Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Polisimiz ve Motorlarımız

Motovento
    REKLAM ALANI
    kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Motoruna güveniyorsan yerinde bile durma. Afedersiniz ama genel olarak söylemiyorum ama bazı polis denilecek şerefsizler ya.şaklar ge.şekler yani kullanamıyorum ama o argo kelimelerinn hepsini yalayıp yutan sonrada yarabbi şükür diyen BAZI TÜRK POLİS LERİNE HİÇ BİR İNSİYATİF VERMİCEKSİN. Çünkü onlar seni hiç bir zaman dinlemiceklerdir hiç bir zaman haklısın kardeşim demiceklerdir. Birisi zıplayıp ya şöyle böyle derse ters düşeriz söyleyim adam yeterince açıklamış daha üstüne bana o BAZI TÜRK POLİS lerini savunacak eleman çıkmasın ortaya. Motoruna güveniyorsan ve bir hayvan yerine konulmuşsan bir polis karşısında direk yardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu yazılanlara inandınız mı yoksa ayıp olmasın diye inanmış gibi mi yapıyosunuz ?
    beko12345 bunu beğendi.

Arkadaş haklı A.C.A.P.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senaryo bana da zayıf geldi tutmadı
    beko12345 ve actros1 bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı oqnfdn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatım boyunca polislerden hiç kaçmadım. Pek te sevdiğimi söyleyemem kendilerini ama şimdiye kadar hiç bi problem çıkarmadılar evraklarım herşeyim tam. Adamlar işlerini yapıyolar. Hatta bir çevirmede adam dediki kaskı felan çıkarma geç polis arabasının önüne de kamera çeksin seni adam akıllı motorcu görsün emniyet dedi. Belki de oturduğum muhitteki polisler çok iyi. Anlam veremedim sizin bu durumunuza.
    Al benden de o kadar.
    Beni de ne zaman çevirseler aynı anlattığın gibi.
    Hatta lastik havalarımı kontrol ederler, inikse şişirirler, zincirimi yağlarlar.
    Kısaca çok şekerler.
    Hatta çevirmelerde durmak için frene basmak zorunda olduğumuzdan egm her on çevirmede bir fren hidroliğinin kontrolü ve her elli çevirmede bir balata/plaket değişiminin polis tarafından yapılması için genelge yayınlayacakmış.
    Çevirmeden sonra motosiklet sürücüsünün sırtını sıvazlama ve hadi koçum tekerin düz bassın temennileri ise bazı yanlış anlaşılmalara sebebiyet verdiğinden Haziran'dan itibaren kaldırılacakmış.
    braveguy, easydude, saykem ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    kuba cg-100
    Istanbulu bilmiyorum ama kucuk illerde polisler boyle davranmiyor

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya beyler üzmeüyorsunuz bi motorcu kardeşinizin başına gelenlere dizi senaryo diyerek gerçekten küçümsüyorsunuz @tamerozkul kardeşim aynn ben ufak biryerde yaşıyorum yani yaşadığım yer taksim gibi biyer ufak öbür arkadaşlara diyorum kalbimi kırdınız helal olsun.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ya dostum ben senin kalbini kıracak bişey yaptığımı düşünmüyorum kusura bakma. etiket bir motosikletle mesela tabiri caiz ise "faça bir cub" ile full koruma da olsan evrakların tam da olsa bi sıkıntı çıkartırlar.
    benim de anlamadığım noktalar var otobandasın karşı şeritte kovalama var ama seni enseliyorlar bu bir
    ikincisi etiketlik ve görüntü apaçiliği konusunda üzerime yok. çünkü bildiğin mohawk ile geziyorum şehirde. apaçilerin güney batılı kollarından olan bir kızıldereli kabilesinden görüntüsü veriyorum :D 5 tane benden farklı tipteki apaçiyi çevirmişlerdi bana baktılar selam verdim geçtim. yani hiç sorgusuz sualsiz dövdüler falan.. ne biliyim tamam senaryo, troll falan olmayabilir ama olayda sanki bize anlatmadığın bişeyler var.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    +1 hikayede büyük boşluklar var.
    Kim olursa olsun durduk yere yumruk atmaz.
    actros1 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 hikayede büyük boşluklar var.
    Kim olursa olsun durduk yere yumruk atmaz.
    Yumruk atmak mı? Kafana bile sıkarlar emin ol.

superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler yorumumda düzelttim 4 şeritli yol dedim 150 200 lük motorlarla kaçıyorlardı dedim benimkide 100lük motor yani tip olarak farklarımız yok kaçanlardan köylü motoru tarzı 2. telike kardeşim hani yanlış anlama ya asabi polise tam polisine denk gelmedin yada benim gibi bi olay yüzünden enselenmedin birde şunu dicem burada trafik polislerine 2 ayda 1 emirmi geliyor artık ne oluyorsa günde 100 e yakın motor topladıklarını biliyorum ehliyetsiz ve plakasız çok insan var kusura bakmayın ama konuyu açtığıma pişman oldum.

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Polis sevilir mi la?

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Seni durduk yere darp etmeleri, motoru durduk yere bağlamaları, hiç konuşmadan direkt olarak dövmeleri falan biraz hikaye gibi geldi. Yoksa büyük geçmiş olsun tabi. Bütün bunlar oldu ve sen hiçbişey yapmadın mı? Yani en yakın emniyet müd. gidip şikayet falan etmedin mi? İlginç..

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hikaye tutmaz usta hiç inandırıcı değil eğer inandırıcı olmak istiyosanız kaskınızın kırılan vizörlü resmini çeker misiniz merak ettim.Bide olaayın yaşandığı yerin tam olarak neresi olduğunu orayı bilenler illaki çıkacaktır otobanda birden karşı şeride geçebilecekleri bir yer mi ? (Hiç sanmam eğer öyleysede orası otoban olmaz zaten)

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    işim gereği 100'e yakın belki daha fazla tanıdım ve bunların 95'i on numara insanlar. malesef araba bazı çürük elmalar çıkabiliyor.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yumruk atmak mı? Kafana bile sıkarlar emin ol.
    nereye sıkıyorlar yaw
    ördek mi vuruyorlar

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum seninki coldeki bahtsiz bedevi durumu olmus daha cok bence. 12 senelik motosiklet gecmisimde hic bir polisten ciddi sekilde sikayet edebilecegim bir muamele gormedim.

Ki plakasiz gezerim (arkada degil de depo ustu cantada plaka), cakar kullanirim falan bunlara ragmen. Belki efendiliginiz veya trafik adabinizla alakalidir polisle olan sikintilariniz.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Motorlar karşı şeritten mi geliyo, arkandan mı geliyo onu anlayamadım. Arkandan geliyorlar sa tamam polisler hedef şaşırmış diyeceğim. Ama yok karşı şeritten geliyorlar ve polis seni durduruyor sa hikaye diyeceğim. Mantığım öyle diyo.

gargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr125 2007,kuba hasat scooter 100cc
    Kafadan yorum yapıp polisi kötülemeyin!!

Adam gibi araç kullanana kimse birşey yapmaz, yapamaz!!

Kullandığın araç ile trafik kurallarına uymayacaksan,

Kusura bakma o araca binmeyeceksin. ..

Suçu olan, kusuru olan kaçar polis den!!

(Konuyu açan arkadaş, çelişkili bir rapor açmıştır,
    Yada tam anlatamamışsın olayı. . )

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim 4 şeritli yol 2 sa 2 sol anla artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Beyler olayı ciddiye almıyanlar yazmasın ben kafama göre boşu boşuna konu açmadım madurluğumu belirtmek için açtım biri çıkmış senaryo zayıf diyor bu arkadaşı ayakta alkışlıyorum gerçekten kesin polis akrabası.
    karrrdeşim ne dedik sana şimdi ? insan gibi akıl veriyoruz.
    küçük yerdeysen o yörede hatırı sayılan bir tanıdık vs bulup şikayet edeceksin.çok kafaya taktım üzerine gideceğim bu işin diyorsan bir avukata da danışabilirsin. başka da yapacak bir şey gözükmüyor ne yazık ki ? değilsin belki ama apaçi de olsan yarışçı da olsan darp yapma yetkisi yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)