Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara da Motor Mağzası

Motovento
    REKLAM ALANI
    obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Biriniz adam ayağa kalkmadı başıam gelmedi çok kötü diyor @mtnsyn
    Diğeriniz başına gelen giden ne istedin diyen yok rahat rahat bak ne güzel diyor. @hakanens
    Bu motor camiasına hastayım zıt noktalar aynı yerde...
    hakanens ve Oldjack bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Yiba sadece ulus motora giderim. Diğerlerini de yazmışlar zaten.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş geçmiş olsun ama ulusan motorun çankaya'yla uzaktan yakından alakası yok gölbaşına gelmeden solda kalıyo... kim tarif ettiyse dalgnlığına gelmiş heralde...

Ben satışçılarından memnunum açıkçası gayet ilgili ve bilgililer ama fiyatlar biraz üst limitte ekipman için. genelde dainese nolan arai shoei var.
    Bu arada yiba çarşısı gayet kötü bi yer geçen gideyim dedim pazarcı-işportacı kılıklı adamlar motor ve ekipman satıyor. bende orayı tavsiye etmem.
    Ayrıca honda efe deki Ümit adlı arkadaşı da tavsiye ederim. motor satışında kendisi ama ekipmanda da yardımcı oluyor. alpinstar ls2 vs. markalar var.

Kardeşim Ulusan motorun yeni yeri doğukent bulvarında. Ben telefon numaralarını sahibinden.com da verdikleri ilanından aldım. Ve bizzat kendileri ilgisizdi. İlanda belirtilen adres çankaya olarak verilmisti. Şimdi oraları biliyorum. Kızdığım şey telefonla aramama rağmen benimle iletişime geçmemeleriydi. Olan oldu neyse.

Yiba çarşısı gerçekten çin malı motosikletlerin satıldığı doğru dürüst ekipman bulunamayan bir yer. Çarşının içine girdiğimde adamlar burada ne arıyorsun der gibi bir halleri var Her satıcının serviside yetersiz. Çarşının arkasını gördünüzmü Koskoca Başkentte (hele birde motosiklet kültürü yok) doğru dürüst motosiklet satış ve servisi bulmak ne yazıkki çok zor...

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biriniz adam ayağa kalkmadı başıam gelmedi çok kötü diyor @mtnsyn
    Diğeriniz başına gelen giden ne istedin diyen yok rahat rahat bak ne güzel diyor. @hakanens
    Bu motor camiasına hastayım zıt noktalar aynı yerde...
    bende mağzada başımda bekleyen sürekli soru soran adama gıcık oluyorum. Daha rahat olmam lazım, almayacak olsam bile daha sonra almayı düşündüğüm ürüne rahatlıkla bakabilmeliyim. Tabiki tercih meselesi. Birde insanların bana potansiyel menfaat gözüyle bakması hoşuma gitmiyor. O yüzden emlakcılarıda hiç sevmem mesela. Bir akraba var emlakcı, hareketler falan çok yapmacık böyle,neyse bi özelliğini falan sorduğumda yardımcı olsa yeter. Sanada çok yakıştı sayın abime girmesine gerek yok bence.
    hakanens bunu beğendi.

caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    motomax

Motosikleti
    CB 650 F
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Ulusan motorun yeni yeri doğukent bulvarında. Ben telefon numaralarını sahibinden.com da verdikleri ilanından aldım. Ve bizzat kendileri ilgisizdi. İlanda belirtilen adres çankaya olarak verilmisti. Şimdi oraları biliyorum. Kızdığım şey telefonla aramama rağmen benimle iletişime geçmemeleriydi. Olan oldu neyse.

Yiba çarşısı gerçekten çin malı motosikletlerin satıldığı doğru dürüst ekipman bulunamayan bir yer. Çarşının içine girdiğimde adamlar burada ne arıyorsun der gibi bir halleri var Her satıcının serviside yetersiz. Çarşının arkasını gördünüzmü Koskoca Başkentte (hele birde motosiklet kültürü yok) doğru dürüst motosiklet satış ve servisi bulmak ne yazıkki çok zor...
    Serhat, Doğukent bulvarındaki yerlerinden taşındıkları çok oldu. Yeni yerleri, Gölbaşı istikametinden Ankaraya doğru gelirken sağda 10 adet villa`dan oluşan Samanyolu outlet de. Geçen hafta Ducati Scramble bakmak için uğradım. Sahiplerini eski tanırım. Fiyatta pek esnemezler ama özellikle Vehbi ilgili bir arkadaşlardır.
    06Serhat bunu beğendi.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Hocam yildizda motomax ve mototan var aralarinda yurume mesafesi bir yol var.
    Motomax'e gittim ordaki abi ilk basta cok ilgili gozukmese de bir sey olunca hemen yardima geliyo ilgileniyo.
    Mototan'da zaten Tansu ve Suat abi asiri derecede ilgililer her seyde yardimci olurlar motor ekipman vs ayrica indirim isterseniz yaparlar da.
    Ulusan motor golbasi yolunda samanyolu outlette su anda. Ben tasindiklarindan beri daha hasir nesirim ve hepsi cok iyi sicakkanli cana yakin insanlar. Sorunuzu cevapsiz birakmazlar. Oranin sahibi Vehbi abi bile sirf muhabbeti icin gidilir. Her ay 4 gun teorik egitim veriyolar ve bu egitimler icin para istemiyolar bile. Ustalari olsun diger elemanlari olsun hepsi cok yardimci hepsiyle tanisma firsatim oldu.
    Daha dun incek yolundaki Rider Moto'ya gittim ustalari yaris oldugu icin yaklasik 1 ay yokmus (lukse bak :D) tek bir eleman vardi bu yuzden. Depo grip aldim o da sicakkanli bir abimizdi.
    Buralardan baska hicbir seye gitmedim ama her yer cok iyi ilgi alaka bakimindan. Urun kaliteleri ayirdiginiz butce ile dogru orantili olarak artiyo haliyle ama ben ayak aliskanligi hep Mototan'dan alisveris yapiyorum sirf muhabbetleri icin bile giderim oraya.

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çankaya daki ULUSAN MOTOR a tamamen soğudum. Motor almak için gittim fakat yeni taşınmışlardı. Telefon numaralarını aradım yeni taşındıkları yerin tarifini istedim açık adres vermediler. 1 saat çankaya da dolaştım. Sonra yine 2 defa aradım çıkmadılar. Bu ne ilgisizlik. Siz kaybedersiniz. Tamamen soğudum. Ankara da tek motosiklet kalsa dahi onlardan almam gider İstanbuldan bile alırım. Yine görüştüğüm birkaç kişi ULUSAN MOTOR dan şikayetçi. Arkadaşım ben kimseye tavsiye etmem.
    Talihsizlik olmuş, aslında yerini de bir önceki mesajda tarif etmiştim ama gözünden kaçmış.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam yildizda motomax ve mototan var aralarinda yurume mesafesi bir yol var.
    Motomax'e gittim ordaki abi ilk basta cok ilgili gozukmese de bir sey olunca hemen yardima geliyo ilgileniyo.
    Mototan'da zaten Tansu ve Suat abi asiri derecede ilgililer her seyde yardimci olurlar motor ekipman vs ayrica indirim isterseniz yaparlar da.
    Ulusan motor golbasi yolunda samanyolu outlette su anda. Ben tasindiklarindan beri daha hasir nesirim ve hepsi cok iyi sicakkanli cana yakin insanlar. Sorunuzu cevapsiz birakmazlar. Oranin sahibi Vehbi abi bile sirf muhabbeti icin gidilir. Her ay 4 gun teorik egitim veriyolar ve bu egitimler icin para istemiyolar bile. Ustalari olsun diger elemanlari olsun hepsi cok yardimci hepsiyle tanisma firsatim oldu.
    Daha dun incek yolundaki Rider Moto'ya gittim ustalari yaris oldugu icin yaklasik 1 ay yokmus (lukse bak :D) tek bir eleman vardi bu yuzden. Depo grip aldim o da sicakkanli bir abimizdi.
    Buralardan baska hicbir seye gitmedim ama her yer cok iyi ilgi alaka bakimindan. Urun kaliteleri ayirdiginiz butce ile dogru orantili olarak artiyo haliyle ama ben ayak aliskanligi hep Mototan'dan alisveris yapiyorum sirf muhabbetleri icin bile giderim oraya.

Ulusanın Teorik eğitim verdiğini hiç duymamıştım. Şu sıra Alpinstar eldiven bakıyorum Ankara da nerde bulurum bilen var mı?

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı ozanghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Talihsizlik olmuş, aslında yerini de bir önceki mesajda tarif etmiştim ama gözünden kaçmış.
    Teşekkür ederim kardeşim. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)