Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

3 Bin Liraya Alınabilecek En İyi 0 Motor Sizce Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Buraya sıkça yeni başlayacağım motor tavsiye edin diye başlık açılıyor ve açılacaktır biliyorum ancak. Sizce başlangıç motoru olarak 3 bin lira civarına ne alınabilir gerek satış gerek yedek parça servis vs. anlamında kolaylık sağlanılabilecek marka ve modeller nelerdir sizce? Açıkçası ben Nisan ayına kadar Bajaj Boxer almayı düşünüyorum sebebi ise Çinden uzak durun denmesiyle Hinte yönelmem ve internet sitelerini ve motorlarının arkasında durmalarını beğenmem. Güzel tanıtım videoları ve etkinlikleri yapmışlar bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2700 lirayla Boxer fiyat/performans olarak lider bence.

www.motorumla.net/bajaj-boxer-150/
    tekoklava ve CANER1405 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Henüz yok
    Bende bajaj discover alıcam, boxer de güzel tavsiye ediyolar. Ama ön tekerde disk yok tambur galiba, bunun kötü bi yanı olurmu bilemem.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı Ensar.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bajaj discover alıcam, boxer de güzel tavsiye ediyolar. Ama ön tekerde disk yok tambur galiba, bunun kötü bi yanı olurmu bilemem.
    Acemi için iyi sayılır bir bakıma (kitleyip düşemez). 2700 e alır, lastik parası da kalır yanına

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    2.el YBR

Bajaj boxer o fiyata en güzeli bencede
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el YBR

Bajaj boxer o fiyata en güzeli bencede
    Aslında bi tanıdığım 2. el cbf alırız sen 3500 falan biriktir dedi ama her zaman 0 bildiğin olsun daha iyi diyorum.

Motosikleti
    2014 Fazer8
    dün konusunu açmıştım galiba adam bir tane cbf ye 3 bin istiyor
    konunun linki
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tikli-sar.html

Bende kendime 1 tane cbf veya ybr bakıyorum cbr 250 satıcam çünkü fazer alıcam o da çok yakar 800cc sonuçta onu ara sıra kullanırız şehir içi ybr veya cbf ama ilanları gördükten sonra sıfı bajaj boxer veya çinli bir scooter alıcam

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    uzun zamandır kullanmadım ama 2. el düşük km li bir cbf 150 veya ybr bahsettiğiniz sıfır Bajaj ı iki defa eskitir diyebilirim..
    Alisilin bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır kullanmadım ama 2. el düşük km li bir cbf 150 veya ybr bahsettiğiniz sıfır Bajaj ı iki defa eskitir diyebilirim..
    doğru söylüyorsun ama az kullanılmış 3 bin liralık cbf ye az rastlanıyor millet 0 alyor kullanıyor daha pahallıya satıyor hangi mantıkla yapıyor bulamıyorum üstelik ona düzgün lastik cart curt 3 bin lirayı 2 ye katlar Benim fikrim

Motosikleti
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun ama az kullanılmış 3 bin liralık cbf ye az rastlanıyor millet 0 alyor kullanıyor daha pahallıya satıyor hangi mantıkla yapıyor bulamıyorum üstelik ona düzgün lastik cart curt 3 bin lirayı 2 ye katlar Benim fikrim
    daha fazla satılması takılan aksesuar ve plaka ruhsat masrafının eklenmesiyle olabilir ama 2-3 yaşında hiçbir motor aksesuarı ne olursa olsun sıfır
    fiyatına alıcı bulmaz..bir yaşında motorlar için veya üretimi durmuş ama çok tutulan makinalar için geçerli olabilir bu durum..

en son iki sene önce scooter kullanan bir arkadaş için Ümraniye den sıfır CBF 150 sini ben aldım evine bıraktım..
    gerçekten bu makinayı çok geliştirmiş Honda,malzeme kalitesi tok,neredeyse sıfır titreşim, çok beğendim..

bu fiyatlara alınabilecek en değerli makina 2. el CBF 150 dir bence..

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Mondial 125mh drift şuan sıfırının fiyatı 3,500küsür ama bayiilerde 3bine bulunabiliyor çoğu arkadaşımda var genel olarak sorunsuz bi motor.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Bence yanılıyorsun bajaj boxer marka motoru biraz daha araştırın derim tork gücü sağlamlık karşılaştırması yaparak kim kimi eskitiyor ozaman karar ver ön yargılarınızı yıkmalısınız ki kaldıki boxer yurt dışında kawasaki ile birlikte çalışılarak ortaya çıkmış bir güç ek olarakta bajaj markası ktm ile anlaşmalı olarak motorlar üreten bir firma yabana atılmamalı. bende 2. Motor olarak aldım şehir içinde gezmek için ki benim aldıgımda 3500 tl di fiyatı şuanda 10 bin km oldu her zaman derim iyiki almışım diye
    trcn bunu beğendi.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üstüne 2-3 daha ekle sıfır ybr al

Bu şakayı kimse yapmamış ben yapmış olayım. Bu arada sıfır km mondial vulture düşünülebilir.

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstüne 2-3 daha ekle sıfır ybr al

Bu şakayı kimse yapmamış ben yapmış olayım.
    Ben yapmıştım 2.el ybr diye

Motosikleti
    Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yanılıyorsun bajaj boxer marka motoru biraz daha araştırın derim tork gücü sağlamlık karşılaştırması yaparak kim kimi eskitiyor ozaman karar ver ön yargılarınızı yıkmalısınız ki kaldıki boxer yurt dışında kawasaki ile birlikte çalışılarak ortaya çıkmış bir güç ek olarakta bajaj markası ktm ile anlaşmalı olarak motorlar üreten bir firma yabana atılmamalı. bende 2. Motor olarak aldım şehir içinde gezmek için ki benim aldıgımda 3500 tl di fiyatı şuanda 10 bin km oldu her zaman derim iyiki almışım diye

dostum ben bajaj kullanmadım üstüne oturmadım ama sağını solunu inceledim bana zayıf bir işçilik var gibi geldi..

cbf 150 veya ybr konusunda senelerin verdiği tecrübe ile konuşurken bajaj daha yeni bir makina..

kaliteli mi değil mi yıllar sonra belli olacaktır elbette,bende hint markasına karşı ön yargı yoktur

keşke daha çok firma türkiye ye gelse, rekabet biz tüketiciler için iyidir ;)

Mont yazacaktın galiba, motor olmuş duzeltmis tabletin

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    dostum ben bajaj kullanmadım üstüne oturmadım ama sağını solunu inceledim bana zayıf bir işçilik var gibi geldi..

cbf 150 veya ybr konusunda senelerin verdiği tecrübe ile konuşurken bajaj daha yeni bir makina..

kaliteli mi değil mi yıllar sonra belli olacaktır elbette,bende hint markasına karşı ön yargı yoktur

keşke daha çok firma türkiye ye gelse, rekabet biz tüketiciler için iyidir ;)
    Tabiki işçiliğe vurdugumuzda fiyatına göre fazla bişi beklemek saçma olur haklı oldugun bir konu daha var bajaj türkiye pazarına yeni girmiş bir marka ama diğer ülkelerde kendisini kanıtlamış gibi duruyor sizinde dediğiniz gibi keşke daha çok marka model gelse de bize yarasa hem adımbaşı cbf ybr görmeyiz gözlerimiz içinde şenlik olur

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    yamaha crypton al sıfırı 3.200 heralde

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajaj boxer yada honda cb125 ace alman lazım. bana sorarsan honda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha crypton al sıfırı 3.200 heralde
    3 bin 400 lerde geziyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)