Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

AEA-Ninja 300

Motovento
    REKLAM ALANI
    imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    CBR ile ilgili olumsuz yorum rüzgarı ninja 300'e de sıçramış bu motoru görmeden, incelemeden, kullanılmadan yapılan yorumlar gereksiz bence varsayımlar veya duyumlarla gelip karalama yapmak tam motosikletnet tarzı

Bende 1-2 defa görme fırsatı yakaladım kadiköyde güzel motor ilk gördüğüm ninja 300'e biraz alıcı gözü ile bakmıştım (yanyana park ettiğimizde) kullanıcısına içimden ne hor kullanmış demiştim grenaj'daki açıklıkları görünce demekki o konuda biraz narin davranmak gerekiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Hazir ninjacilari burada yakalamisken ☺ servis ve yedek parca mevzunu sormak isterim. Servis bakim ve yedek parca fiyatlari cbr250 ile karsilastirirsak yuzde kac daha pahali ortalamada? Bir de amortisor gercekten cok mu sert? Malum memleketimin sokaklari ve yollari en temiz dedigimiz yerde bile engebe dolu. Ben motor kullanirken bu engebelere denk geldigimde kicimi surekli tekrar yerlestirme ve dengeyi koruma adina zorlaniyorum ☺

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz 16bin liraya "temiz" 650lik bakın bence. ya da mt07 alın eğer niyetiniz varsa. kullanıcı yorumları önemsizse sizin için; diyecek birşey yok. bir tane nasıl kullanıldığı belirsiz yarı apaçi motoruyla yapılan teste güvenin. hatta sonuçları arkadaşlarınıza da anlatın, izlemeyen kaldıysa ninja300ün balon bir motor olduğunu aslında 9bin lira edeceğini onlar da anlasınlar...

not: anlama sıkıntısı çeken arkadaşlar için (forumda maalesef bolbol var) ironi yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

ortada kısa devre riski yok, motoru tanımadığınız için yanlış anlamışsınız. sadece kablolar çok "ulaşılabilir". iti çakalı bizimki kadar bol bir ülkede riskli.
    adam incelemede amortisör performansı için 160km hızlı giderken riskli demiyor, bozuk satıhta viraj alıyorsanız hem yolun bozukluğunu hem virajın toleransını kaldıramıyor diyor. bozuk yolda da zaten 160la gidemeyeceğinizi düşünüyorum.

siz bu modeli karalamayı aklınıza koymuşsunuz, tavsiyem videonun son 20 saniyesini bir daha izleyin. ana fikir orda.

Öylemi anlama sıkıntısı mı çekiyorum ? O zaman karşımdakinde sıkıntı var anlatmayı bilmiyor. Ben ne karalıyacağım motoru sanki ben sürdüm, Ben 160 hızla gidince mi demişim, 160 hızlara çıkan mı demişim ? Düşük hızda o toleransları yerine getirmeyen yüksek hızda nasıl yerine getirecek Amortisör ne işe yarıyor ? Bir daha yazıyorum belki anlaşılmamıştır: Biz Vidyoya önemsiz , kullanıcı yorumları önemsiz, Forum Önemsiz Biz neye bakıp motor alacağız dedim. Herhalde sırf bir vidyo ile kimse Motosiklet almaz. Kablolar kısmına gelelim incelemedim ne dir ne değildir bilmiyorum umrum da da değil siz kullanıcıların sorunu , Mt 7 gelelim Ben mt 7 mi alacağı mı dedim İnsanlar onun fiyatını örnek gösteriyor mu dedim ? Umarım anlatmışımdır Çok güzel bir Motosikletiniz var, Kazasız belasız binin.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    kawasakiyi z300 almayı planlamamın dışında bilmem. bira ara almayı planlıyorum. kawa da çalışan eşim dostum babam anam yok. ama aşağıdaki duruma bence bir bakılmalı...

bildiğim kadarı ile 250cc nin üzerinde ötv %37. buradan 5860 öyro liste fiyatı 5860/1,37=4277 öyro ninja300 ün kdv li fiyatı.
    250cc nin altına ötv %8 hondanın cbr250rsi listede 13.500tl/2,8( yaklaşık öyro kuru )/1,08=4285=4465 öyro cbr250r nin kdv li fiyatı

demekki neymiş kawasaki 300cc yi hondanın 250 liliğinden 650 törkiş lira ucuza veriyormuş...

ha servisi pahalıdır parçası geç gelir onu bilemem???

şimdi satışta kim kimi öpüyormuş? bence maliye bakanı hepimizi öpüyor... honda da 250cc alanları...
    tubejh, ellaksakir ve Karalı bunu beğendiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Herkes düşünemiyor vergi dilimini. Sanıyorlar ki kawanın cebine giriyor o para

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gene barkin bi kuyuya tas atti, 50 motosiklet.net delisi cikaramadi birbirine girdi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes düşünemiyor vergi dilimini. Sanıyorlar ki kawanın cebine giriyor o para
    Bize japon damar göstermiyor bizimkiler bo.k yiyen
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar satıcıları da çok suçlamayın büyük iş yapan ve yaptığı her işi legal yapan bu ülkede suçlu.Adamlar hata edip herşeye fatura kesiyor,herkesi sigortalı çalıştırıyor fiyatları yüksek tutmak zorunda kalıp bizim küfrümüzü yiyorlar bide üstüne herşeye tek tek vergi ödedikleri gibi sattıkları mallarda devlet onlardan çok kazanıyor.Damarın kralını bize devlet yapmış,Z moto,honda o bu yapsa ne farkedicek sanki...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)