Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sahibinden get ile alışveriş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Herkese Merhaba,

Daha önce sahibinden.com'dan get ile alışveriş yapan vardır aranızda muhakkak.Satıcıyla bir ürün için anlaşıp get ile satın aldım.Fakat kargo süresinin yaklaşmasına rağmen satıcı en ufak bir kıpırtı yok.Benim sormak istediğim satıcının kargoyu göndermemesi halinde işlemden vazgeçip,ödememi geri alabiliyor muyum?

Tekeriniz düz bassın,kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R125 >> MT25
    satıcı kargo bilgilerini sisteme girmez ise zamanından önce zaten sistem iptal ediyor diye biliyorum siparişi siz bir mağduriyet yaşamazsınız

Paranız şu anda satıcıda değil. Dolayısıyla siz onay vermedikçe site satıcıya ödeme yapmaz. Yani içiniz rahat olsun vazgeçtiğiniz anda geri alırsınız paranızı
    Brock07 ve ellaksakir bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Kargo hatirlatma gibi bir dugme olmasi lazim ona tikla ki iade islemlerindr sikinti cikmasin

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargo hatirlatma gibi bir dugme olmasi lazim ona tikla ki iade islemlerindr sikinti cikmasin
    kargo hatırlatma diye bir düğme bulamadım kargo beklediklerim kısmında bekliyor ürün,9 saati kaldı her türlü satış iptal olur diye dşünüyorum.Sanırım ödeme sahibinden.com havuzunda bekliyor,işlem iptalinde anında iade ediliyor değil mi ?

Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kargo hatırlatma diye bir düğme bulamadım kargo beklediklerim kısmında bekliyor ürün,9 saati kaldı her türlü satış iptal olur diye dşünüyorum.Sanırım ödeme sahibinden.com havuzunda bekliyor,işlem iptalinde anında iade ediliyor değil mi ?
    Evet aynen öyle.
    Hatta geçen benzer bir durum başıma geldi. Çanta siparişi verdim.Satıcı aynı gün kargo diyordu. 3 gün geçti ama hala vermemişti. Geciken kargo yazıyordu sitede bende kızdım ve iptal dedim. Anında param hesabıma yattı.
    Sonra satıcı beni aradı. Meğer adam yollamış ama kargo bilgisi girmemiş. Çanta elime geçti. Adama çantanızı geri yollayayım yada hesap numaranızı verin parayı yollarım dedim. Adam yok kardeşim bizim hatamız güle güle kullan dedi. Zaten 30 TL tutarında bi dslr çantasıydı. Adam ısrar etmeme rağmen yok dedi bende üstünde durmadım. Zaten bana lazım olan günde elime geçmemişti. Adam ona istinaden hediye etti

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Elinize ürün geçene kadar onay vermediğiniz sürece sorun çıkmaz,ama aman diyeyim teslim almadan onaylamayın.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kargo bilgileri girilmedikçe ve siz onay vermedikçe paranız geri iade oluyor diye biliyorum..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)