Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

çorap ne alsak???

Motovento
    REKLAM ALANI
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlarda polyester akrilik vs içeriği çok fazla. kullanışlı - sağlıklı olmayabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Eldiven içliği termal ve cep telefonu dokunmatik hasassas parmaklı yine Decathlonda 14 tl idi sanırım o da çok başarılı, neredeyse yazlık eldiven içinde bile üşütmüyor...

http://www.decathlon.com.tr/take-hea...d_8287285.html

bosver sen bırak üşümeyi felan al bi çift adidas nike çorap girdiğin ortamda havan olsun

Alıntı Onur2876 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bosver sen bırak üşümeyi felan al bi çift adidas nike çorap girdiğin ortamda havan olsun
    hocam yaş kaç?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiven içliği termal ve cep telefonu dokunmatik hasassas parmaklı yine Decathlonda 14 tl idi sanırım o da çok başarılı, neredeyse yazlık eldiven içinde bile üşütmüyor...

http://www.decathlon.com.tr/take-hea...d_8287285.html
    http://www.decathlon.com.tr/media/82..._727245912.jpg
    benim eldiven çok skmtronic. parmaksız dandik bir eldiven. ağzı yüzü düzgün eldiven lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

http://www.harputmotosiklet.com/kapp...tay/2175.aspx# bu nasıl

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    herkes decathlon demiş haklılar ben de snowboard için decathlondan alıyorum. hem uygun hem sıcak tutuyor terleme yapmıyor. eldiven konusunda o telefon kullanabileceğin eldivenler ne motorda ne kış sporlarında işini görmez :D

çorap işi tamam. eldivendeyim simdi. corabı sıparıs ettım

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes decathlon demiş haklılar ben de snowboard için decathlondan alıyorum. hem uygun hem sıcak tutuyor terleme yapmıyor. eldiven konusunda o telefon kullanabileceğin eldivenler ne motorda ne kış sporlarında işini görmez :D
    Korumali eldiven icine giyiliyor ;)
    telike bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    15 yaşımdan beri mesh giyiyorum, mutluyum huzurluyum. Mesh giydikten sonra çorabının ne olduğu fark etmez. Meshin sayısız faydaları vardr. Evinizin içinde veya misafirliğe gittiğinizde milletin kokudan gebermesinin önüne geçer, insanların size daha saygılı yaklaşmasına neden olur vs vs.

ÖNEMLİ NOT: Namazda gözüm ezanda kulağım yoktur. Sadece sağlığım için mesh giyerim. Motorcuysanız mesh giyin giydirin, farkı göreceksiniz.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 yaşımdan beri mesh giyiyorum, mutluyum huzurluyum. Mesh giydikten sonra çorabının ne olduğu fark etmez. Meshin sayısız faydaları vardr. Evinizin içinde veya misafirliğe gittiğinizde milletin kokudan gebermesinin önüne geçer, insanların size daha saygılı yaklaşmasına neden olur vs vs.

ÖNEMLİ NOT: Namazda gözüm ezanda kulağım yoktur. Sadece sağlığım için mesh giyerim. Motorcuysanız mesh giyin giydirin, farkı göreceksiniz.
    Mesh iyi güzel abi ama ayakkabının yada botun her neyse içinde biraz kalın olmuyor'mu ? Birde benim ayaklarım çok üşür mesh giysem bile pek bir faydasını göremiyorum nedense
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesh iyi güzel abi ama ayakkabının yada botun her neyse içinde biraz kalın olmuyor'mu ? Birde benim ayaklarım çok üşür mesh giysem bile pek bir faydasını göremiyorum nedense
    Botu bir numara büyük alıyorum. İstersen yazlık çorap giy ayağın mayağın üşümez raat ol.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F

etrafa kokmaması için ayakları temiz tutmak hava almasını sağlamak çorap değiştirmek ve her gün mutlaka yıkamak daha sağlıklı geliyor bana. ki çalışırken min 10 saat ayaktayım koşturmaca içerisindeyim. böyle yapıyorum
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Colorado-Kayak-Snowboard-corap_14237.html#0

ben bunu kullanıyorum dizime kadar çekiyorum çorabı ve üşüme olmuyor böylelikle

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    eğer bütçeni aşmıyorsa 6 senedir bu eldiveni kullanıyorum çok memnunum
    http://www.ozenmotor.com.tr/REViT-TARGA_207.html#0

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etrafa kokmaması için ayakları temiz tutmak hava almasını sağlamak çorap değiştirmek ve her gün mutlaka yıkamak daha sağlıklı geliyor bana. ki çalışırken min 10 saat ayaktayım koşturmaca içerisindeyim. böyle yapıyorum
    Sen bilin Ben vazifemi yaptım 40 yıldır kullandığım yöntem konusunda herkesi bilgilendirdim. Zaten mesh kullanırken de hergün akşam duş almak ve çorap ve iç çamaşırı değiştirmek fix ama yine de siz bilirsiniz. Kullanırsanız çok rahat edersiniz.

Motosikleti
    Sen bilin Ben vazifemi yaptım 40 yıldır kullandığım yöntem konusunda herkesi bilgilendirdim. Zaten mesh kullanırken de hergün akşam duş almak ve çorap ve iç çamaşırı değiştirmek fix ama yine de siz bilirsiniz. Kullanırsanız çok rahat edersiniz.
    bu mesh nedir, nasıl bişeydir, nerede satılır ?
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

İşin açıkçası ne kadar bütçe ayiracagimi bilmiyorum. Param var ama bir eldivene 250 tl vermeli mi 100 tl lik eldivene nazaran bariz farkları var mi? Bu konuda tereddutlerim var. Görsel olarak revit scrabs gibi birşey buldum gayet güzel görünüyor. Öte taraftan 6 sene kullanilabilecekse o para verilebilir. Bugün yarın bir eldiven sipariş etmem gerekiyor. Parmaksız eldivenim var ama traş

Motosikleti
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin açıkçası ne kadar bütçe ayiracagimi bilmiyorum. Param var ama bir eldivene 250 tl vermeli mi 100 tl lik eldivene nazaran bariz farkları var mi? Bu konuda tereddutlerim var. Görsel olarak revit scrabs gibi birşey buldum gayet güzel görünüyor. Öte taraftan 6 sene kullanilabilecekse o para verilebilir. Bugün yarın bir eldiven sipariş etmem gerekiyor. Parmaksız eldivenim var ama traş
    bugüne kadar revit den ne aldıysam memnun kalmadım, revitin başka model eldiveninde kullandım 1 hafta içinde patladı, tek memnun kaldığım ürünü bu ama dediğim gibi bütçe yeterliyse ben tavsiye ederim, bundan daha ucuza kaliteli var mıdır onu bilemiyorum
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Motosikleti
    ybr 125 esd 13 model
    Hocam ben migrostan termal corap aldim baya saglam birsy.bi bak derim fena sicak tutuyo.15 lira

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mesh nedir, nasıl bişeydir, nerede satılır ?
    Cami yakınlarnda veya altlarında satılır. İki çeşittir. "YUMUŞAK ÇORAP MESH" diyeceksin unutma. Diğeri serttir onu biz kullanamayız.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)