Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sonunda Başvurdum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    LS2 ' nin 4 yıldızlı kaskı FF350 VE FF358 sanırım. Onlarında fiyatları 260 TL diye hatırlıyorum. 160 TL dedikleriniz FF351 falan modelleri ve 1 yıldız var onlarda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BÜTÇEYİ 1500 YAPTIM EKİPMAN İÇİN.. ÇOK YUKARIDA YAZDIM AMA HALA 500 SANIYOR BAZILARINIZ ÜST MESAJLARI OKUYUN.. TÜM EKİPMANLAR ALINACAK.. MOTOR İÇİN KIŞIN ALIRSAM UCUZ OLUR FİKRİNDEYİM YAĞMURDA ÇAMURDA SÜRMEYECEĞİM YAZA KADAR..
    BAŞLANGIÇ İÇİN FİZİĞİME UYGUN MOTOR TAVSİYERİNE AÇIĞIM ŞUAN FİYAT/KALİTE ORANINA GÖRE TVS APACHE VE YBR ÖNDE DURUYOR.. AMA KASLI, FİZİĞİME UYGUN SCOOTERDE DÜŞÜNEBİLİRİM.. MOTOR İÇİNE MAX BÜTÇEM 3000
    Çin motoru istemediğinin farkındayım. Sadece görüşüm. Kuzenimde mondial mr vulture var çok memnun ve 12000 km'de şuan hiç bir sorun yok sayılır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 ' nin 4 yıldızlı kaskı FF350 VE FF358 sanırım. Onlarında fiyatları 260 TL diye hatırlıyorum. 160 TL dedikleriniz FF351 falan modelleri ve 1 yıldız var onlarda...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Çin motoru istemediğinin farkındayım. Sadece görüşüm. Kuzenimde mondial mr vulture var çok memnun ve 12000 km'de şuan hiç bir sorun yok sayılır.
    ÇİNDEN UZAK DURMAYA ÇALIŞIYORUM.. GÖRDÜĞÜM KADARIYLA YBR VE TVSNİN 2. ELİDE ÇOK KUVVETLİ

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇİNDEN UZAK DURMAYA ÇALIŞIYORUM.. GÖRDÜĞÜM KADARIYLA YBR VE TVSNİN 2. ELİDE ÇOK KUVVETLİ
    Büyük harfle mesaj yazmak yasak forumda. Admin uyarmadan ben uyarayım :D . İkincisi dediğim gibi uzak durmak istediğini biliyorum sadece görüşümü söylemek istedim.
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    teşekkürler çin almayacam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)