Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kıyafet - Ekipman

Motovento
    REKLAM ALANI
    VolkanSrky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl500r, Jinlun 150 Cruiser
    Öncelikle merhaba.. Üzerime yapışan eski montumu arkadaşıma hediye ederek ondan kurtulmuş bulunmakdayım, budnan dolayı yeni mont ihtiyacım var kaskımda zamanını doldurduğundan dolayı onuda değiştirmeyi düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum. Kask olarak LS2 veya Verom düşünüyorum. Mont olarak çok kararsız kaldım onu 2.el üst segment bir mont düşünüyorum. Benim için su geçirmez olması önemli yaz kış motor kullananlardanım. Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam koruması eskimiş yada kaza yapmış birinin montunu almayın. 4riders urunlerıne bakabılırsınız mont için.

kask ls2 felan almayın bende ls2 bakmaya gıttım artçı ıcın aşağıdakini 140 tl aldım hudsondan ls2den daha iyi gozukuyor ozellıklerıyle ve bencede öyle fiyatına göre güzel bi bakın derim

http://www.hudsonderi.com/?urun-6800...lid-matt-black

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Selamlar mont olarak rev'it dragon kullanıyorum gayet memnunum yağmur ve rüzgar geçirmiyor..kız arkadaşım içinde alacağım geçen hafta fiyat sordum nakit için 650 tl taksitli 700-720 arası fiyat vermişlerdi tavsiye ederim.. Dainese gibi beli kısa kalmıyor beli de kapatıyor Karaköy özen motora bi bakın derim..

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam koruması eskimiş yada kaza yapmış birinin montunu almayın. 4riders urunlerıne bakabılırsınız mont için.

kask ls2 felan almayın bende ls2 bakmaya gıttım artçı ıcın aşağıdakini 140 tl aldım hudsondan ls2den daha iyi gozukuyor ozellıklerıyle ve bencede öyle fiyatına göre güzel bi bakın derim

http://www.hudsonderi.com/?urun-6800...lid-matt-black
    2.El yıpranmış olarak değilde beden uyumsuzluğu veya fazlalıkdan dolayı fiyat olarakda makul satışlar oluyor ondan bahsetmiştim. Kask konusunda LS2, Venom veya daha üst model düşünüyorum dediğiniz kaskı hiç duymadım fiyat uygun olabilir yalnız bana göre değil teşekkürler
    @YouSuffer Sizin dediğiniz kaskı inceledim Sharp'dan 5 yıldız almış kask konusundada kafamı karıştırmayı başardınız hocam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

[/COLOR]
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar mont olarak rev'it dragon kullanıyorum gayet memnunum yağmur ve rüzgar geçirmiyor..kız arkadaşım içinde alacağım geçen hafta fiyat sordum nakit için 650 tl taksitli 700-720 arası fiyat vermişlerdi tavsiye ederim.. Dainese gibi beli kısa kalmıyor beli de kapatıyor Karaköy özen motora bi bakın derim..
    Teşekkür ediyorum revit'e baktım sizin dediğiniz modele bakarken revit tarmac gözüme takıldı daha çok hoşuma gitti o tarz montları seviyorum acaba kullanan var mı sitede ?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Motosikleti
    XJ6N
    Ben araştırıp ordakilerinde fikirleriyle aldım suan onumde duruyor. Bana ls2den kabugu vs. ile daha dayanıklı gozukmekte. Kalitesi daha fazla belli ediyor ozellıklerı ve sharp testıde iyi bence daha fazla koruma sağlar yakından ınceleyın hak verıceksınız ben bu konuda hassasım ls2 yerıne bunu aldım kız arkadaşıma

Motosikleti
    Ben araştırıp ordakilerinde fikirleriyle aldım suan onumde duruyor. Bana ls2den kabugu vs. ile daha dayanıklı gozukmekte. Kalitesi daha fazla belli ediyor ozellıklerı ve sharp testıde iyi bence daha fazla koruma sağlar yakından ınceleyın hak verıceksınız ben bu konuda hassasım ls2 yerıne bunu aldım kız arkadaşıma
    Eski kaskım Ls2 idi fiyat ve sağlamlık konusunda iyi olduğunu düşünüyordum bu daha üst bi seviye fiyat olarakda makul dediğiniz kaskı bi yakından incelesem dediğiniz gibi daha iyi olucak

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beden olmadı ayağına çinden mal getirtip beğenmeyip satanlara dikkat edin.
    VolkanSrky bunu beğendi.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    beden aldım kask süper ama vizör hep buhar bir türlü çözemiyorum buğu problemini

Motosikleti
    XJ6N
    Havalandırma kanalları işe yaramıyorsa pinclock var galiba ekstra takılan tam bılmıyorum benım kaskımda böyle bir sorun yokta buğu önleyici spreyleride deniyebilirsiniz böyle bir konu vardı forumda

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    ya bi yerde ls2 biyerde lazer aklım karıştı ben ne alacam

Motosikleti
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beden aldım kask süper ama vizör hep buhar bir türlü çözemiyorum buğu problemini
    Patates veya sabun kullanılıyor o tarz problemlerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Havalandırma kanalları işe yaramıyorsa pinclock var galiba ekstra takılan tam bılmıyorum benım kaskımda böyle bir sorun yokta buğu önleyici spreyleride deniyebilirsiniz böyle bir konu vardı forumda
    Mt için pinclock bulamadım ben oda kafama takılmadı değil.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Sayın adaşım şu an feyizoğlunda revit warp mont indirimde sadece m bedeni var.Eğer benim gibi 115 kilo değilsen internetten derhal bak!

http://www.feyizoglu.com/Warp-Mont_48806.html#0
    VolkanSrky bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Bu arada arkadaşlar şuanda kullandığım makine Honda XL500r, Şehiriçi ufak bi motorum var seneyede nakit durumum el verirde Allah nasip ederse bi cbr 600F almayı düşünüyorum bu ekipmanları ondada kullanmayı düşünüyorum yüzden biraz iyi bişeyler istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın adaşım şu an feyizoğlunda revit warp mont indirimde sadece m bedeni var.Eğer benim gibi 115 kilo değilsen internetten derhal bak!

http://www.feyizoglu.com/Warp-Mont_48806.html#0
    Adaş teşekkür ediyorum öncelikle aradığım racing tarzı bi mont veya full siyah deri bulamazsak artık bu tarzlara yönelicez

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    VolkanSrky bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    GECENLERDE İSTANBULDAN BİR DOKTOR ARKADASTAN CLOVER MARKA BİR MONT ALDIM SIFIR AYARINDA ÇOK TEMİZ TEKSTİL MONT FİYATINA
    http://www.ebay.com/itm/Giacca-giubb...3D151313201343
    lindeki ürünün aynısı ve geçen hafta arkadaşa kushitanının deri mont ve derı takım pantolonunu coook uygun fıyata aldık.yanı eskimiş yırtılmış değil ama uygun fıyata çok güzel kaliteli mont almanız mümkün.hadi kask için çok tavsiye etmiycem 2, eli ama mont için bir bakın derim.

Motosikleti
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GECENLERDE İSTANBULDAN BİR DOKTOR ARKADASTAN CLOVER MARKA BİR MONT ALDIM SIFIR AYARINDA ÇOK TEMİZ TEKSTİL MONT FİYATINA
    http://www.ebay.com/itm/Giacca-giubb...3D151313201343
    lindeki ürünün aynısı ve geçen hafta arkadaşa kushitanının deri mont ve derı takım pantolonunu coook uygun fıyata aldık.yanı eskimiş yırtılmış değil ama uygun fıyata çok güzel kaliteli mont almanız mümkün.hadi kask için çok tavsiye etmiycem 2, eli ama mont için bir bakın derim.
    Evet bende o şekilde düşünüyorum malum euro dolar'da aldı başını gitti fiyatlarda bu yüzden arttı bu aralar böyle bi işe girmek pek akıl karıda değil ama ihtiyaç olduğundan yapacakda bişey kalmıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)