Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

turkcell araç takip sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/...da#Aciklamalar

Turkcelin böyle bir kampanyası var
    fuarda görmüştüm fakat inceleme şansım olmadi
    kullanan veya bilgi sahibi olan varmı
    kittyhawk, Nathan, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Link için teşekkürler. Yeni bir sistem. Almayı düşünüyordum fiyat soru işareti idi ancak sitede yazan 24ay 19.90TL kontratlı. Bana makul geldi. Kullanmaya başlayan olduysa fikirleri önemli tabiki...
    mehmetenis bunu beğendi.
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Yerimizi alalım. Link için teşekkürler...

srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Video incelemesi de varmış faydalı birsey
    OĞUZHAN 28 ve biyeybaraküs bunu beğendiler.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    kesinlikle alacağım...

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Ben arkadaşın hattı üzerinden fuardan aldım. Fakat kontratlı almadım. 140 TL cihaz ve data hat parası verdim, aylık arkadaşa 15 TL kullanım bedeli ödeyeceğim. Bi ara anes motora montaj yaptırmaya götüreceğim. Türkcelle anes motor anlaşmışlar kablo ve montaj için 30 TL para istiyorlar. Bakalım hayırlısı..
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Linkte ki ürüne rastlamıştım bende gps takip ile ilgili ama ne derece kullanışlı olur,nasıl bağlantı yapılır hiç bilmiyorum.kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

http://www.ebay.com/itm/Hot-Sell-Min...-/151577458496

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Niteliki hırsız sistemi alır dener sinyali bloke edecek donanımı bulur ve sonra işine bakar.
    Motordan bir sinyal yayılıyor ise bunuda görebilirler ve ona göre tedbirlenirler.

Büyük ve pahalı motorları çalan çeteler daha iyi donanımlıdırlar.Bu hizmetin sözleşmesinde sinyal kayıpları ve takip edememe durumu için bir madde var mı?Yoksa ilk sisteme sahip bulunamayan motosiklette Turkcell nasıl bir tavır izleyecek.
    Sistemin üyelik sözleşmesini paylaşabilirmisiniz.

Nitelikli hırsızlarda 150$'a temin ettikleri yada daha iyi seviye 500-600$ bir sinyal karıştırıcı (portatif Jammer) ile sinyal kesildiğinde ne olacak?
    Basit bir işlem hırsızlara sistemi etkisiz hale getirecek sınırsız bir süre verecektir.
    Sistemi alacak olanların bunu bilmesi gerekir.

http://youtu.be/FBHUIJvEEQA
    mehmetenis bunu beğendi.

ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Siparişni verdim üc güne kadar elimde olur.Bence herkezın kullanması gereken bir alet motorda en zor ulasılacak bır yere kolaylıkla monte edip kafamız rahat bır şekilde motorumuzun yanından uzaklasabiliriz.Teşekkürler @turkcell
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    F850 Gs
    Alıntı MrJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niteliki hýrsýz sistemi alýr dener sinyali bloke edecek donanýmý bulur ve sonra iþine bakar.
    Motordan bir sinyal yayýlýyor ise bunuda görebilirler ve ona göre tedbirlenirler.

Büyük ve pahalý motorlarý çalan çeteler daha iyi donanýmlýdýrlar.Bu hizmetin sözleþmesinde sinyal kayýplarý ve takip edememe durumu için bir madde var mý?Yoksa ilk sisteme sahip bulunamayan motosiklette Turkcell nasýl bir tavýr izleyecek.
    Sistemin üyelik sözleþmesini paylaþabilirmisiniz.

Nitelikli hýrsýzlarda 150$'a temin ettikleri yada daha iyi seviye 500-600$ bir sinyal karýþtýrýcý (portatif Jammer) ile sinyal kesildiðinde ne olacak?
    Basit bir iþlem hýrsýzlara sistem i etkisiz hale getirecek sýnýrsýz bir süre verecektir.
    Sistemi alacak olanlarýn bunu bilmesi gerekir.

http://youtu.be/FBHUIJvEEQA
    Dikkate alinmali
    mehmetenis bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Sen motoru hızlıca bulamazsan şase üstünde turkcell takip sistemi kutusu bulursun. Şaseyi de orada bırakmayın hurda fiyatına gider.
    mehmetenis bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    ben sipariş verdim. yarın elime geçer. bilgi paylaşırım
    mehmetenis bunu beğendi.

Arakadaslar Merhaba,

Bende bu cihazdan almak istiyorum. Kontratsız olarak 140 TL gibi bir rakamdan bahsedilmiş.. Nerden alabilirim acaba? alan kişi almış oldugu bayinin yada firmanın iletişim bilgilerini paylaşabilirmi?

Linkteki 24 ay kontratlı olarak çıkıyor.

teşekkürler.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Bu konularda teknik bilgiye sahip birisi olarak şunu ifade etmek isterim. GPS sisteminin avantajları olduğu gibi birçok dezavantajıda bulunmaktadır. Araç takip cihazları özelliklede bu ve benzeri ufak cihazlar kötü havalarda, yüksek binalarla çevrili yollarda vb bunun gibi sayabileceğim birçok koşulda konumlamada sıkıntı yaşarlar. Sürekli uydu araması yaptıkları için pil ömürleri kısalır vb.

O yüzden bu tarz bir cihaz almadan önce aşağıda belirttiğim şekilde bir test yapıp sizi tatmin edip etmeyeceğini görebilirsiniz.

http://maps.google.com/locationhistory adresinden lokasyon geçmişinizi aktif hale getirin.
    Telefonunuzu mümkünse motorunuzda veya arabanızda gökyüzünü görecek en açık yere sabitleyin. Telefonunuzun gps ve interneti inizi aktif hale getirin, konum ayarlarından yüksek doğruluk(high accuracy) seçin. Önce ufak bir tur atıp location history sayfasındaki görünürlüğünden emin olun. Bunu farklı hava şartlarında deneyerek nasıl bir sonuç verdiğini sizin tatmin edip etmediğini görün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)