Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Böyle motosiklet kullananı görmediniz.

Motovento
    REKLAM ALANI
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle sürüş yapmak için bir meziyet gerekmiyor, cahil olmanız yeterli. Cahillerin risk algısı olmaz. Bu sürüş Türkiye'de yapılamaz diye bir şey yok. Ben aynen bu şekilde ama insan gibi sürüyorum. Arada bir tıkanmalar olsa da İstanbul'da yaşayan arkadaşlarımızın çok sevdiği emniyet şeridinden veya araçların sağından gitmekten çok daha güvenli ve hızlıdır. Şerit değiştirenleri zamanla tahmin ediyorsunuz veya kendinizi gösterirseniz değiştirmiyorlar. Ayrıca hepimiz bu şeridi kullansak, zamanla otomobil sürücüleri buna alışacaklardır. Tabi ben burada boşuna yazıyorum, emniyrt şeridine devam...
    Bende daha once Bursada oturdum ve Bursayla tutup Istanbulu kiyaslama bence .. trafik serbestken Bursada yolu acik olan araba sagdan sola onune atlamiyor ..ozellikle mudanya-gorukle yoluna girdiysen ,trafik rahatsa soldan hizlanmis geliyorsan soldakilerin hepsi bi esniyor .. yol veriyor bi cogu .. esimede anlatiyordum Bursada oyle yol veriyorlar diye kendide ziyarete gittigimizde dedigim seyin aksi olmadi ) .. Bursada karsidan gelirken gorup adamlar cekiliyor, goruyor ama istanbulda goremiyor .. kenndimizi gostermek icin napicaz .. oyle anlar oluyor arabanin dibine gelmissin selektor korna gram umrunda olmuyor sagirda degil ya .. neyse Bursayla Istanbul ayni sey degil )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşı istanbul trafiginde böyle kullansa sizce nekadar yaşar?

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çok hızlı gidiyor ortadan bir tanesi şerit değiştirse çarpacak. Bu şekil trafikte trafiğin hızının 1,5 katını geçmemek gerektiğini okumuştum bir yerde hakikaten dikkatli olmak gerek.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Harbiden sesi güzelmiş Ama baksanıza sağda giden en sağdan solda giden en soldan gitmeye çalışıyor orta boş. Bizde ise boşlukları doldurma çabası :D

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Bu videolar güzel evet,adrenalin yüksek. Fakat madalyonun öteki yüzünü görmek isteyenler pm atsın özelden kaza linklerini atayım...

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Adam sürüşü buradaki çoğu kişiden iyi ama Türkiye de böyle imkan vardı da böyle sürücü yetişmedi videoda adamın önüne biri atlıyor adam durup ikaz ediyor tokalaşıyorlar Türkiye de cinayet sebebi bile olabilir

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok hızlı gidiyor ortadan bir tanesi şerit değiştirse çarpacak. Bu şekil trafikte trafiğin hızının 1,5 katını geçmemek gerektiğini okumuştum bir yerde hakikaten dikkatli olmak gerek.
    yanlış hatırlıyorsun; doğrusu maksimum aradaki hız farkı saatte 24km/s hız farkı olmalı. Californiya Otoban Polisinin önerisi bu şekilde.

Rahmi Barutçu Hoca da hız farkı yüzde on olmalı diyor.

1.5 katı çok fazla. araçlar 50 ile giderken aralarından 100 ile geçmek intihara teşebbüs.

bir de bunun meziyet olduğunu sanmak garip; siz de intihara az meyilli iseniz trafik hızlanabilirsiniz. adam sadece gaz açıyor. eminim karşısına bir engel çıksa panik fren dahi yapamayacak.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

adamın ülkesinde şerit değiştiren yok gibi bişey .değiştirecek olanda önceden sinyali verip boşsa geçenler.türkiyede bu arkadas 10 dk yaşar.oda şansı yaver giderse.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Yırtıcı kuşun ömrü az olur..

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Adamlar ya sola yada sağa yanaşıp motorculara yol veriyolar.
    Şerit değiştiren YOK. Tabi böyle gider...
    Fazla uzağa gitme al TÜRK var bir tane bundan kat kat daha iyi kullanan otur izle.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Adam düpedüz apaçi arkadaşlar yaptığında bi yetenek falan yok ... Deli cesareti var sadece...

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar ya sola yada sağa yanaşıp motorculara yol veriyolar.
    Şerit değiştiren YOK. Tabi böyle gider...
    Fazla uzağa gitme al TÜRK var bir tane bundan kat kat daha iyi kullanan otur izle.
    https://www.youtube.com/watch?v=WuSYy7uaHTY
    Konuyu okurken ersin Yücesan aklıma geldi vuuhuuw
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende daha once Bursada oturdum ve Bursayla tutup Istanbulu kiyaslama bence .. trafik serbestken Bursada yolu acik olan araba sagdan sola onune atlamiyor ..ozellikle mudanya-gorukle yoluna girdiysen ,trafik rahatsa soldan hizlanmis geliyorsan soldakilerin hepsi bi esniyor .. yol veriyor bi cogu .. esimede anlatiyordum Bursada oyle yol veriyorlar diye kendide ziyarete gittigimizde dedigim seyin aksi olmadi ) .. Bursada karsidan gelirken gorup adamlar cekiliyor, goruyor ama istanbulda goremiyor .. kenndimizi gostermek icin napicaz .. oyle anlar oluyor arabanin dibine gelmissin selektor korna gram umrunda olmuyor sagirda degil ya .. neyse Bursayla Istanbul ayni sey degil )
    O zaman tamamen farklı görmüşüz. Ben 10 yıldır buradayım ve hayatımda gördüğüm en kötü sürücüler Bursa'da yaşıyorlar. Motosiklet için belki bir nebze doğru olabilir ama Bursa'da genel olarak saygı sıfırdır. Herkes zorla atlayarak yol alır çünkü sinyal nedir bilmezler, anlamazlar. Karşı yönden gelenin yolunu kapatıp sola dönmek olağandır. Park yeri olmadığında bütün engelli alanlarına park edilir, yetmez döner kavşalara da park edilir. Üstelik genç, yaşlı, zengin, fakir, okumuş, okumamış farkı gözetmeksizin bunlar olur. Çakma Xenon, böğüren egsozlu Şahin'le, Audi Q7 sürücüsü aynı şekilde araç kullanır. Neyse, anlatılmaz yaşanır ve burada yaşayanlar pek şikayetçi değillerdir

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    https://www.youtube.com/watch?v=FnDjsM8pcKc

https://www.youtube.com/watch?v=MIfHRMvsLgE dakika 20.00dan sonra da bı kazası var ikiside aynı yerde yapmış galiba.
    Başka kazasıda vardır illaki
    https://www.youtube.com/watch?v=fLZ0r-pu4mo bundada bı haberde cıkmıs arabyla bırıne carpmış sanırım tam bıse anlayamadım

https://www.youtube.com/watch?v=1IaxOLY3U5o bundada kaza yapmıs anlatıyo galıba portekızce bılen olsada ozetlese keşke

manofsteel sende elındekı kaza vıdeolarını buradan paylaş bence herkes görsün

kısacası adam harbı şanslı öldürmeyen Allah öldürmez

https://www.youtube.com/watch?v=nD23aGqzRz8 bu pıstte surusu

https://www.youtube.com/watch?v=BzQTBFfpGJw burdada baska bı amcayla apacılık yapıyolar

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman tamamen farklı görmüşüz. Ben 10 yıldır buradayım ve hayatımda gördüğüm en kötü sürücüler Bursa'da yaşıyorlar. Motosiklet için belki bir nebze doğru olabilir ama Bursa'da genel olarak saygı sıfırdır. Herkes zorla atlayarak yol alır çünkü sinyal nedir bilmezler, anlamazlar. Karşı yönden gelenin yolunu kapatıp sola dönmek olağandır. Park yeri olmadığında bütün engelli alanlarına park edilir, yetmez döner kavşalara da park edilir. Üstelik genç, yaşlı, zengin, fakir, okumuş, okumamış farkı gözetmeksizin bunlar olur. Çakma Xenon, böğüren egsozlu Şahin'le, Audi Q7 sürücüsü aynı şekilde araç kullanır. Neyse, anlatılmaz yaşanır ve burada yaşayanlar pek şikayetçi değillerdir
    Ben Bursadan cikalı 5 ayı yeni bitiriyorum .. Bursadaki suruculer saygili iyi demiyorum ama anlattigim seyleri istanbulda bir kez bile gormedim birak saga gecmeyi paşam azicik esnese ona şukur ))
    Cbf 150 kullaniyormussun Bursadayken bendede commuter tarzi 150lik makina vardi az kullandim, kucuk motorla birazda normal gidiyorsan kimse tinlamiyor o yonden hakli olabilirsin banada bi kul yol vermiyo saygi gostermiyordu :D kucuk motor olunca ama 600-1000cc lik motorlarada cok artci oluyordum ordan biliyorum gazi koyunca cidden aciliyorlar .. bunu esime soyluyordum inanmiyordu esimin 600luk motoruyla Bursaya gittigimizde anlattigim seyi gordu .. beklemiyordum filan dedi hani o bile birsey.. istanbuldaysa buyukte olsa fayda etmiyor kucukle zaten yok sayiyorlar ben boyle gordum en azindan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)