Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

airbrush resim yaptırmak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    Arkadaşlar motorsikletimin benzin deposuna airbrush resim yaptırmak istiyorum. Bunu İstanbulda yada tercihen İzmirde profesyonel anlamda yapan (yani daha önce yaptığı onlarca işin fotoğraflarını gösterebilecek) bir yer/kişi varmıdır? Sadece desen yetmez, resim olmalı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    http://www.voodoo.gen.tr/ buraya bir bakn hocam..
    CBR 600F Honda,

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    http://www.voodoo.gen.tr/ buraya bir bakn hocam..
    sayfa bende acılmıyo yaaa bende merak edıp bakmıstım... :(
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı NeTMaViSi adlı üyeden alıntı
    sayfa bende acılmıyo yaaa bende merak edıp bakmıstım... :(
    abi mutlaka çalışma falan olmalı.. çünkü motosiklet.netin sponsorlarından birisi bu link..
    CBR 600F Honda,

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı memin1857 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar motorsikletimin benzin deposuna airbrush resim yaptırmak istiyorum. Bunu İstanbulda yada tercihen İzmirde profesyonel anlamda yapan (yani daha önce yaptığı onlarca işin fotoğraflarını gösterebilecek) bir yer/kişi varmıdır? Sadece desen yetmez, resim olmalı.
    BBRR abimiz var. sitemizin modlarından, marmaris'te.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Izmirde yapan bir dovmeci grup var ama ismi aklima gelmiyor hatta ben onlardan dovme makinasi alacaktim kendim icin.Ogrenir isem tekrar sana veririm burdan adresi sende bir arastir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    bostancı sanayi de bi bayan arkadasımız var.. bide moda da bir yer var benim bildigim...

bu siteden ve motordelisi.com sitesinden airbrush diye arattır kesinlikle siteler karsına gelir...

Karşıyakalı arkadasım.. bende karsıyakalıyım ve su anda istanbulda oturuyorum...bostancı sanayiine gidicem yakında bi kac haftaya kadar. bende kendi motorum icin çizgi cektiricem.. senin icin gittigim yerin fotograflarını cekerim çalışmalarını cekerim..
    eger dusunursen sana bu konuda elimden gelen yardımı yaparım cekinme gercekten...
    kargoyla yollarsın yada gelirsin istanbula yaptırırsın ve geri donersin.. burda bi kac gunde misafirimiz olursun..

gorusmek uzere
    KSK FOREVER ... 35½

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Verilen www.voodoo.gen.tr adresi de BBRR nickli moderatörümüze ait. Yeri Marmaris'te, bir şekilde irtibata geçersen eminim yardımcı olacaktır.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı ceko35 adlı üyeden alıntı
    bostancı sanayi de bi bayan arkadasımız var.. bide moda da bir yer var benim bildigim...

bu siteden ve motordelisi.com sitesinden airbrush diye arattır kesinlikle siteler karsına gelir...

Karşıyakalı arkadasım.. bende karsıyakalıyım ve su anda istanbulda oturuyorum...bostancı sanayiine gidicem yakında bi kac haftaya kadar. bende kendi motorum icin çizgi cektiricem.. senin icin gittigim yerin fotograflarını cekerim çalışmalarını cekerim..
    eger dusunursen sana bu konuda elimden gelen yardımı yaparım cekinme gercekten...
    kargoyla yollarsın yada gelirsin istanbula yaptırırsın ve geri donersin.. burda bi kac gunde misafirimiz olursun..

gorusmek uzere
    moda'daki yeri pek tavsiye etmem. tamam güzel çalışıp iyi iş çıkartıyor ama verilen paraya insanlar motor alıyor yahu.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler