Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalıştığım ilk 3 iş gününde 2 sefer düştüm.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    3 gündür kurye olarak çalışıyorum 2 sindede yoldaki sulu kar birikintileri yuzunden düştüm.
    Allahtan karlar attık çözülmeye başladı da rahatlamaya başlayacağız. Allah herkesi kaza beladan korusun,

Not: Her ne kadar ana yollarda kar çözülmüş olsada benzinlik girişlerinde araclar girerken kar biriktirdiği icin benzinliklere yaklaşırken sağ seritteyseniz dikkat edin arkadaşlar. Malum biriken kar hemen erimiyor. Hızımı bayağı düşürdüğüm halde düştüm bide arkadan çarpan olacakmı diye korkutan kendimi kaldırıma nasıl attım bilemezsiniz.
    aadrenalin16 ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Geçmiş olsun.

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Kötü haberim var, yine kar geliyor

Geçmiş olsun, kuryelik yapmadım ama tahmin edebiliyorum, kendi motorun olmayınca lastiğini değiştiremezsin, v.s.

Zaten Franchise bayilerin ekipman ve güvenlik dertleri pek yok diye biliyorum.

Başları derde girerse, suçu iş güvenliği uzmanlarına pas edip işin içinden çıkarlar.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kolay gelsin kardesim. Zor meslek. Allah yardimciniz olsun. Birileri gibi haksız kazanc saglamiyorsun, alin teri ile helal para gibisi yoktur. .
    aadrenalin16 ve mehmetenis bunu beğendiler.

EagleRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona 250 | Honda CBR250R
    Geçmiş olsun. Bütün gün motosiklet üzerinde olmak zor iş. Ekmek parası işin içine girince olay değişiyor. Dikkat et hocam dediğin gibi düşmek acıtmaz belki ama arkadan gelen var mı yok mu bilemezsin. Sakat iş.

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Öncelikle geçmiş olsun. Kendinize dikkat edin amatör de olsa forumda arkadaşlar bir kaç çözüm bulmuşlar.
    İlk çözüm olarak;
    Cırt kullanan arkadaşlar karda eskisi kadar kaymadıklarını iddaa ediyorlar sizinde denemenizi tavsiye ederim en azından bir deneyin.

Bir diğer çözüm ise bir arkadaş dün İP bağlayarak tekere kaymadığını iddaa etmiş belki doğrudur dayanıklı bir ip türü bulursanız bunuda deneyin belki işinizi görür.
    mehmetenis bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Geçmiş olsun kardeşim. Allah bir daha göstermesin ama ilk 3 günde 2 defa düşmüş isen sende de kusur olmalı diye düşünüyorum. Nedir bu? Parçabaşı mı çalışıyorsun, kotan mı var? Hiç bir şey senden önemli değil unutma. Kaza geçirip sakat kalsan patronlar bir dilim ekmek vermez adama. Sakın işi ve işsizliği canından kıymetli görme.

Selametle.
    cenkito, mehmetenis ve ferhatkars bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Geçmiş olsun. Dikkat edilmesi gereken nokta,cırt kullanımı. Bunu "sadece" karlı ve hafif buzlu zeminlerde kullanmanız lazım. Normal kuru veya ıslak asfaltta jilet gibi kayar bunlar. Onun haricinde kazadır olur. Cana gelmesin.

Kazasız.. Belasız..

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    şu konuyu atığında zaten irkilmiştim http://www.motosiklet.net/forum/moto...iyorum%5D.html birde kar buz dikkat et
    AttilaXtreme bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Aman birader seni en iyi ben anlıyorum bu zamanda :/ bende bir kaç kez düştüm. Ha ben bileğimi incittim ve bir süre binmeme kararı aldım. Senin öyle bir durumu yoksa çok dikkat etmen lazım

ömer eymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    geçmiş olsun.

egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Sanırım bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum. Benimde finallerim vardı bittikten sonra bir kuryelik deneyimini tadıyım dedim ama scooterlar hiç bizim motorlara benzemiyomuş 2. İş günümde yokuş aşağı tümseği farkedemedim be motorla beraber uçtuk adeta ilk gün yara bere var geçer diye gitmedim hastaneye 4 gündür topallıya topallıya yürüyorum bugün gittim doktora bişeyin yok dedi film bile çekmedi umarım geçer çok sıkıldım boş boş yatmaktan sanada çok geçmiş olsun

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Geçmiş olsun.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Geçmiş olsun dilekleri için sağolun arkadaşlar. Bu gün hava güzeldi hiç zorlanmadan günü kapattım ama insan aksama kadar motorun üzerinde olunca ister istemez gün boyunca illaki bir terslikle karşılaşıyor. Önemli olan cana birşey gelmeden alnimizin akiyla işin hakkını verebilmek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)