Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'da şehiriçi Motosiklet Nakliyesi için acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    lisbeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,
    Ankara'da sadece bir chopper motosikleti taşıması için nakliyeye ihtiyacım var, mesafe çok uzun sayılmaz ve şehir içi, kış lastiği olmadığı için motosikleti kullanıp getiremiyoruz.
    Önümüzdeki 2 gün içinde orta motosiklet taşıyabilecek küçük de olsa bir araç bulmalıyım. Ankara'da çevrem olmadığı için bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Motosikletçi babasının kızı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    o kadar da korkmanıza gerek yok... öğlen saatlerinde yollarda kar-buz felan kalmaz... birde işlek cadde-sokakları kullanırsanız daha iyi olur... araçlar gelip gittiği için yoldaki karı buzu da eritir...
    veya da bi motosikletli kurye bulun... ondan rica edin... o bile binerek götürür...
    muhammetcon bunu beğendi.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    motoru nereden nereye götüreceksiniz.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Yaşamkent'ten Eryaman'a -20'de hiç mantıklı gelmiyor ama motosikleti sürerek götürmek o nedenle sordum herkese de güven olmuyor sonuçta

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    KUVVETMİRA' dan rica edin götürür
    telike bunu beğendi.
    Dikkatli bakıyor musunuz?

Herkese çok teşekkür ederim, yakınımdaki arkadaşlar bu kadar yardım etmedi, sağolun motosiklet ailesi böyle birşey işte :D

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bende normal tomofil var, motosiklet sığmaz.
    sürerek götürelim ya da nakliye için bi telefon numarası ver dersen haberleşelim.

Vitus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Ben sana şöyle bir tavsiye vereyim, bir sürü nakliye firması bulursun hemen de gelir götürürler, ama nakliye için vereceğin paranın yarısını tanıdık vs. varsa tecrübeli bir kurye arkadaşa verirsen hem o ek gelir elde eder hem de motorun indirme bindirme derdi olmadan tertemiz taşınmış olur

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    eski karayolları tesisinden eryamana... otobandan 15 dakika sürmez...
    gündüz o kadar da soğuk olmaz bee...
    bence binerek götürün...

Herkese tekrar tekrar teşekkürler, iyiliğine bunu yapacak birini sağolsun bu forumdan buldum, geri dönüşler çok hızlı ve süperdi, herkese iyi akşamlar ve saygılar

Herkese yine merhaba,
    Henüz ehliyetim olmadığı için trafiğe çıkamıyorum, cumartesi veya pazar günü beni motosikletim ile Eryaman'dan İncek'e, (güvenli sürüş eğitimi aldığım yere) çevre yolundan götürecek profesyonel bir sürücüye ihtiyacım var, öyle kuryeleri, apaçileri de bindirmem motosikletime, ee nakliye için de param yok acaba kendine güvenen uzun süredir chopper kullanan, sağlam bir dost var mıdır içinizde?
    Bana kurye bul götür hiç demeyin, tepem atıyor

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı lisbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese yine merhaba,
    Henüz ehliyetim olmadığı için trafiğe çıkamıyorum, cumartesi veya pazar günü beni motosikletim ile Eryaman'dan İncek'e, (güvenli sürüş eğitimi aldığım yere) çevre yolundan götürecek profesyonel bir sürücüye ihtiyacım var, öyle kuryeleri, apaçileri de bindirmem motosikletime, ee nakliye için de param yok acaba kendine güvenen uzun süredir chopper kullanan, sağlam bir dost var mıdır içinizde?
    başkasının motosikletini kullanmak ne kadar güvenli olur bilmem. Bu sorumluluğu ben almazdım.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı lisbeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese yine merhaba,
    Ankara'da RaporRiders forumu üzerinden de ulaşabileceğiniz Regal Raptor kullanıcı grubu var Garage adı altında, bilmiyorum haberin var mıydı, onlara ulaşırsan onlar da yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum. Hem motorunla ilgili bir çok konuda da yardımcı olabilirler gerektiğinde. Naçizane tavsiye, hani burdan birilerini bulamazsan...

Ben götüreyim derdim ancak hem kriterlerini karşılamıyorum(200cc naked kullanıyorum ) hem de bu cmts-pzr çalışıyor olacağım.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da RaporRiders forumu üzerinden de ulaşabileceğiniz Regal Raptor kullanıcı grubu var Garage adı altında, bilmiyorum haberin var mıydı, onlara ulaşırsan onlar da yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum. Hem motorunla ilgili bir çok konuda da yardımcı olabilirler gerektiğinde. Naçizane tavsiye, hani burdan birilerini bulamazsan...

Ben götüreyim derdim ancak hem kriterlerini karşılamıyorum(200cc naked kullanıyorum ) hem de bu cmts-pzr çalışıyor olacağım.
    Farklı bir oluşumdan bahsediyor olabilirsiniz belki ben bilmiyorumdur ama benim de üyesi olduğumu ve garajı da bulunan 2014'te kurulmuş grup Capital City Choppers. Dediğiniz gibi Regal Raptor markası çoğunlukta ve bu motorlar konusunda fazlaca bilgiye sahip üyeler mevcut. Garage biraz daha özel bir kulüp evi oluyor. Facebook üzerinden veya web sitesinden ulaşabilirsiniz: www.capitalcitychoppers.org

Raptorriders forumunda da Ankara'da olan kullanıcılar vardır belki bilemiyorum, oradan da destek isteyebilirsiniz.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkasının motosikletini kullanmak ne kadar güvenli olur bilmem. Bu sorumluluğu ben almazdım.
    Başkasının motoru ve tanımadığın bir artçı?

motosikleti götürmek olabilr ama ben eşimi bile artçı olarak almıyorum. Böyle bir sorumluluğu bende almazdım.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bir oluşumdan bahsediyor olabilirsiniz belki ben bilmiyorumdur ama benim de üyesi olduğumu ve garajı da bulunan 2014'te kurulmuş grup Capital City Choppers. Dediğiniz gibi Regal Raptor markası çoğunlukta ve bu motorlar konusunda fazlaca bilgiye sahip üyeler mevcut. Garage biraz daha özel bir kulüp evi oluyor. Facebook üzerinden veya web sitesinden ulaşabilirsiniz: www.capitalcitychoppers.org

Raptorriders forumunda da Ankara'da olan kullanıcılar vardır belki bilemiyorum, oradan da destek isteyebilirsiniz.
    Ben geçen yıl(eylül gibi sanırım) Çankaya tarafında, adına o aralar genel olarak "Garaj" denilen bir yere gitmiştim tanışmak için, bir binanın altını yeni kiralamışlardı ve daha yeni yeni düzenliyorlardı (Hemen yanında bakkal var, bilindik yokuş bir cadde üstünde sayılır ama unuttum şimdi caddenin ismini,Cinnah Caddesi sanırım, yer de mesnevi sokak ya da paralel sokaklardan biriydi herhalde). Aynı yerden bahsediyoruz büyük ihtimal. Tekrar gitme imkanım olmadı.

Her halukarda yardımcı olacak birilerini çok rahat bulacaktır lisbeth diye düşünüyorum.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Ben geçen yıl(eylül gibi sanırım) Çankaya tarafında, adına o aralar genel olarak "Garaj" denilen bir yere gitmiştim tanışmak için, bir binanın altını yeni kiralamışlardı ve daha yeni yeni düzenliyorlardı (Hemen yanında bakkal var, bilindik yokuş bir cadde üstünde sayılır ama unuttum şimdi caddenin ismini,Cinnah Caddesi sanırım, yer de mesnevi sokak ya da paralel sokaklardan biriydi herhalde). Aynı yerden bahsediyoruz büyük ihtimal. Tekrar gitme imkanım olmadı.

Her halukarda yardımcı olacak birilerini çok rahat bulacaktır lisbeth diye düşünüyorum.
    Evet aynı yer, dediğiniz gibi o zamanlar yeni kuruluyordu.
    www.capitalcitychoppers.org

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    eğitim kaç saat sürüyor,oraya götürmek kolayda nasıl dönücez
    06 EB 8036
    09 R 5520

Herkeslere merhaba ve ilgili arkadaşlara teşekkür ederim,
    gündüz internete giremediğim için yapılan geri dönüşleri göremedim. Yani açıkçası ben de çok zor bir durumda kaldım, eğitimde kullandığım motosiklet Honda ve boy olarak bana hiç uymadığı, yüksek geldiği için hoca da chopper'ını kap gel eğitime dedi, şu rampada kalkmalarda Honda ile ilnanılmaz zorlanıyorum, ayrıca belki de sonuçta emanet bir motosiklet üzerinde olduğum için panikliyorum hem motosiklet bende eğreti duruyor. Yani özetle tüm bu nedenler dolayı götürmek gibi birşey oluştu.
    Yani götüremezsem ne yapayım kendi çapımda Eryaman ara sokaklarında kullanarak pratik yapmaya çalışacağım başka çarem yok, genelde kimsenin artçı riskini almamasına da gerçekten saygı duyuyorum, yılların motosiklet sürücüleri artçı alma taraftarı değildir sonuçta. Ayrıca motosiklet de orada kalacağı için geri dönüş de problem olacak, ohoo yani. Neyse yardım edecek var mı diye bir an aklıma gelmişti, çaresizlikten saçmalamış olmalıyım artık.
    Ben kask ve ekipmanlarla düşe kalka kendim pratik yapayım en iyisi. Teşekkür ederim herkese tekrar, saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitim kaç saat sürüyor,oraya götürmek kolayda nasıl dönücez
    O konuda haklısın zaten, kim motosiklet ile doğdu herkes bir yerden başlar, sanırım götürme konusunda vazgeçtim
    teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkasının motoru ve tanımadığın bir artçı?

motosikleti götürmek olabilr ama ben eşimi bile artçı olarak almıyorum. Böyle bir sorumluluğu bende almazdım.
    Evet sonradan düşününce mantıklı olan bu olduğuna karar verdim, kimse öyle bir sorumluluk almak istemez.
    İlginize teşekkür ederim. Saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

ne demek kriter diye birşey söz konusu değil aslında da bir arkadaşım her motosiklet tipinin uzmanlığı farklıdır demesinden dolayı iyi bir chopper sürücüsü diye belirtmiştim neyse zaten vazgeçtim, kimsenin başını ağrıtmak ve yük olmak istemem, sagygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Maktama teşekkür ederim, belirttiğim üzere şimdi kimsenin başını ağrıtmak, yük olmak istemiyorum, kendi kendime öğrenmeye çalışacağım, götürme konusunda vazgeçtim.
    Saygılar
    Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)