüze abi diye hitap ediyorduk. Beraber sigaramızı içiyorduk. Ve part time olmama rağmen her hafta istediğim bir gün izin yazıyorlardı. Mesala bu hafta salı işim var bir daha ki hafta cuma işim var diyelim, hiç bir şey sormadan veriyorlardı. Yemek konusunda part time olmama rağmen her zaman orta clasik pizza yiyebiliyordum. hiç bir zaman sen partsın küçük yiyeceksin demediler. Ve sende bilirsin ki personel en fazla 2 malzeme kullanır, ama biz 4-5 malzemeye kadar kullanıyorduk. Çalışma saatleri sabah 10.30-15.00 yada 19.00-00.00 akşam vardiyasında part time çalışanada 1 saat dinlenme hakkı veriyorlardı. ama yarın akşam işin çıktı ya, ama sende akşam çalışıyorsun hemen vardiya değiştirebiliyorsun bizim burada. Rush saati haricinde istediğin zaman sigaranı içebiliyorsun. Maaşlarıda iyiydi yani ben öğrenciyim ve bana ilk ay 680 tl yattı ve de bana çok rahat yetti o para.. 2. ay bayramda 4 gün izin verdiler ve öyleyken bile 630 tl maaş yattı. ama ben işten çıkmak zorunda kaldım ygs için. daha uzun çalışabilirdim. Eğer dominosa girmek istiyen varsa girsin çünkü kaliteli bir şirket. eğer benim çalıştığım şube bulursanız kaçırmayın. Arada uğruyorum sufle ısmarlıyorlar :D
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

Motosikleti
    Hocam konuyu açan kişi benim.1 haziran günü dominosa part time moto kurye olarak girdim. Ben Bilecik-Bozüyük şubesindeydim. Bizim şubede müdür-işçi ilişkisi yoktu. Her zaman abi-kardeş ilişkisi vardı. Bizler müdürümüze abi diye hitap ediyorduk. Beraber sigaramızı içiyorduk. Ve part time olmama rağmen her hafta istediğim bir gün izin yazıyorlardı. Mesala bu hafta salı işim var bir daha ki hafta cuma işim var diyelim, hiç bir şey sormadan veriyorlardı. Yemek konusunda part time olmama rağmen her zaman orta clasik pizza yiyebiliyordum. hiç bir zaman sen partsın küçük yiyeceksin demediler. Ve sende bilirsin ki personel en fazla 2 malzeme kullanır, ama biz 4-5 malzemeye kadar kullanıyorduk. Çalışma saatleri sabah 10.30-15.00 yada 19.00-00.00 akşam vardiyasında part time çalışanada 1 saat dinlenme hakkı veriyorlardı. ama yarın akşam işin çıktı ya, ama sende akşam çalışıyorsun hemen vardiya değiştirebiliyorsun bizim burada. Rush saati haricinde istediğin zaman sigaranı içebiliyorsun. Maaşlarıda iyiydi yani ben öğrenciyim ve bana ilk ay 680 tl yattı ve de bana çok rahat yetti o para.. 2. ay bayramda 4 gün izin verdiler ve öyleyken bile 630 tl maaş yattı. ama ben işten çıkmak zorunda kaldım ygs için. daha uzun çalışabilirdim. Eğer dominosa girmek istiyen varsa girsin çünkü kaliteli bir şirket. eğer benim çalıştığım şube bulursanız kaçırmayın. Arada uğruyorum sufle ısmarlıyorlar :D
    şubeden şubeye değişiyor demek ki. part time günlük minimum 6 saat, 6 saate aylık 600 lira. paket başı ücret yok. 8 saate 950 lira. 10 saate 1150 lira. benim aldığım bilgi bu şekilde. bana uymadı açıkçası. allah çalışanlara kolaylık versin.

denizsrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Sizin sube cok daha iyiymis hocam. Ben bursada calisiyordum. Evet calisanlar arasinda abi kardes iliskisi soz konusu. Ama bizim basimizdaki mudurlerden dolayi bu kadar esneklik yansitilmiyodu bize iyi forumlar

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Allah, hizmet sektörünün yeme-içme grubunda çalışanlara sabır versin. Üniversiteden sonra üç (3) günlük komilik tecrübem olduydu, 4. gün haber bile vermeden bıraktım gitmeyi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)