Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

mankenler yüzünden motosikletleri inceleyemenler topluluğu ( fuar )

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapitalizmin kadınları bir meta olarak kullanmasını onaylamıyorum. Motorun bir detayını incelerken araya bir hatunun detayları girmesi sanılanın aksine hiç hoş değil. Bari motosiklet kullanımına uygun kıyafet giydirseler.Bari motosikletten az buçuk haberi olan bir hatun koysalar. Pompalanan aslında apaçi kültürü. Önce motoru al. Sonra da kızları. Böyle müşteriye böyle fuar.Motosiklet güzel hatunlardan çok, sporu ve doğayı seven cevval hatunlara yaķışır...
    Sizin gibi bir beyinden her sektörde 1er kişi olsa yetecek bu dünyaya ama nafile işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abazan gibi görünmek bir yana, fuarda araca bir bakabilir miyim diye arabanın içinden manken çıkartmışlığım var Zaten bir bilgileri yok, gidince ben onlara araçları anlattığım için ekmeklerini kazanmalarına duyduğumun dışında pek bir saygı duymuyorum. Pek inandırıcı gelmeyebilir ama bendeki gerçekler böyle, fuarda "raad" adamı oynuyorum birkaç senedir
    dostum inandırıcı gelmemeyi geçtim aynı bu pozisyondayım. aynı senin yaşadığın olayı yaşadım. müsade istedim. baktım ezbere bişeyler anlatmaya başladı :D durdurup ben anlatmaya başladım :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Beyler ben evli'yim kim ne derse desin eğer arkadaşken veya sevgiliyken bu derece de kıskançlık varsa bence sizi rahat bi hayat beklemiyor
    Nereye baktığıma karışan bi insanla mutlu olamam
    Bizim bi arkadas face de beni etiketlemiş bi dünya da manken resmi atmış bi dünya yorum yaptık eşimden herhangibir telkin de gelmedi
    Sonuçta orada olanlar sadece eleman bizde müşteriyiz ürünlerin ilgimizi çekmesi için oradalar olay bu
    Yani ben yolda güzel kız görsem bakarım bunu beni tanıyan herkez bilir
    Ipleri fazla kaptırmayın yarın öbür gün motora binme de derler sağa sola bakma da derler
    Deeplord bunu beğendi.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Bizzat yaşadığım olayı anlatayım:

Genç bir arkadaş vardı BMW motosikletleri inceliyordu her neyse bu çıkardı fotoğraf makinesi çekicek resimleri ,tam o sırada manken geldi motorun yanına poz vermeler filan tam o sırada arkadaş bombayı patlattı:Afedersin de çekilirsen motosikletin resimlerini çekelim .
    Tabii motosiklet etrafında ki herkes gülmekten kırıldı manken ağır oldu diyerek yavaş yavaş uzaklaştı ...
    MD.Murat, şimşek54, Salih_T ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size bir tuyo vereyim: Fuara fuarin basladigi bir gun oncesinin aksami gidin. Stand personel ve mal yukleme girisi hep acik. Ne manken var ne bisey Bedava girmeyi hesaba katmiyorum bile
    Ben İFM'de fuar zamanı her fuara biletsiz girmenin yolunuda biliyorum çok basit ancak çoğu insan bilmiyor :D

Kız Arkadaşım Beraber gidelim demişti iyiki onla gitmemişim bu durumu yaşicağımı biliyordum zaten fuara girer girmez gözüm hep mankenlere takıldı ondan sonra motorlara baktım

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi bir beyinden her sektörde 1er kişi olsa yetecek bu dünyaya ama nafile işte
    Sert dille eleştirdiğiniz arkadaşı haklı görüyorum açıkçası,
    O mankenlerin oraya konma amacının ne olduğunu hepimiz az çok biliyoruz, bence siz de farkındasınızdır,
    Haydi o mankenleri oraya koydun bari motor hakkında bilgilendir yahu, bilgilendir ki müşteri bişeyler sorduğunda "benim bilgim yok" cevabını verecek kadar aciz olmasın,
    Kawasakiyi tebrik ediyorum manken koymadıkları için,
    Kadınlar bu tarz ürün pazarlamalarında birer koz olarak kullanılıyor,
    Mesela en güzel örneği olarak bankaları verebiliriz,
    Özellikle özel bankalarda kredi servislerinde alımlı,bakımlı bayan personel tercih edilir,
    Dediğim gibi bu sistem ürün pazarlamada kadını gerçekten meta olarak kullanıyor,

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bari fuara gideydin fuara gitmekten neden vazgeçtin ki
    Keyfim kaçtı bir kere illa biri benle gelmek isteyecek keyfim kaçtığı zaman Yanımdakide huzur

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bari fuara gideydin fuara gitmekten neden vazgeçtin ki
    Keyfim kaçtı bir kere illa biri benle gelmek isteyecek keyfim kaçtığı zaman Yanımdakini de etkilediğim için

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Şu motor camiasının içinde olup da fuar olayını sevmeyen bir ben varım sanırım. O yüzden fuara cuma günü elime şans eseri geçmiş iki davetiyem olmasına rağmen gitmedim fuara. Gitseydim şuna bakma buna bakma muhabbetti olmazdı ama sonrasında kaçınılmaz laf sokmalara maruz kalacağım kesindi.

Klasik hatun kafası işte. Hadi verecek olsalar neyse de, iki tane baldır görmek için Kartal'dan kalkıp Florya'ya gider mi insan?

Bu arada bileti olmadığı için fuara gidemeyenler bana küfür etmesin. Davetiyeler cuma akşamı elime geçti, c.tesi pazar günü de sabit bir yerde duramadım. Yoksa bilet ihtiyacı olanlar için konu açacaktım

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Bu forumda da yazan Motosikletli Kız'ın daha geçenlerde Amerika'da yapılan Washington Motoshow 2015 motosiklet fuarındaki videosunu izlemek için:
    http://blogs.voanews.com/turkish/selin/

Amerikan mankeni görmeyi beklemeyin; hemen hiç yok; inceleyen makinaları inceliyor.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Valla gitme imkanım olsaydı eşimle gider hayalimdeki motorada bakardım mankenden izin isteyip, fakat kız üstündeyken diske bakıyorum yada dur

motoru inceliyorum dersem kıskançlık olur illaki zaten bende kendimi veremem motora

Motosikleti
    cıks
    valla geçen sene beraber gitmiştik, ducati standında ki mini şortlu hatunları görünce uff bee bu ne dedi... bu sene hayır gidemezsin dedi ama ikna turları ile beraber çıktık iş yerinden izini almışım, kapıdan davetiye de alıcam sıkıntı yok 5 aylık kızıma revit montu da giydirdim şaka

tam kapıda o insan güruhunu görünce bebiş de kapıda uyuya kalınca kapıdan geri döndük

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla geçen sene beraber gitmiştik, ducati standında ki mini şortlu hatunları görünce uff bee bu ne dedi... bu sene hayır gidemezsin dedi ama ikna turları ile beraber çıktık iş yerinden izini almışım, kapıdan davetiye de alıcam sıkıntı yok 5 aylık kızıma revit montu da giydirdim şaka

tam kapıda o insan güruhunu görünce bebiş de kapıda uyuya kalınca kapıdan geri döndük
    Yok artık...
    biz ipleri erken koyvermişiz yaaa :D
    potasyum bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Benim bakmak isteyip bakamadığım üstüne oturamadığım tek motor yamaha'nın sergilediği ortada duran sanırım r1m di orda da bayana sordum bu motora sadece siz mi oturabiliyorsunuz güldü evet falan dedi şaka ile karışık bir laf koydu galiba ama ortamdaki sesten ne dediğini anlayamadım.Zaten sonra sol kolumda hafif bir cimcik acısı hissettim
    Hülasa şaka bir yana fuar gayet güzeldi ben ilk defa katıldım biletleri de motor bike dergisinden aldım cuma günü ücretsiz girdim.Çekiliş içinde çekiliş biletlerinin birini hanım doldurdu birini ben yalnız benim takıldığım nokta çekiliş kutusunda duran kız kim gelirse heveslenmeyin MOTORLAR BANA ÇIKACAK BANA ÇIKACAK diyordu! şüphelendim açıkçası
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    benim asıl sorunum mankenlerden ziyade, her gördüğü motorun tepesine çıkıp poz verip fotoğraf çektiren ve motosikletle uzaktan yakından ilgili olmadığı belli kimselerin yarattığı kalabalık oldu.

göbekli çıktım tekrar çek diyeni bile gördüm. Hani hayalindeki motosiklet olur veya alacaksındır bir bakayım üstünde nasıl duruyorum dersin anlarım da, sırf fotoğraf çekilmek için o kalabalıkta milleti bloklamak nedir.
    MotorKafa ve atillatopal9 bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim asıl sorunum mankenlerden ziyade, her gördüğü motorun tepesine çıkıp poz verip fotoğraf çektiren ve motosikletle uzaktan yakından ilgili olmadığı belli kimselerin yarattığı kalabalık oldu.

göbekli çıktım tekrar çek diyeni bile gördüm. Hani hayalindeki motosiklet olur veya alacaksındır bir bakayım üstünde nasıl duruyorum dersin anlarım da, sırf fotoğraf çekilmek için o kalabalıkta milleti bloklamak nedir.
    Aynen hocam. bende ona çok kızdım. değişik tiplemeler vardı. o insanların motosiklet ile uzaktan yakından alakası olmadığını, işinin sadece manita ayağı olduğunu bildiğim tiplemeler yüzünden r1 için 10 kişi sıra bekledim.
    R1 VE R6 benim hayalimdi. arkadaşlarımda var ama düşürürüm diye ne olur ne olmaz diye binmek istemedim. fuarda bineceğimi düşündüm fakat, sıra bekledik. teyzelerin bile bindiğini gördüm...

en ilgili bölüm kawasaki ve pulsarlardı bence. kawasaki de ki adam, bana 250SL yi satmak için çok uğraştı. moturunu en satayım bile dedi bana
    kawasa ki en boş stantlardan biriydi farkındaysanız,
    çünkü mankeni yoktu, ve motorlara binmek yasaktı. bundan sonra böyle mi yapılmalı sizce?
    insan düşünüyor doğrusu.
    pulsar 200ss i satmaya çalışan pazarlamıcının sempatiklği hala aklımda, keşke param olsaydı satın alsaydım..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben eşimle gittim. Mankenle birlikte motorların fotoğrafını bayanlara ayıp olmasın diye genelde ona çektiriyorum. Veya kızım da varsa yanımda, kızmı mankenin yanına gönderip ikisini birlikte çekiyorum, hem böylece görevli de rahatsız olmuyor. Maşallah millet yüzsüzlükten motora falan hiç bakmayıp mankenle neredeyse yanak yanağa fotoğraf çektiriyordu. Mankensiz fotoğraf almak çoğu zaman pek mümkün olmuyor. Yalnız Diavel'in üzerine son bir atakla mankenden önce binmeyi başardım. Sonra bir de "Siz mi binecektiniz ?" diye sordun bayana, "Yok sorun değil ?" dedi .

Kawasaki standında birkaç fotoğraf aldık ama genelde yasak koyan firmaların motorlarıyla ilgilenmiyorum. Şu anda Kawasaki, Japonlar içerisinde bana en uzak firma konumunda. Fuara katılmaya katılmaya fuar kültürünü unutmuşlar "Görmemişin oğlu olmuş..." durumuna gelmişler.

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    TR ye ilk defa gelmiş(bildiğim kadarı ile) efsane markalar İndian ve Victory modellerine heyecanla incelemeye gittim ancak üstlerinde bulunan ve bu dünyadan olmadıklarına inandığım canlılar yüzünden maalesef 10'ar sn kadar bakabildim..Hemen etrafta bana bakan bir tanıdık olduğu izlenimine kapılıyor insan )Hatta arkadaşım motorun resmini sosyal media da paylaşır paylaşmaz benim hanım aradı ve bu son fuara gidişin dedi Dolayısı ile motorları yeterince inceleyemedim..
    Kıskanmak ve kıskanmamak,güvenmek veya güvenmemek hakkında fikir beyan edenler olmuş,bazılarına katılmıyorum...Bu işlerde birçok etnik etken ve görece vardır.Kişinin aile yapısı,ferdin duygusal durumuna göre değişir.Birinin eşi tarafından kıskanılması eşine güvenmediği ve bunun aşılması gereken bir sorun teşkil ettiği anlamına gelmez..tabii bu da benim nacizane beyanım )
    Kadınların nesene olarak kullanılması konusunda ise o bir meslek ve sınırları tartışılabilinir o ayrı konu ancak görünümde çıplaklığa yakın kıyafetlerin ana konuyu amacından saptırdığı konusunda ben de hem fikirim tabbi bu da nacizane fikrim..
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aynı sıkıntı bendede vardı...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    kadının kıskancı dünyada cehennem azabını yaşatır insana.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)