Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yine mükemmel bir kararsızlık hali

Motovento
    REKLAM ALANI
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletimi değiştiricem. sebebi yok neden değiştirmek istediğimi bilmiyorum. belki daha şekilli birşey almak içindir.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-ne-alsak.html bu çorap almadan önce
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-ne-alsak.html bu dizlik almadan önce. Seçenekler birbirine yakın olduğunda karar vermek zor. hele ki hakim olmadığın bir konuysa daha beter oluyor.
    Halihazırda x max 250 var. ihtiyacıma göre bir motor almam gerekırse honda today bile işimi görür
    seçeneklerim: 2015 versys 650 - mt 09 tracer - x max 400 momo - t max - xv 950 falan filan. ne halt etmeli bilemedim. acaba elimdeki motor yeterli derecede güzel de o yuzden mi seçim yapamıyorum nedir anlayamadım. karar verinceye kadar birkaç yaş yaşlanacağım gibi. fuara gidip sallana sallana gezeyim. göbeğimi kaşıya kaşıya birini seçeyim mi ne yapayım nasıl yapayım? Tavsiyeler neler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    saydgın bütün motosikletler farklı sgment makinalar =)
    önce motoru ne için kullandıgını belirle..

günde 4 km yol için
    Nathan bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    kendine bir elektrikli scooter al üste kalan parayı da bir hayır kurumuna bagısla..
    vader bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günde 4 km yol için
    Sadece 4km yol içinse kendi motorunla devam et kaşınma
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Halihazırda x max 250 var. ihtiyacıma göre bir motor almam gerekırse honda today bile işimi görür

Demişsiniz ancak alt satırlara "bana göre" uzun seyahate ve azda olsa bozuk yola (enduro diyemeceğim bu aletlere) , modelleri sıralamışsınız , başlığada durumun özetini yazmışsınız yani tam bir kararsızlık hali.

Hasılı kelam , bi yerde okumuş idim , alışverişe gitmeden önce yada süpermarkete mide/karın tok olması dolu olması aç gidilmemesi salık verilmiş ve durumu aç iken yapılan alışverişlerde gereksiz bi sürü materyal alımına sebeb olduğu açıklanmış idi.

Bu durumda nasıl bir yol izlemek gerek bilemedim, aklıma gelen, eş dost/test motoru ile belirlediğiniz markaları sürüp ergonomi/ekonomi/yakıt vs,, gibi seçeneklerden kalana bakın

.................................................. .................................................. ...............................

günde 4 km yol için
    Yukarıda yazdıklarımı unutun ve bir Elektrikli araç alın.

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece 4km yol içinse kendi motorunla devam et kaşınma
    aklıma gelmiyor değil başıma iş alıcam sanki

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altındaki motoruda sat bisiklet al sporda yapmış olursun :D
    Motor_Derili ve ellaksakir bunu beğendiler.

o da aklımda. işe bisikletle git-gel fln

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl bi skaladır bu anlamadım, MT-09, Verys 650 gibi makineler ile elektrikli moped,bisiklet aynı sayfada.

Benim önnerim : işe bisikletle git-gel filan

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bi skaladır bu anlamadım, MT-09, Verys 650 gibi makineler ile elektrikli moped,bisiklet aynı sayfada.

Benim önnerim : işe bisikletle git-gel filan
    Katiliyorum. Ben tracer alacagim misal. Ama onla yunanistana avrupaya gidicem yazin. 4 km diyosun. Al abi xmax 400 momo - dicektim ki xmax 250 sahibisin onla arasinda o kadar az fark var ki (xmax 400 sahibiydim mt-07den once).

Velhasilkelam paran varsa hepsine bi otur surme sansin varsa sur. Sen "budur" diceksin birinde. Sonra al onu. Ben oyle yapiyorum.
    logan07 bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hocam Tracer guzel ancak altindaki aletin beygiri 25 civari olmali, tracer 4 silindir 115 beygir.. nasi olacak bu is?

Yani tracer i 85 hp olarak hesapliyorum. B modu. Test sürüşü oluyor mu bayilerde? Fuarda olmayacak diye duydum

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bu arada 3 silindir pardon 4 demisim, 34bin tl canta manta algisi vergisi derken 37 yi bulur.. guzel makine lakin..

Yok yok hep aynı kısır döngü. Ben rastgele birine bakıp gecicem. Aslında sorun şu: gönül daha çok gezme tozmali bir hayat istiyor motor üstünde. Ancak elde olan daha farklı bir hayat. Hayal edilen motosikletler de bu yüzden böyle gezenti motoru. Bir ayar cekicez artık

Hocam o kasinti bende de vardi. Konumu hatirlarsiniz belki
    Bir sure mantikli dusunup gelecek planlarimin detayina indigimde bende gecmisti. Gereksiz oldugunu anladim. Ha bir kac yil sonra illaki degistirecegim ancak su an benim ihtiyaclarimi karsiliyor mesela.
    Sizde boyle dusunun. Yakiti,vergisi,sigortasi vs vs size en uyguna, o ruhu yakalatan motora binin bence. Xmax cok guzel bir motor. Bence aynen devam edin. Ileride kafanizda netlesir

Bir konu vardı öyle " su motora bakıyorum güzel diyorum bu motora bakıyorum aferin diyorum" fln diye gidiyordu. Aynı kafayı yasamisiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:49 ----------

Ybr mi alsam napsam

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Xmax 400 de iyidir hani.. dunyayi gez..

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Yok yok hep aynı kısır döngü. Ben rastgele birine bakıp gecicem. Aslında sorun şu: gönül daha çok gezme tozmali bir hayat istiyor motor üstünde. Ancak elde olan daha farklı bir hayat. Hayal edilen motosikletler de bu yüzden böyle gezenti motoru. Bir ayar cekicez artık
    Hayatini degistir bence.
    logan07 bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    USRB sendromuna tutulmuşsunuz. Bir süre ilgi ve alakanızı başka şeylere yönlendirin bence.Göreceksiniz kendiliğinden geçecek ve
    eski mutlu günlere geri döneceksiniz.
    Ha bu arada sendromun açılımı mı?
    Uzun Süreli Rahat Batması.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)