Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yine mükemmel bir kararsızlık hali

Motovento
    REKLAM ALANI
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    restless ass sendromu var bir de. yine rahat batması olarak da değerlendirebiliriz. şu an ızdırap vermiyor bu durum. sadece fırsatları kaçırmamak adına zamanın az olduğunu düşünüyorum. fuardan çekip vurabilmek adına karar vermek ve almak. ve tabi hayatın da bir yandan akıp gitmesi ve daha güzel bir motorla devam etmek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Bundan sonra ben hic konu felan acmayayim. Nasil olsa benim acmam, yazmam, sormam gereken herseyi sen benim adima yapiyorsun

aklın yolu bir mi bilmem.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    abi sen benim derdi anlatmışsın, bende de var aynı kaşıntı. X-Max 250 var, çok rahat bir yolda (gidiş geliş 4 şerit, Ankara-Eskişehir yolu) günde 15-20 km filan kullanıyorum sadece.

X-Max fazlasıyla yetiyor, hatta pratikliğine hayranım, çok seviyorum ancak kaşıntılar durmuyor. aylardır motosiklet almak istiyorum ama X-Max'ten ayrılamamak mı, güçlü motor alıp patlamaktan korkmak mı, yoksa kapalı garaj eksikliğinden dışarı koymaya içimin el vermemesinden midir nedir doğru düzgün bir alette karar kılamadım.

Ben de Er-6 familyası (Versys dahil), Monster 696 ne bileyim, Kawasaki'nin yeni SL'lerinden, efendime söyliyim Duke 200/390'dan, Xv-950'ye, hatta Moto Guzzi V7'ye kadar çok ilginç büyük ve ilgisiz bir skalada motosiklet bakıyorum.

En son monster 696'ya niyetlendim, pazarlığını vb de yaptım, bir türlü X-Max'i gidip oraya bırakıp da monster'ı alasım gelmedi sonra (bedelliyi filan bahane ettim de onlar yalan).

Sanırım vitesliye tekrar geçiş olsun diye bunu satıp veya satmadan bir Kawasaki SL'in naked olanından alıcam. Sonra 1-2 seneye de 2 silindir 600 cc civarında bişeylere giderim veya scooter'ın cazibesine tekrar kapılıp tekrar bi daha scooter alırım.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    günde 4 km yol için mutlaka su soğutmalı modellere bakmalısın

motoru sat. 4km yol için araca gerek yok,yürüyerek git gel.çok yagmur yagınca minibüse binersin

Forumu da terk et diyorsun

İmkanların izin verdiği ölçüde, neye sahip olmak istiyorsan al bin. hayat çok kısa...!

offf ya ülkemde neler oluyor biz nelerle uğraşıyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)