Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 Bin Liraya Alınabilecek En İyi 0 Motor Sizce Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hfz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    kesinlikle ybr almaya bak. bajaj boxer'a kötü demiyorum ama ön fren kampana kısa bi sürüş yaptım durmuyodu motor :D ve vitesler aşağı artıyo :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Alıntı hfz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle ybr almaya bak. bajaj boxer'a kötü demiyorum ama ön fren kampana kısa bi sürüş yaptım durmuyodu motor :D ve vitesler aşağı artıyo :D
    Hocam durmamasını ön freni yeni başlayanlar için iyi yorumlayanlarda var kitlenmemesi açısından ama ben konuya tam hakim değilim bilmiyorum açıkçası birde ben vitesin aşağı basınca artmasını daha çok seviyorum nedense aklıma daha çok yatıyor daha önce Asya Legend kullandım onunda vitesler aşağı doğru artıyordu beğendim 1-2 turdan sonra insan alışıyor. Ben açıkçası 0 almak ve en az 2-3 yıl kullanmak istiyorum çokta para verme yanlısı değilim şu an için ama 2. alacağım motorda tabikide buradaki tecrübeli arkadaşlar gibi performans, güç hız vs arayacağımı sanıyorum.
    hfz61 bunu beğendi.

Bence git 2 bin liraya al bir çinli düşe kalka öğrenirsin.yedek parçada da sıkıntı çıkmaz.2 yıl kullanır öğrenir sonra atarsın bir kenara.
    Japon motoru iyi olur ama şimdi ybr yada cbf'lerin ikinci elleri sıkıntı(fiyat ve önceki sahibinin nasıl kullandığı v.b.) ayrıca satarkende bence sıkıntı yaşarsın çünkü benim kanaatimce artık 2. el küçük japon motorlarıda satılmıyor gibi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    3000 liraya Bajaj Boxer,
    3500 liraya Mondial Drift.

Motosikleti
    Henüz yok
    Bajaj boxer al sayım abim, belki bende fikrimi değiştirir boxer alırım, adamlar kaç bin km test sürüşü yapıyo onlar dert etmiyo ön tekerin kampana olduğunu. En azından kitlemez neden durmasın ki motor. freni de tutar yakıtı da koklar bence. hem alışıkmışsın vitesine, 2.730 tl de fiyatı var daha ne istiyosun. Hiç düşünme al bence düşündükçe kafan daha çok karışır..
    SAygılar..

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Benimde naçizane tavsiyem.. Salcano Wolf olur..

Mondial drift kullanıcıları da memnun..tabi fiyat biraz artıyor driftte...

bajaj ın boxer da güzel kullananlar memnun, ama 4 vites ve ön kampana bana cazip gelmedi.. sorun değil dersen alınabilir..

her halükarda motosikleti gör üstüne otur öyle karar ver.. Benim de tipini özelliklerini beğenip almak isteyip, üzerine oturunca vaz geçtiğim modeller oldu..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde naçizane tavsiyem.. Salcano Wolf olur..

Mondial drift kullanıcıları da memnun..tabi fiyat biraz artıyor driftte...

bajaj ın boxer da güzel kullananlar memnun, ama 4 vites ve ön kampana bana cazip gelmedi.. sorun değil dersen alınabilir..

her halükarda motosikleti gör üstüne otur öyle karar ver.. Benim de tipini özelliklerini beğenip almak isteyip, üzerine oturunca vaz geçtiğim modeller oldu..
    Tamam güzel tavsiyeler veriyosunuz ama, benim oturduğum ilçede herkes salcano wolf kullanıyor. Neredeyse başka motor bulamazsınız. Bi abiyle konuşma fırsatı buldum. Servisinden memnunmusun diye sordum. Oğlum 1 senedir kullanıyorum, 10 defa arızalandı. 10'unda da bisiklet tamircisi baktı. hondaya benzemiyo bu servis denen bişey yok dedi.
    Bunu söylemek istedim sadece..
    Salih_T bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajaj baxer dışında bişey düşünme. fazlada düşünme zaten ruh sağlığın bozulur

lifan emisol öneririm.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    bajaj boxer i tek geçerim sıfırı 2700 tl

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Herkes Mondial Drift'i çok öneriyor. Bajaj'ın tipi 37 yıl önce dedemin köyde bindiği motora benziyor...

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    usta bajaj al kafan rahat olur

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Lifanı çinli diye, bence küçümseme , almasanda bir göz at, bak derim, bende endurosu var kalitesinden, işçiliğinden hiçte şikayetçi değilim.

Motosikleti
    lifan driftten kat kat iyidir o kesin
    memer bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Biraz daha ekle ikinci el ybr al :D

Motosikleti
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha ekle ikinci el ybr al :D
    Yine o iğrenç espiri... Yapmayın abi şunu ama ya :D

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Yazıları okuyunca sırf meraktan bajaj boxer e baktım. Motoru bilmiyorum sağlam mı değil mi de, ya ne o öyle tarihi eser gibi bi görünüm

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı gokhanarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes Mondial Drift'i çok öneriyor. Bajaj'ın tipi 37 yıl önce dedemin köyde bindiği motora benziyor...
    Sekli guzel diye aldiginiz motorlardan da bir hayir gelmiyor o konuda ne dusunuyorsunuz? Sekil ugruna kaliteden vazgecilir mi?
    storm_shadow ve Yurdukoru bunu beğendiler.

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    3000 liraya alınacak alınacak en iyi motor benimki sanırım.
    Başka başlık açmayayım dedim. önümüzdeki ay kısmetse baba olucam malum hazırlıklar hızlandı maddi sıkıntılar baş gösterdi sizce satmalı mıyım?
    yada bu konu için bir başlık mı açsam?
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

geçen ustaya gittim, bu motor istop ediyor diye, odada dediki rolayin düşük kışın yükseltilir, azıcık rolantiyi arttırdı tamam devam et dedi,
    yokmu bişeyi tas balata felan değişelim dedim, yok motorun bişeyi niye değiştirmek istiyosunki dedi, sonra 2 gün sonra gittim şunun bi yağını değiştirelim dedim, oysaki yağıda yeni değişmişti bir önceki yağdan sonra 700km bile olmamıştır ) ilk motoru aldığımda cahillikden tabi,
    yaw bu motor niye bukadar ses çıkarıyo diye ustaya gitmişdim, ustada dediki sen ne yaptın kafayımı yedin neden motora yağ koymuyorsun,
    ben 2 ay kadar motora yağsız binmişim, ondan çok ses çıkarıyomuş, bilmiyordumki dedim ustaya kimse söylemedi burada yağ tıpası var
    düz bir zeminde kontrol ediceksin zaman zaman ... dedim ee ne olur çok çok, dedi piston değişiriz, kaç para dedim, 70tl dedi, bende
    hep değişsek ne olur dedim devam )) neyse acemilik geçmişte kaldı, bu bana bir anıdır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)