Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

TURKCELL TAM BURADA hakkında herşey burda olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan aldım, 2 gün
    hemen takdirmadim arabayla gittiğim yerlerde telefondan hep hassasiyetini ölçtüm.
    iş yerimin otoparkı -3 katta, yerin çok altında.
    gayet iyi, öyle 5 10 sokak uzağında göstermiyor, yani hemen kotulemeyin, özellikle kullanmayanlar...
    Üzerinde sos düğmesi var ama bizim isimize yaramıyor..
    şarjı öyle 10 gün filan gitmiyor..sabah akşam açıksa 3-4 gün..
    Akü ye bagladik..Bu fiyata gayet iyi, ekonomik ömrü 5 yıl.
    modülün sarjini telefonunuzdan görebiliyorsunuz
    şarjı bitmeye yakın (ki çok iyi bir ozellik) telefonunuza mesaj atıyor.
    nerelerden hangi saatte geçtiğini görebiliyorsunuz..
    Data hattını alırken veriyorlar.
    mesaj alma sıklığını ayarlayabiliyorsunuz
    hangi hıza ulastiktan sonra uyarı vermesini istiyorsanız ayarlayabiliyorsunuz.
    güvenli bölgeden çıktığında ve tekrar güvenli bölgeye girdiğinde size bilgi mesajı gönderiyor.
    hareket halindeyse,saat saat nerden gectiginide görebiliyorsunuz.
    vs..vs..
    Selam,

ayarlariniz nasil? Ben de aldim ancak henuz motosikletim parktan cikmadigi icin taktirtmadim, guncellemeyi kac dk ya ayarladiniz? Bir de programi ne zaman acsam o zaman guncellemis oluyor kendini. Demek istedigim motosiklette dursa ve ben programi acmasam konum guncellemesi yapmayacakmis gibi geliyor.

Akuye kendiniz mi bagladiniz yoksa Anes'e mi gittiniz? Benim kitin icinden baglanti aparati gibi birsey cikmadi. Bir de akuye bagladiginizda pil biterse akuden sarj edecek, ancak motor 2 ay yatacak gibiyse ne olacagina dair bilginiz varmi?

Tsk.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCx
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan aldım, 2 gün
    hemen takdirmadim arabayla gittiğim yerlerde telefondan hep hassasiyetini ölçtüm.
    iş yerimin otoparkı -3 katta, yerin çok altında.
    gayet iyi, öyle 5 10 sokak uzağında göstermiyor, yani hemen kotulemeyin, özellikle kullanmayanlar...
    Üzerinde sos düğmesi var ama bizim isimize yaramıyor..
    şarjı öyle 10 gün filan gitmiyor..sabah akşam açıksa 3-4 gün..
    Akü ye bagladik..Bu fiyata gayet iyi, ekonomik ömrü 5 yıl.
    modülün sarjini telefonunuzdan görebiliyorsunuz
    şarjı bitmeye yakın (ki çok iyi bir ozellik) telefonunuza mesaj atıyor.
    nerelerden hangi saatte geçtiğini görebiliyorsunuz..
    Data hattını alırken veriyorlar.
    mesaj alma sıklığını ayarlayabiliyorsunuz
    hangi hıza ulastiktan sonra uyarı vermesini istiyorsanız ayarlayabiliyorsunuz.
    güvenli bölgeden çıktığında ve tekrar güvenli bölgeye girdiğinde size bilgi mesajı gönderiyor.
    hareket halindeyse,saat saat nerden gectiginide görebiliyorsunuz.
    vs..vs..
    Selamlar,

Sizin kullanmış olduğunuz otoparKın içerisinde baz istasyonu olma ihtimali var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

Alıntı cacique adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,

ayarlariniz nasil? Ben de aldim ancak henuz motosikletim parktan cikmadigi icin taktirtmadim, guncellemeyi kac dk ya ayarladiniz? Bir de programi ne zaman acsam o zaman guncellemis oluyor kendini. Demek istedigim motosiklette dursa ve ben programi acmasam konum guncellemesi yapmayacakmis gibi geliyor.

Akuye kendiniz mi bagladiniz yoksa Anes'e mi gittiniz? Benim kitin icinden baglanti aparati gibi birsey cikmadi. Bir de akuye bagladiginizda pil biterse akuden sarj edecek, ancak motor 2 ay yatacak gibiyse ne olacagina dair bilginiz varmi?

Tsk.
    Konum güncelleme sıklığı menüden ayarlanıyor. Minimum 1 dk olarak seçebiliyorsunuz. Cihazda Default olarak Hiçbir zaman seçeneği ile geliyor sanırım. Ayarlardan ayarlamınız durumunda 1 dk da bir gönderim yapacaktır (HAreket halinde olması yani Standby da olmaması durumunda).

Cihazın içerisinden akü bağlantı aparatı çıkmıyor. Anes motor bu bağlantıyı 29 TL karşılığında yapıyor. Motorun uzun süre yatması durumunda arada sırada inip çalıştırmak veya cihazı çıkaıp şarj etmek gerekebilir.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr
    teşekkürler kardeşim. mesaj atayım bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:33 ----------

arkadaşlar selam;

bugün 1 saatliğine işim vardı çıktım havada güzel motorumla gezindim. bu sırada tabi cihazı test ettim.
    gerçekten süper. cihaz açık alanlda tam olarak konum gösteriyor. hiç şaşmıyor. kapalı alan sorunu malesef mevcut gözüküyor.

gezintimin rotası da aşağıda ;)
    ilkadam bunu beğendi.

Qsilver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250R
    Hocam bu begenmeyen arkadaslar nesini begenmiyor peki? Ne guzel göstermis iste yerini. Yazilim / uygulama sorunlari zamanla hallolur.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Ya kapalı alan konusunda başarız. Biraz saçmalayabiliuor fakat az önce geldim eve. Biraz turladım. Evimde kapalı garaj var. Motoru bıraktım tekrar baktım uygulamaya hiçbir sıkıntı yok. Tam doğru yeri gösteriyor.

Uygulama geliştirilecek tabikide ona hiç şüphen olmasın.
    mehmetenis bunu beğendi.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Birsey anlamadim. Allah korusun motor calindi ve yerini bu sekilde tespit ettik. Peki polisiye filmlerdeki gibi emniyet gucleri hemen gidip baskin mi yapacak? Hic sanmiyorum. Peki biz gidersek ne olacak. Hirsiz milleti eli bos mudur hosgeldiniz buyrun motorunuz burada biz de heves ettik sormadan da aldik arkadaslarla bir tur gezdik kusura bakmayin mi diyecek?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    sen polise git göster nasıl geliyolar bak seninle

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Gördüğüm kadarıyla çok güzel bir cihaz. Uygulamadaki aksaklıklar (var ise) zamanla giderilecektir. Seyahat rotasını çizmesi ve telefona mesaj yollaması süper özellikler.
    Motorcu adam üşengeç olmaz. Detaylara önem verir. Motoru kıymetlidir.

Sanırım aradığımız güvenlik aparatını bulduk
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    ben başka bir şey soracağım. benim mevcut hattım avea. bu cihazı kullanmak için illaki turkcell hat kullanıyor olmak mı gerekiyor?

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCx
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben başka bir şey soracağım. benim mevcut hattım avea. bu cihazı kullanmak için illaki turkcell hat kullanıyor olmak mı gerekiyor?
    Satış görevlisi tarafından, sadece Trukcell hat desteklendiğinin verilmişti. Diğer hatlar için çalışma yapacaklarını ama ne zaman tamamlanacağı konusunda bilgi sahibi olmadığını söylemişti.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı slhgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış görevlisi tarafından, sadece Trukcell hat desteklendiğinin verilmişti. Diğer hatlar için çalışma yapacaklarını ama ne zaman tamamlanacağı konusunda bilgi sahibi olmadığını söylemişti.
    o zaman bu cihaz benim için yalan oldu şu an için

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jammer olayı biraz ütopik, yani o kadar profesyonel hırsız olduğunu sanmıyorum.

İçerisine alınan hattın da bir ödemesi var mı ? Yoksa herşeyiyle 19.90TL mi ? Ayrıca mecburi 24aylık kontrat varmış

facebook.com sayfasında şuan sadece turkcell kullanan iphone ve androidle çalışıyormuş. WEB kontrolüde yok ki bence büyük eksiklik.
    Alternatiflerle karşılaştırmak lazım.
    alternatif önerin ne hocam mecbur hat alman lazım M2M onunda aylık ödemesi var tabi

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım sadece turkcell.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    vodafone da servis ücreti 6 tl imiş turkcellde 15 küsür =) Bukadar aksaklık varken almak mantıklı gelmiyor. Zaten Turkcellden bu güne kadar ne aldıysam hep anlaşmayı bozup ayda en az 5 tl kazık attı.

Kaldı ki şuan şehir merkezindeki evimde turkcell çekmiyor. Duyduğuma göre Pek muhterem turkcell şirketi ilk okulun karşısına baz istasyonu koymuş, insanlar çocukları saatlerce radyasyona maruz kaldığı için mahkemeye vermişler. uzun süren mahkeme sürecinin ardından halk kazanmış ve baz istasyonunu kaldırmışlar.. Dolayısı ile şuan şehir merkezinde turkcell çekmiyor ve sinyal yok =)

Bu yazdıklarımdan yola çıkarak turkcellin müşteriyi ne denli susuz sabunsuz sevdiğini az çok anlayabiliyoruz, cihazı almaktan da korkuyoruz =)

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    vodafone kurumsal müşterilerine mi veriyor yoksa tüketici içinde veriyormu?
    servisin adı nedir?

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Vodafone 6 lira servis ücreti dışında cihaz ücreti de alıyor olabilir. (ya da ilk seferlik cihaz ücretinin tamamı)

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Kapalı alan GPS ve hücresel veri ile çözülmez arkadaşlar istediğiniz yazılımı yapın.Kapalı alanlarda özel antenleme yapılması gerekmekte ve sizin o antenlere dahil olmanız gerekiyor.O tip cihazlar military grade oluyor ve fiyatıda oldukça yüksek olur.Bu cihazın size tek katkısı motor çalınırsa en kötü ihtimal sokak olarak yerini öğrenirsiniz.Geçmiş güzergahlarıda kaydediyor ise süper.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    geçmişi saklıyor. gün gün görebiliyorsunuz. açık alanda inanın 10mt. sapma bile yok nerdeyse. ben ilk başta kapalı alandaki gösterdiği kötü performans sonrası biraz üzülmüştüm ama şimdi açık alan vs. bilgileri görünce çok memnun kaldım.

örneğin bir kapalı alana gireceksiniz. girdiğinizde telefonunuzdan o bölgeyi güvenli bölge olarak işaretleyebiliriz. cihaz zaten 1 dk içerisinde aynı noktada olduğu için uyku moduna geçecek. eğer ki harekete geçerse ve doğal olarak açık alana çıkınca hemen uyarı verecek. bence

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı igorkem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmişi saklıyor. gün gün görebiliyorsunuz. açık alanda inanın 10mt. sapma bile yok nerdeyse. ben ilk başta kapalı alandaki gösterdiği kötü performans sonrası biraz üzülmüştüm ama şimdi açık alan vs. bilgileri görünce çok memnun kaldım.

örneğin bir kapalı alana gireceksiniz. girdiğinizde telefonunuzdan o bölgeyi güvenli bölge olarak işaretleyebiliriz. cihaz zaten 1 dk içerisinde aynı noktada olduğu için uyku moduna geçecek. eğer ki harekete geçerse ve doğal olarak açık alana çıkınca hemen uyarı verecek. bence
    Bu seviye cihazların temel prensibi zaten açık alanda bulunduğu sokağı aşağı yukarı yakalaması ve bölgesel alarm sistemi sağlayabilmesi.Ancak bu cihazları iyi bilen biri olarak ve bu sektörden ekmek yiyen birisi olarak şarj ve yazılım sapıtması gibi bu cihazların çok büyük yaşadığı 2 sıkıntı var ve henüz bunu dünyada aşabilmiş bir firma yok.(Bu fiyat düzeylerinden ve bu ebatlardaki cihazları kıyas alıyorum.)Motosiklet için gayet mantıklı ücretide oldukça uygun.Çinden alacağınız en dandik gps seti bile 40 küsür dolar ve elinize aldığınzda çalışmama ihtimali var...

Bilgiler için teşekkürler

En kısa zamanda detaylı inceleyeceğim. İşime yarayacaktır.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)