Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuat domaniç sabunu köpürtmüş
    oggomoggo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Birilerinin birşeylere öncü ve yol gösterici olması güzel ancak barkın i her şeyi bilen adam olarak görmemek lazım. Özellikle motor testlerinde... adamın beğenmediğini biz beğeniyor olabiliriz, bazen hak etmediği şekilde yorumlar yapıyor motorlara. Kurcalanmış mahvolmuş motorları bulup o modele temsilci göstermek doğru değil.

Küfür etmek hoşuna gidiyor milletin yapacak bişey yok.
    Ne geçiyor ellerine küfür edince anlamıyorum

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Herkes sevmek zorunda değil!Ancak küfür etmekde hoş değil!Bende ilk ismini duyduğumda izlediğimde anlatım tarzını falan sempatik buldum ama o kadar!Öyle abartılacak bir tarafı yok.Kendi halinde efendi bir adam.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahsen adama bayildigimi soyleyemem ama Turkiye'deki motosiklet hayatin cok seyler kazandirdigi, bir cok kisiyi de motosiklet dunyasina soktugu kesin.

Canimi en cok sikan konu ise soyledigi ya da anlattigi seylerin bilincsiz kullanicilar tarafindan koru korune otorite sayilmasi. Bazi durumlarda gercekdisi bilgiler veriyor, cahil kardeslerimiz de onu baz alarak buralara gelip akillara zarar ahkamlar kesiyolar. Iste o zaman AEAya tapanlara muz firlatmak istiyorum.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birilerinin birşeylere öncü ve yol gösterici olması güzel ancak barkın i her şeyi bilen adam olarak görmemek lazım. Özellikle motor testlerinde... adamın beğenmediğini biz beğeniyor olabiliriz, bazen hak etmediği şekilde yorumlar yapıyor motorlara. Kurcalanmış mahvolmuş motorları bulup o modele temsilci göstermek doğru değil.
    bunun önüne geçmenin tek yolu adamın eline sıfır motor teslim etmek lazım. biz 14km ninja 250sl verdik. motoru alırken "kaç km de bu" diye soruyordu 14 olduğunu görünce şaşırdı. aynı anda yanında yine daha rodajı yeni bitmiş cbr250 2014 kasa vardı. hatta 2 motoru kıyasladılar.

-------------00000000000----------------------

birde şöyle bir gerçek var. bizim motorumuza "tü kaka" dedi biz sevmiyoruz diye gezen bir kitle var.

ekibe 2 yeni üye katıldı biri Ömer Karışman adında genç bir arkdaş biri de İpek Süleymanoğlu adında genç bir hanımefendi. daha dakika bir gol bir "çömezleri sevmedik" diye saldırdı millet...

Seven sever, sevmeyen sevmez ancak eleştirmeye gelince insanlar oturduğu yerden eleştirmeye pek bir meraklı. Bana deseler ki "kendi imkanların ile ekip toplayacaksın, cebinden para harcayarak Türk Motor Severleri bilgilendireceksin hadi başla" dalga mı geçiyorsunuz siz derim. 2 tane inter sitesine verilen banner reklam ile, 2 tanede aksesuarcının desteği ile böyle bir işe girip cebimden neden para harcayayım derim.

kısacası davulun sesi uzaktan güzel geliyor.

ilk zamanlar motor denemeleri için ne çıkarsa bahtıma diyen AEA ekibi şimdi sıfır motorlar ile çekim yaparak daha sağlıklı sunumlar yapmaya çalışıyorlar. birde fark ettiyseniz soz zamanlarda ingilice çekim yaparak bu işi Türkiye dışına da taşımaya çalışıyor.

Şimdi şunu sormak lazım kaç tane televizyon kanalında motor kullanıcılarına yönelik tarafsız reklam program var? AEA yı kiminle kıyaslıyoruz? Madem daha iyisini bilen bu kadar adam var neden onlar kalkıp bir şeyler yapmıyor?

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canimi en cok sikan konu ise soyledigi ya da anlattigi seylerin bilincsiz kullanicilar tarafindan koru korune otorite sayilmasi. Bazi durumlarda gercekdisi bilgiler veriyor, cahil kardeslerimiz de onu baz alarak buralara gelip akillara zarar ahkamlar kesiyolar. Iste o zaman AEAya tapanlara muz firlatmak istiyorum.

merakımdan soruyorum maksat polemik yaratmak değil. örnek verebilir misiniz?
    kazım kazım bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Adam ben apaçiyim zaten inkar etmiyorum diyor , kullanmadığı motor olan chopperlar hakkında saçna yorumları yüzünden altınlı geceyi 8. bölüm de bıraktım .

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O küfür edenlerin çoğu Barkından öğrendikleri bilgilerle geçiniyor

Barkının o küfür edenlere ihtiyacı yok parazit yapmayın videolarıda izlemeyen çıkın gidin aradan !

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayhay. Misal Kawasaki Ninja 300 incelemesinde yan karenajlarin zamanla yerinden ciktigini o yuzden isciligin kotu oldugunu soylemis ve motorun suspansiyonlarinin tahta oldugundan bahsetmisti. Ikisi de kulliyen yalan Kullanmayi bilmeyen birinin motorunu alip ne hale geldigi belli olmayan motorla inceleme yapilmaz.

Hatta motosiklet incelemesi kesinlikle kullanilmis motorla degil markalarin test motoruyla yapilir. Hadi imkansizliklar yuzunden es dosttan motor alip inceliyor devamli ama surasi kotu burasi yaramaz diyebilmek sifir ya da test amacli verilmemis bir motosiklet icin cok kolay. Bunu bol bol yapiyor.
    dyavol-77 ve mterayes26 bunu beğendiler.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150

Yanlış anlamayın bende merakımdan soruyorum.Kontra tekniği diye bir teknik var mı?Varsa geçenlerde fuat abi ile devrim abi tartışıyorlardı.Yalan olmasın yanlışım varsa düzeltin ünlü bir japon markasının eğitimlerimiydi yoksa yerli bir akademi miydi hatırlamıyorum.Onların müfredatında yokmuş diye adamları eleştirmişlerdi sanırım birde frende ve debriyajda da iki parmak tekniğinin eğitimlerde kullanılmamasını eleştirdiler.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Hayhay. Misal Kawasaki Ninja 300 incelemesinde yan karenajlarin zamanla yerinden ciktigini o yuzden isciligin kotu oldugunu soylemis ve motorun suspansiyonlarinin tahta oldugundan bahsetmisti. Ikisi de kulliyen yalan Kullanmayi bilmeyen birinin motorunu alip ne hale geldigi belli olmayan motorla inceleme yapilmaz.

Hatta motosiklet incelemesi kesinlikle kullanilmis motorla degil markalarin test motoruyla yapilir. Hadi imkansizliklar yuzunden es dosttan motor alip inceliyor devamli ama surasi kotu burasi yaramaz diyebilmek sifir ya da test amacli verilmemis bir motosiklet icin cok kolay. Bunu bol bol yapiyor.

video da 03:41 zamanına giderseniz orada motorun daha 673 km olduğunu görecek olmanız belki sizi şaşırtır

[QUOTE=A.Volkan;3518839
    Yanlış anlamayın bende merakımdan soruyorum.Kontra tekniği diye bir teknik var mı?Varsa geçenlerde fuat abi ile devrim abi tartışıyorlardı.Yalan olmasın yanlışım varsa düzeltin ünlü bir japon markasının eğitimlerimiydi yoksa yerli bir akademi miydi hatırlamıyorum.Onların müfredatında yokmuş diye adamları eleştirmişlerdi sanırım birde frende ve debriyajda da iki parmak tekniğinin eğitimlerde kullanılmamasını eleştirdiler.[/QUOTE]

çok ilginçtir kontra tekniğini bizzat bisiklet üzerinde denedim ve oluyor... ve bu tekniği bazı yurt dışı forumlarda da okudum, millet bir birine "öğren" diye tavsiye ediyordu.

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video da 03:41 zamanına giderseniz orada motorun daha 673 km olduğunu görecek olmanız belki sizi şaşırtır
    Yooo pek sasirtmaz, benim iddiami da curutmez. Bir de, polemik yaratmak istemiyordunuz o is ne oldu?
    FalconX ve mterayes26 bunu beğendiler.

incaroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R 2012 - VFR 800A 2008
    Okudum okudum dayanamadım yazayım dedim.
    biz Türk tüketicileri herşeyi bedeva almayı çok severiz. Filmi sinemada değil internetten izleriz, Gidip kaliteli bir alet takımı alacağımıza gider ucuz diye uyduruk çin malı alırız v.s. Herşey bütce tabi lakin hiçbir zaman üreticiyi destekleyecek bir yapı içerisinde olmayız. Aman kimse kazanmasın. Ayrıca aman Türk malı olmasın onlar beceremez diye bir kanaat var üzerimizde. Sonuçlar doğmaya başlar. Türkiye dışa bağımlı bir hale gelir, istihdam azaldığından işsizlik başlar, aldığımız kalitesiz ürünlerin bizim başımıza neler açtığı da ortada. Daha çok yazmak isterim ama konuyu toparlayamam diye korkuyorum.

ALTIN ELBISELI ADAM'a gelince. Adam yoktan bişey yapıyor. Çalışıyor çırpınıyor ve bizlere bir çok bilgi aktarıyor (Bunu inkar eden çıkmaz sanırım). Elbet her şeyi yüzde 100 doğruluk yapması imkansız. Ama takdir edersiniz ki bir çok konuyu iyi bir şekilde anlatıyor ve o espiritüel anlatışı da bizleri ekranın başından ayırmıyor (Mübarek arkası yarın dizi kuşağı gibi ) Bu insan bu işe başlarken tamamen kendi özkaynakları ile başladı ve şimdi ise kendisine sponsor olan bir kaç firma buldu. Ama adam aç değil (geçen günlerde bir reklam teklifi istedim adamlar dönüş bile yapmadı.) Ama şunu da unutmamak gerekir ki emeklerinin bir şekilde karşılığını da alması gerekir. Biraz empati kurmak yeter bence.
    Bu adamın yanlışları yok mu elbette var. Lakin bunu da adam gibi eleştirecek bizleriz. İşte olay burada kopuyor, bence Barkın bey gibi insanlar bize çalıştıkları sürece dahada yükselmeleri gerekiyor ammmaa baktık ki artık bizlere değil artık kendine çalışıyor iş de o zamanda bizler onu oradan indirebiliriz. Sizce bu çok kolay olmaz mı? Hep beraber abonelikden çıkalım olur biter. Aslında her şey bu şekilde olmalı. partizanlık değil, adamcılık değil. işini yapan yükselmeli, işini yapmayıp bizleri salak yerine koyanda yerin dibine girmeli. Bence bu halk biraz düşünce muhteşem olur. Hiçbir dünya devleti karşımızda duramaz. Atatürkün yolundan devam. Başka yolu yok. (siyasi mesajda verdik gibi ama değil bilginize)

Yanlış bir şey dediysem affedin.
    MuratÖzbaş17, TimFx ve xawa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yooo pek sasirtmaz, benim iddiami da curutmez. Bir de, polemik yaratmak istemiyordunuz o is ne oldu?
    "ne hale geldiği belli olmayan motor" cümlenize istinaden bir kawasaki hayranı olarak detay paylaşmam polemik yaratmak olarak algılandı ise bir daha detay paylaşmayalım sizinle... lakin size sunulan detay bilgiden yola çıkarak birini "polemik çıkarmaya çalışmak" ile suçlamayı size yakıştıramadım.

mesajım ile alakalı bir karşıt görüşünüz veya cevap hakkı düşünceniz var ise bunu özel mesaj yolu ile fikir alış verişi tadında iletmeniz ikimiz içinde daha sağlıklı olur sanırım. çünkü bu noktada konu AEA dan çıkıp 2 kişinin bilgi alış verişine gireceğinden forumda kirlilik yaratmayalım...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Bir kisinin soylemleri ,kullandigi uslubun ukela olmasi bunlarida beraberinde getirmesi anormal mi geliyor.))
    mterayes26 bunu beğendi.

barkin abiyi seviyoruz ulan sanane alttaki kotu yorumlardan hic iplemicen bisey olmaz

Motosikleti
    Rks titanic 150
    Motorumu alalı 2 ay oldu Barkın abiden çok şey öğrendim kendisi bence bu işi yapmaya devam etmeli.Her hafta altın geceyi de kaçırmıyorum iyi bir insan bana göre kendisi.

Bu memleketin sorunu sevmek.. Ayarsız bir sevgi anlayışımız var..Sevildiği için öldürülen kadınlar bu memlekette.. Sevilmediği için sövülenleriz hepimiz.. Celladına aşık olmuş % 50 de bizde..

Ben motosiklet kullanıcısı değilim. AEA nın varlığından rahatsız olanlar bana takip edip bişeyler öğrenebileceğim alternatif önerebilirler mi? Sonuçta amaç öğrenmek..Var da ben mi bilmiyorum?? Ntv de Saffet Üçüncü ile 0-100 prog izleyip hayallerimizde başrol oynayan başkalarını mı izleyelim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    meyve veren ağacı taşlarlar

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

2014 Kasım ayındaki Eicma Milano motosiklet fuarında, Suzuki standında incelediği 3 motor için güzel-fakat TR'ye gelmez demişti (110cc scooter,TU 125 ve İnazuma 250F).....Gelmez dediği 3 motor da Suzuki TR'nin web sitesinde geleceği duyurulmuş....Araştırmadan yanlış bilgilendirme
    mterayes26 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:  Forum Kuralı;9.1.Gündem ve Siyaset forumu dışında politik, siyasi ve dini konuların konuşulması yasaktır.

Başlık içerisinde bu kuralı ihlal eden mesajlar silinmiştir.

Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
    incaroad bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)