Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karabağlar Kaza.

Motovento
    REKLAM ALANI
    AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS jupiter 110
    http://www.haberler.com/motosiklet-k...739632-haberi/

arkadaşlar olay yerinden 5 dakika sonra motosikletim ile bizzat geçtim, yok böyle bir şey motor kullanmaktan soğuttu beni o görüntüler
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Motosiklet'in yanında yazan '' Ver ayarı '' yazısı her şeyi anlatıyor, daha'da bir şey demem..

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    ver ayarı kaptanımızda bayan sanırım

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    ablaya vermişler ayarı

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    resim öylesine konmuş olabilir ön yargıda bulunmayın hemen

Birşey anlayamadım motor apaçi motoru gibi duruyor kullanıcısının adı Pınar Eğer resim başka bir kazadan ise bayan sürücünün kullandığı motora bile çarpıyorlar nasıl bir şöfordür bunlar

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birşey anlayamadım motor apaçi motoru gibi duruyor kullanıcısının adı Pınar Eğer resim başka bir kazadan ise bayan sürücünün kullandığı motora bile çarpıyorlar nasıl bir şöfordür bunlar
    bayan surucuyle ne alakası var. bayan dıye kaza yapmıcak degıl ki. ayrıca araç surucusu gıdıp bılerek çarpmamış yani şuç tamamen motorda geçersen kırmızıda vurursun gelen arabaya. üzülmedimde açıkcası trafık kuralları keyfe keder cıkartılmamış. yınede ınsanlık adına geçmiş olsun umarım bıseyı yoktur dıyorum.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birşey anlayamadım motor apaçi motoru gibi duruyor kullanıcısının adı Pınar Eğer resim başka bir kazadan ise bayan sürücünün kullandığı motora bile çarpıyorlar nasıl bir şöfordü
    r bunlar
    Niye hemen araba kullanıcılarını suçladınız ki hem bayan kırmızı da geçmiş.Objektif olabilmek çok önemli.
    mehmetenis bunu beğendi.

heee söför gelmiş el freni çekip araça spin attırıp arka tekerle motora vurmuş karıyı 2.80 uzatmış bu masalda burda bitmiş

memlekette her cinsden insan var daha okuduğunu anlamayıp yorum yapıyorlar bunlar birde söför olup araç kullanıyorlar bazen motora bindiğime pişman oluyorum ölümle dans ediyormuşuz meğer.

Bu kısmı herşeyi açıklıyor... kamyonet söförününde başını belaya sokmuş karakolda sabahlamıştır adam

Pınar Karabaş (28), 35 GC 3056 plakalı motosikletiyle kırmızı ışıktan geçerek Hakan E. idaresindeki 35 GC 1464 plakalı kamyonetin sağ arka kısmına çarptı.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Haber de kızın kullandığı motorla kırmızı ışıkta geçtiği ifade ediliyor ama yanlış yorumlarla yanlış bir haber olasığı da yüksek.
    Sonuçta Bayan veya erkek sürücü araba veya motor herkesin bir ailesi var arkasından ağlıyacak insanlar var.Üzüldüm açıkcası.
    Belki kız daha yeni yeni kullanmaya başlıyor ve büyük ihtimalle motor başkasına ait motorun üzerinde ki yazıda bir erkeğe ait olduğunu gösteriyor.
    Yine Büyük ihtimale yol boştu çünkü gece yarısı kaza olmuş bayan sürücü gazı sonuna kadar açtı ışık yanınca duramayınca haliyle geçmek istedi son anda dönen aracı farketmeyince arkadan kamyonetin kasasına girdi.
    Kamyonlar ve kamyonetler geniş ve uzun araç sınıfına girdikleri için dönüşlerini açık alırlar büyük ihtimalle bu kamyonet dönüşünü açık aşdığı için bayan sürücü kaçma manevrası bile yapmaya fırsat bulamadı.
    bence kusur 8 de 5 motosiklet sürücüsünde 8 de 3 araç sürücüsünde.
    Tekrardan kendisine acil şifalar diliyorum.
    Onurhan D bunu beğendi.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS jupiter 110
    Motosiklet resimde görünen aynısı ve aynı şekilde, ve kazanın olduğu yerde kırmızı ışık falan yok, köprü üstünde tahli yol ayrımı var çevre yoluna çıkış tam o ayrım kısmında olmuş kaza, muhtamelen çok hızlı geliyordu arkadan çarptı, motosiklet parçları her tarafa dağılmış ve yol kan içindeydi..

Not: İzmirde bayan apaciler bile mevcut heleki karabağlarda
    mehmetenis bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı AydınOğlu09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet resimde görünen aynısı ve aynı şekilde, ve kazanın olduğu yerde kırmızı ışık falan yok, köprü üstünde tahli yol ayrımı var çevre yoluna çıkış tam o ayrım kısmında olmuş kaza, muhtamelen çok hızlı geliyordu arkadan çarptı, motosiklet parçları her tarafa dağılmış ve yol kan içindeydi..

Not: İzmirde bayan apaciler bile mevcut heleki karabağlarda
    olay aktepenin o tarafta oluyor sanırım. ayrıca evet karabağlarda böyle apaçiler çok. çarpma ile ağır yaralandıysa
    1-aşırı sürat
    2-ekipman yetersizliği

geçmiş olsun acil şifalar olsun.

kaç yaşına gelirsek gelelim sonra aileler diyor ki bak motor kazası olmuş dikkat et.. aman tehlikeli evladım.. genç arkadaşlarımız çok iyi bilir bunu
    mehmetenis bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)