Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Otobüsle R25 Getirmek - YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6
    Merhaba arkadaşlar ben ankarada oturuyorum ve motor almak için 4 5 aydır para biriktiriyorum bilgisayarıma kadar sattım birazda kredi çektim ve şimdi geldik işin sonuna r25 i alanyada bulabildim yarın almaya gidicem fakat otobüsün altında getiricem , otobüsün bagaj boyutu 1.30 motorsiklet 1.23-125 civarı şimdi bana tavsiyeleriniz nelerdir acaba ne kadar ücrete anlaşabilirim özellikle daha önce bu şekilde getirmiş olan arkadaşlarımız banada yardımcı olablirlerse cok sevinirim şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben commuter tip motosiklet getirmistim bir iki hafta once. Normal bir sekilde bagaja koyup yanlardan cuvallarla sabitleyip gebzeden ankaraya kadar geldim bir sorun cikmadi. Siz bunlara ek olarak motoru bagajin icinde cesitli noktalara baglayabilirsiniz. Bu arada mercedes travego tip araclari tercih edin tasirken.
    namk bunu beğendi.

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Başlığı gördüğüm gibi yapmaaaaağ ben sırtımda taşırım diyesim geldi çizilirse falan ne yapacaksın veya olası bi kazada motorun parasını kimse karşılamaz :(
    hakanuygun, Utku Onar ve ///MPOWER bunu beğendiler.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Otobüsçüler içinde yakıt varsa boşalt diyebilir. Ayrıca tekeri sök diyebilir. Ona göre hazırlıklı ol.
    Fiyat olarak şöförle anlaş işte.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Travego ile crf taşıdım. Sıkıntı olmaz.
    namk bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu motor olunca telefonunu bile satmaktan çekinme dostum. otobüsün altında getiren bir çok arkadaşımız vardı biraz araştırırsan ayrıntılı fotolarıyla bulursun. (yatırma dik durumda olsun. aynalarını falan çıkar vs vs)

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Motoru otobüs ile İzmir'den Düzce'ye getirdim. Benzin zaten çok az vardı boşalt demediler. Sadece aynalar söküldü. 150 dediler 100 TL'ye anlaştım. İp ile sabitliyorlar. Güzelce kalın naylon veya battaniye ile sararsanız bir sorun olmaz.

Hayırlı olsun.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Travegoya rahayça sığar r25. Halatlarla sıkıca bağlayın, hiç hareket etmesin. Ne olur, ne olmaz diye de battaniyeyle sararsanız tamamdır

mustafaaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CG150(2011) - HONDA CBR250R(2014)
    r25 yükseklik 113,5 cm Fiat Doblo arkasına sığdırıp Antalya Finike den Muğla Fethiye'ye getirdik. Otobüstede sorun olmaz. fakat sağına soluna dikkat edin iyi sabitleyin. kıpraşmasın üzülürsünüz hayırlı olsun..

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    otobüste taşınabiliyorsa iyi,

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sürerek gitmek bana hep daha kolay gelmiştir ama tabii sebepleri vardır illaki.
    arslan26, manofsteel, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alanyadan ankaraya sürerek getirip rodajıda halledebilirdiniz ama tecrübe 0 ise kötü sonuclar dogurabilir

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Ben 700 km yol getirdim. Trevego otobüslere sığdı. Motorun Hyosung gt 250 R kalıplı bir motor. R25 çok rahat sığar. Ben yatırarak getirdim ve bu sebeple sadece bir takım sinyale mâl oldu bana. Bir kendime bilet bir de motor için bilet kestirdim 2 bilete halloldu.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Giderken paraya çok dikkat edin, emeğinize yazık olmasın. mümkünse banka kullanın.

Direk şoförle muhattap olun sonra laf yapmaya kalkmasın. Aynaları söküp iple sabitlerseniz sorunsuz gider. Hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    desenize motorcunun dostu travego ,yolda belde kalsak memlekete dönemesek travego yetişecek anlaşılan..otobüs firmaları olaya uyansa,motosiklet taşımaya bagajın içine özel yer bilem yaptırılar..
    mesut38 ve namk bunu beğendiler.

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    Bu yeni çıkan mercedeslerin bagajı çok rahat bi şekilde alır ben cbr250 taşımıştım ankaradan bursaya motor ile bagajdaki demirler arasına üç kat karton sıkıştırdım sonra terminalden çamaşır ipi alıp jantlardan ve göbekten bağlamıştım

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS '14
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürerek gitmek bana hep daha kolay gelmiştir ama tabii sebepleri vardır illaki.
    Rodajdaki motorla o kadar km gitmek saygısızlık olmaz mı r25'e?

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Ben r125'i trevego bagajında istanbul - mersin götürdüm. Hiçbişey olmadı benzinini flnda boşaltmadım.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Nikuraya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajdaki motorla o kadar km gitmek saygısızlık olmaz mı r25'e?
    Rodajı geçtim şu mevsimde alanya-ankara arası yolda o xxx donar. mecbur donacak

ozkanil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 N
    Alıntı spxwOw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben ankarada oturuyorum ve motor almak için 4 5 aydır para biriktiriyorum bilgisayarıma kadar sattım birazda kredi çektim ve şimdi geldik işin sonuna r25 i alanyada bulabildim yarın almaya gidicem fakat otobüsün altında getiricem , otobüsün bagaj boyutu 1.30 motorsiklet 1.23-125 civarı şimdi bana tavsiyeleriniz nelerdir acaba ne kadar ücrete anlaşabilirim özellikle daha önce bu şekilde getirmiş olan arkadaşlarımız banada yardımcı olablirlerse cok sevinirim şimdiden teşekkürler
    eğer tanıdık varsa alır motoru ben İstanbul adana yapmayı düşünüyorum otobüs bagajında :D ayrıca en yakın antalyadamı bulabildin ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)