arkadaşlar benim bir sorunum var dün ben MT izmir e de yazdım sonuç alamayınca bu alandada bir topik açıp yardımlarınıza başvurmak istedim öncelikle kendimi tanıtayım
arkadaşlar ben Bitlis /Tatvanda oturan bir motor sevdalısıyım geçen ay izmirden
motorcu göçmen yamaha bayiinden bir tane ikinciel cbr 125 r aldım bayiiden takas yapılmıştı bayiiye sadece 1 anahtarı bırakılmıştı diğer anahtarları eski sahibinde olması lazım büyük ihtimalle...üstelik MT üyesi olması lazım sahibinin çünkü motosikletimin üstünde MT logolu çıkartma var... ben bayii ile bir kaçkez telefonla görüştük bize getirlince bana yollayacaklarını söylediler sonuç alamayınca siz arkadaşlarımdan yardım istemek zorunda kaldım ...ben motorumun bilgilerini yazayım lütfen sizin gurubunuza dahil ise benim diğer anahtarlarımı alabilmem için yardımcı olun bana motosikletimin plakası

09 EC 645 honda CBR 125 R Repsol renginde

motorumun ilk sahibi aranızda ise lütfen bana özel mesaj çeksin ben ona adres bilgilerimi vereyim bana motorumun yedek anahtarlarını yollasın.. buralarda servis felan yok allah göstermesin anahtarım kaybolursa mahvolurum ...
lütfen arkadaşlar heleki izmir MT ye kayıtlı olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum .... şimdiden hepinize teşekkür ederim