Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Satmıyorum Arkadaş..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergunbilgeha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow cxm 250
    Sahibinden.com üzerinden uzun suredir irili ufaklı birsuru urun satmisimdir.neredeyse her sattigim ürünü alan hep birisine hayır için alıyor ve bendende bu hayira ortak olmam için müthiş indirim bekliyor Sattigim koltuk takımına ücret odememek için vakıfa aldığını söyleyen kiseye vakıf belgelerini getirmesi karşılığı verecegimi soyledim ve megerse inşaatın satış ofisi icinmis.
    Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

))
    Permatiq59 bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    toplumda o kadar çok parazit var ki, bunlar beleş yaşamaya o kadar alışmışlar ki, başkasının sırtına binip para kazanmayı o kadar hak görür olmuşlar ki, allah hepsinin gani gani belasını versin, amin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsiklet satmak/almak bu ülkede macera. Ben ilan verdiğimde başımdan geçenler;
    1. Gece saat 24.00 de bile telefon ile arayanlar,
    2. Fiyatının yarısını teklif edenler, hayır diyince kızıp trip atanlar, hatta küfür edenler,
    3. Kendisini acındırarak fiyat indirmeye çalışanlar,
    4. Eşşek, dana, köpek, vb.ile takas teklif edenler,
    5. Motora bakmak istiyorum, adresim burası yarın gelin diyenler,
    6. Aynı soruyu cevabını aldığı halde tekrar tekrar soranlar'dan illallah ettiğimden motoru satmaktan vazgeçtim. Bırakın motoru, hayattan, yaşamaktan soğuttu bu grup insanlar.
    sahibinden de ilan açarken asla telefon seçeneğini açmam. isteyen mesaj atar. açar bakarım, işime geleni cevaplarım, gelmeyeni direk silerim. hatta ilan açarken ilana direk "saçma sapan insanlarla muhatap olmak istemediğim için telefon numaramı vermiyorum" diye yazarım.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Şimdi ikinci elde teknik şudur. Acil diye arattırırsın. Çıkan ilanlara nede olsa acilci ucuz verir diye mesajı döşersin.
    İlana acil yazmayacaksın bu baya fark ettirir gelen mesajları.

yayan-bay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla pegaso 650
    satma kardeşim sık dişini , ben sattım mecburen zamanında "Allah sıkmasın çok zor" ben altıncı senede zor koydum yerine .
    Permatiq59 bunu beğendi.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Arabamı değiştirmek istiyordum fakat sırf bu al-sat stresi yüzünden değiştirmeyip binecem.

Motosikleti
    CG125 ES
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık yüz yüze de söyleniyor ki.Perdesi patlamış insanların.Geçen yıl aynı şey yüzünden ben de vazgeçmiştim.Aksine internetten daha çok motor başında olmuştu benim.Adam geliyo,oooo abi manyak bakmışsın motora süper olmuş vıdı vıdı vıdı...Ne kadar istiyon ? 2600 Kardeşim. 1000 liram var abi.Gerisini yazmaya gerek yok,o gün bugündür satılık yazısı yazmaya bi tarafım yemiyo.

Zamanında sahibinden.com da satiliga cikardigim playstation 3 e mobilya takimi teklif gelmişti harbiden ortalik çok olucu kayniyor.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    beyler sahibinden.com'u bırakın hatta motoru alalı 5-6 ay filan olmuştu (gv 250) iş için şehir değiştirdim oturduğum yerde zorla satmamı isteyenler oldu teki gına getirdi bazen benzincide filan yanıma gelip abi bu kaçlık kaç yapıyo bana satsana helalinden 5000 lira vereyim demişti. sonra 1-2 defa daha denk geldim adama yine aynı laf busefer ben dedim ben sana 5000 lira vereyim dahada bu konuyu açma diye. başka biri yine tutturmuştu bana sat bana sat her seferinde satılık değil diyordum en son yine canıma tak etti tamam dedim satayım nekadar istiyorsun dediğinde 15000 lira dedim abi naptın falan başladı sıfırı nekadar bunun dedi. bende valla ben plaka ruhsat 11250'ye aldım 6 ay önce dedim. bunun üzerine şaşırdınmı sıfırı 11 küsür sen 15 diyosun diye başladı bende valla mal benim satılık değil diyorum zorla sat diyorsun ve 15000 lira satayım demiştim. kısacası takıntılısı ölücüsü her yerde.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS jupiter 110
    Almak'da zor satmak ta arkadaş. Motosikleti satarken neler yaşadığımı bir ben birde Allah bilir. şimdide yazı geçiricek şöyle ucuz bir şey arıyom. 5 kuruş motosiklete adamlar 2000TL yazmış. sıfır 2100TL zaten kardeşim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)