Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sağnak Yağmurda Pendik-Avcılar Arası Motor Sürmek-30.11.2014

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Aynı ayakkabıyı kullanıyorum memnunum. Decathlon çalışanı olarak herkese önerdiğim bir bottur
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun bursada saganak yagmur altinda 200km egitim surusu yaptik. Islanmadik yerim kalmadi.
    Bir keresinde botlarım öyle ıslandı ki petek üstünde 1 günde zor kurudu Her şeye rağmen yağmurda sürmek çok zevkli.
    mehmetenis bunu beğendi.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bayan bildiğin hatalı demek ki para vermeyi hemen kabul etmiş.
    mehmetenis bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    dechatlom da kı botu onermem cunku sadece senı soguktan ve yagmurdan karuyacak allah korusun herhangı bır kazada ayagın bır yere sıkısırsa , ustune motor duserse veya dusupte suruklenırsen hıc bır ıse yaramaz halbukı goretex malzemeden uretılmıs motosıklet kullanıcıları ıcın uretılen bır bot alırsan yagmurdan ve soguktan korudugu gıbı parmak ucu topuk bolgesı uyluk kemıgı ve benzerı yerlerı korumalı bır bot senı olası bu tıp kazalardan mınımum zarar gormenı saglıyacaktır bılıyorum bu urunler bıraz pahalı ama ayagımız kadar degerlı degıldır nacizane bır tavsıye benımkı sadece ... hayırlı aksamlar... bu arada duyarlı davranısınız ve bır motorcu dostumuza yardımcı olmanızıda tebrık edıyorum..
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardım etiğini sanıyosun ama etmemişin malesef. kızın parasını yedirmemeliydin. aracın markası neydi ?
    Neden?
    Yanından Öylece geçip gitsemiydim?
    Araç renault megane yeşilimsi renk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun en sevmedim şey yağurda ıslanmak

kış için kullandığım bütün ekipmaları dechatlon'dan temin ettim hepsi aşağıda tavsiye ederim %100 su geçirmez hale gelmek tam 170 tlye mevcut.fiyat ve performans olarak ürünlerden memnunum,en çokta botlar bir harika hem sıcak hemde su almıyor,yağmurluklar ilk alındığında kesinlikle su geçirmiyor ama 1 sezon kullandıktan sonra bakım yapmak gerekli...

http://www.decathlon.com.tr/arpenaz-...d_8285134.html

http://www.decathlon.com.tr/rain-cut...d_8300325.html

http://www.decathlon.com.tr/su-gecir...d_8073384.html

http://www.decathlon.com.tr/chill-he...d_8316610.html
    Üstat bugün decathlona gittim marmara forum avm deki,
    Adı geçen botu 110 TL ye aldım.Bot sağlamlık hissi uyandırıyor hatta ayakkabıların oraya demo stand yapmışlar taşlı zemin asma köprü falan özellikle taşlı zeminde kendi botlarımla çıktığımda taşların ayağımın altına battığını hissettim,
    sonra botu giydikten sonra aynı taşlı zemine çıktım sanki düz bir alana basıyormuşum gibi oldu taşları hissetmedim açıkcası.
    ayrıca bot oldukça sıcak tutuyor,
    ve bilek kısmını sarıyor,yürüme esnasında sizi yukarı fırlatacakmış gibi bir his uyandırdı bende.
    yağmurluklara baktım sizin linkini paylaştığınız satıcı arkadaş doğa yürüyüşünde 2-3 saat yağmura karşı mukavemeti olduğunu fakat motor kullanımda garantisi olmadığından dolayı memnun kalmazsam değiştiremeceğini söyledi.Ben de vazgeçtim.
    bir arķadaş prohelin alt üst yağmurluğunu 110TL tavsiye etti,
    Ona bakmayı planlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayan bildiğin hatalı demek ki para vermeyi hemen kabul etmiş.
    Büyük ihtimalle ama o piskolojide de zoraki kabul etmiş sayılabilir.
    ama ne olursa olsun adamların ısrarını anlayamdım. Belkide ehliyetleri yoktu belki araç başkasına aitti.Bilemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dechatlom da kı botu onermem cunku sadece senı soguktan ve yagmurdan karuyacak allah korusun herhangı bır kazada ayagın bır yere sıkısırsa , ustune motor duserse veya dusupte suruklenırsen hıc bır ıse yaramaz halbukı goretex malzemeden uretılmıs motosıklet kullanıcıları ıcın uretılen bır bot alırsan yagmurdan ve soguktan korudugu gıbı parmak ucu topuk bolgesı uyluk kemıgı ve benzerı yerlerı korumalı bır bot senı olası bu tıp kazalardan mınımum zarar gormenı saglıyacaktır bılıyorum bu urunler bıraz pahalı ama ayagımız kadar degerlı degıldır nacizane bır tavsıye benımkı sadece ... hayırlı aksamlar... bu arada duyarlı davranısınız ve bır motorcu dostumuza yardımcı olmanızıda tebrık edıyorum..
    Teşekkürler sizler sağolun.
    Geçen sene dainese botlarından alıcaktım,hatta fuar zamanıydı,
    fuarda konuştum tam hatırlamıyorum ama 400-450TL arası fiyata bırakacaklarını söylediler tamam dedim satıcı çocuk standa baktı abi dedi numarası kalmamış dedi.Bana kadıköydeki mağzaya gelirsem yardımcı olacaklarını söylediler bende firmanın kartını aldım satıcı çocuğun adını arkasına yazdım ayrıldım,
    bir hafta sonra mağzaya gittim,
    dedim fuarda .... isimli arkadaştan dainese botunu alacaktım numarası yoktu dalan dedim bana dediler numarası var,
    neyse ayakkabıyı giydim,
    Çocuklara sordum günlük kullanıma uygun mu diye olmaz abi dediler ayakkabı sert olduğu için gün içerisinde ayağını yorar dedi,
    Ben yine tama dedim geldik fiyata dedim fuarda .... isimli arkadaşla 400-450 TL fiyata anlaştık bana o arkadşa burada yok demeye başladılar bilgisayradan falan baktılar içeri girip çıktılar 600TL den aşağı veremeyiz dediler,bende kartı gösterdim.Ben böyle şeylere acayip sinirlenirim,
    kardeşim dedim o zaman niye kart yazıp verdi diye veryansın ettim ama veremiyeceklerini söylediler.
    bende sinirlenip çıktım kartıda orada yırttım attım.
    Bu adamlar yüzünden motor botu sevdasından vazgeçtim.
    Her şerde bir hayır vardır.
    Bunun hayrı buymuş demekki

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden?
    Yanından Öylece geçip gitsemiydim?
    Araç renault megane yeşilimsi renk.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Üstat bugün decathlona gittim marmara forum avm deki,
    Adı geçen botu 110 TL ye aldım.Bot sağlamlık hissi uyandırıyor hatta ayakkabıların oraya demo stand yapmışlar taşlı zemin asma köprü falan özellikle taşlı zeminde kendi botlarımla çıktığımda taşların ayağımın altına battığını hissettim,
    sonra botu giydikten sonra aynı taşlı zemine çıktım sanki düz bir alana basıyormuşum gibi oldu taşları hissetmedim açıkcası.
    ayrıca bot oldukça sıcak tutuyor,
    ve bilek kısmını sarıyor,yürüme esnasında sizi yukarı fırlatacakmış gibi bir his uyandırdı bende.
    yağmurluklara baktım sizin linkini paylaştığınız satıcı arkadaş doğa yürüyüşünde 2-3 saat yağmura karşı mukavemeti olduğunu fakat motor kullanımda garantisi olmadığından dolayı memnun kalmazsam değiştiremeceğini söyledi.Ben de vazgeçtim.
    bir arķadaş prohelin alt üst yağmurluğunu 110TL tavsiye etti,
    Ona bakmayı planlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

Büyük ihtimalle ama o piskolojide de zoraki kabul etmiş sayılabilir.
    ama ne olursa olsun adamların ısrarını anlayamdım. Belkide ehliyetleri yoktu belki araç başkasına aitti.Bilemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Teşekkürler sizler sağolun.
    Geçen sene dainese botlarından alıcaktım,hatta fuar zamanıydı,
    fuarda konuştum tam hatırlamıyorum ama 400-450TL arası fiyata bırakacaklarını söylediler tamam dedim satıcı çocuk standa baktı abi dedi numarası kalmamış dedi.Bana kadıköydeki mağzaya gelirsem yardımcı olacaklarını söylediler bende firmanın kartını aldım satıcı çocuğun adını arkasına yazdım ayrıldım,
    bir hafta sonra mağzaya gittim,
    dedim fuarda .... isimli arkadaştan dainese botunu alacaktım numarası yoktu dalan dedim bana dediler numarası var,
    neyse ayakkabıyı giydim,
    Çocuklara sordum günlük kullanıma uygun mu diye olmaz abi dediler ayakkabı sert olduğu için gün içerisinde ayağını yorar dedi,
    Ben yine tama dedim geldik fiyata dedim fuarda .... isimli arkadaşla 400-450 TL fiyata anlaştık bana o arkadşa burada yok demeye başladılar bilgisayradan falan baktılar içeri girip çıktılar 600TL den aşağı veremeyiz dediler,bende kartı gösterdim.Ben böyle şeylere acayip sinirlenirim,
    kardeşim dedim o zaman niye kart yazıp verdi diye veryansın ettim ama veremiyeceklerini söylediler.
    bende sinirlenip çıktım kartıda orada yırttım attım.
    Bu adamlar yüzünden motor botu sevdasından vazgeçtim.
    Her şerde bir hayır vardır.
    Bunun hayrı buymuş demekki
    herkez esnaf olamaz tabii bunlarda pıyasada ıs sahıbı ıste neyse daınese pahalı urunlerı olan bır marka daha uygun modellere bakabılırsınız mesela yanılmıyorsam mototal da sıpıdı vardı bı ara 250 300 arası fıyatlı bır model vardı galıba ama emın degılım hala varmıdır . evet motor botları bıraz sert oluyor ama ıllakı rahat edıcegınız bır model bulabılırsınız ben tcx jupiter kullanıyorum gundelıkte fena degıl yormuyor benı yarım bot seklınde tavsıye ederım , gercı dechatlondakı modelı almıssınız hayırlı olsun bu resımdekı modelı mı aldınız belkı bende alabılırım fıyatı cok ıyımıs cunku motora bınmedıgım zamanlarda kullanmak ıcın ...
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkez esnaf olamaz tabii bunlarda pıyasada ıs sahıbı ıste neyse daınese pahalı urunlerı olan bır marka daha uygun modellere bakabılırsınız mesela yanılmıyorsam mototal da sıpıdı vardı bı ara 250 300 arası fıyatlı bır model vardı galıba ama emın degılım hala varmıdır . evet motor botları bıraz sert oluyor ama ıllakı rahat edıcegınız bır model bulabılırsınız ben tcx jupiter kullanıyorum gundelıkte fena degıl yormuyor benı yarım bot seklınde tavsıye ederım , gercı dechatlondakı modelı almıssınız hayırlı olsun bu resımdekı modelı mı aldınız belkı bende alabılırım fıyatı cok ıyımıs cunku motora bınmedıgım zamanlarda kullanmak ıcın ...
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler,Evet resimdeki modeli aldım tavsiye ederim.
    hkn34 bunu beğendi.

grottobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600RR/CB125E
    Motorsikletli dayanışmasının olması gereken noktası bu.Bunu görmek güzel.
    hkn34 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Ayakkabı demişken ben de bir TCX incelemesi yapmıştım, işine yarayan biri olursa diye buraya tekrar koyuyorum:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...me-yazisi.html
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    motorsiklette ıslanmakta güzel gerçekten iyi deneyim olmuş ben yağmurlu havada motor sürmeyi severim motor aşkı bambaşka nekadar tehlikelide olsa motorun üzerinde insan her şeyi unutuyor herkezin tekeri düz bassın kazasız sürüşler inşallah.
    mehmetenis bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Mehmet bey tebrik ederim güzel davranış.Ama keşke polis çağırabilseydiniz
    mehmetenis bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)