Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Ceket Tavsiye (aliexpress)

Motovento
    REKLAM ALANI

http://tr.aliexpress.com/item/2014-n...20684.html?s=p

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz alıcam ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:06 ----------

http://tr.aliexpress.com/item/Free-s...592586584.html

??
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Gerçek deri gbi gelmedi gözüme.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçek deri gbi gelmedi gözüme.
    bence de naylon gibi resimdeki

Bu fiyata gerçek deri olmasını bende beklemiyorum zaten ama fikrinizi öğrenmek istedim

Motosikleti
    haojue 135S
    Montum amacı kalın dana derisi olması ve surtunmede az hasar çok koruma görevi görmesi LCW deki 99.90 lıkdan farkı yok. 200 tl ye yakın yol masrafı hariç. 250 300 tl ye deri olmaz am iyi korumalı mot tavsiye ederim.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Montum amacı kalın dana derisi olması ve surtunmede az hasar çok koruma görevi görmesi LCW deki 99.90 lıkdan farkı yok. 200 tl ye yakın yol masrafı hariç. 250 300 tl ye deri olmaz am iyi korumalı mot tavsiye ederim.
    300 tl yi de nerden cikarttin?
    72 dolar urun.
    O da 160 tl eder. Farketmedin sanirim. Urun kargo bedava. Sadece montun parasini oduyorsun.

Ozellikler kisminda "PU" yazilmis. Suni deri demek. Zaten sizin de dediginiz gibi o paraya dana derisi olmayacak. Bende o paraya bu mont cinden fazla.gercek deri almiyacaksan tekstil urun al bence.

http://m.n11.com/phonix-montpantolon...kask-P34782464

Gecen arkadas gondermisti. Arastirinca bu mevsimde ucuz urunler bulabilirsin.

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 tl yi de nerden cikarttin?
    72 dolar urun.
    O da 160 tl eder. Farketmedin sanirim. Urun kargo bedava. Sadece montun parasini oduyorsun.

Ozellikler kisminda "PU" yazilmis. Suni deri demek. Zaten sizin de dediginiz gibi o paraya dana derisi olmayacak. Bende o paraya bu mont cinden fazla.gercek deri almiyacaksan tekstil urun al bence.

http://m.n11.com/phonix-montpantolon...kask-P34782464

Gecen arkadas gondermisti. Arastirinca bu mevsimde ucuz urunler bulabilirsin.
    200 tl ye yakın yol masrafı hariç. 250 300 tl ye deri olmaz ama iyi korumalı mot tavsiye ederim. demişim,

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200 tl ye yakın yol masrafı hariç. 250 300 tl ye deri olmaz ama iyi korumalı mot tavsiye ederim. demişim,
    Yol masrafi ne? Kargo ucretinden mi bahsediyorsun?
    Bu urunu sadece 160 tl ye alacaksin kargo "dahil"

Senin dedigin gibi 300 e bile olasa cok bisey beklemenek lazim anca sezon sonu tekstil urun alirsan o paraya guzel bisey olabilir.

Ama tabi bu butce meselesi. 160 den fazla paran yoksa dostum sen bu mont yerine tekstil bi mont al.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Illa ki deri mi olsun istiyorsun? Bence ikisi de çok hoş görünmüyor. Tekstil ceketlerden daha hoş ve kaliteli görünen ürünler var. Ben de aliexpress den 2 gün önce satın aldım. Bakalım ne zaman gelecek ya da gelecek mi

Link verir misin tomass bakayım ?

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Hocam aliexpress'den tekstil ürün harici herşeyi al. Yalnız bu malum sitede ucuza satılan giyim ürünlerinin hepsi asya bedeni. Çinli kardeşlerimiz bizim bedenlerimizden 2 beden küçük giyiyor. Yani normalde L giyiyorsan XXL söylemen lazım ki sana uygun birşey gelsin. Ürün açıklamasında cm/uzunluğa göre hangi beden seçeceğiniz konusunda sizi yönlendirseler de belden,omuzdan,kanatlardan illaki bir yerden sıkıyor. Biz paramızla rezil olduk siz olmayın.

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol masrafi ne? Kargo ucretinden mi bahsediyorsun?
    Bu urunu sadece 160 tl ye alacaksin kargo "dahil"

Senin dedigin gibi 300 e bile olasa cok bisey beklemenek lazim anca sezon sonu tekstil urun alirsan o paraya guzel bisey olabilir.

Ama tabi bu butce meselesi. 160 den fazla paran yoksa dostum sen bu mont yerine tekstil bi mont al.
    Arkadaşım 200 tl ye yakın tutar demişim hadi kargo yokmuş 160 tl tutuyormuş. 40 tl için

Bende dedim ki on ao parayı vermektense 250 300 tl ye senin ddiğin gbi teks montolar var al onlardan daha iyi dedim. Aynı şeyleri söylüyoruz arkadaşa

Adventure58 bi önerin var mı ?

Motosikleti
    haojue 135S
    Marka olarak diyemicem ama iki arkadaşım aldı memnun yarın marka ögrenirim.

Yuki bayide gördüm 2 ay önce 290 tl dedi giydim tuhaf durdu alışık değiliz ya kötünün en iyisi iyi dediğimiz zaman zaten el yakıyor fiyat.

Dünyanın adaletsizliği işte daha fazla paran varsa hayatta kalmak için şansın var resmen az paraya ölüm (:
    sahin08 bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    abicim aliexpress ten tekstil işi mal almayın. diğer ufak tefek elektronik olur. ama ceket mont işine girme. hele deri türkiyeden alınır. aman...

tabi ki öyle ama bütçe sıkıştırıyor malesef 2.linkte kini alıcam

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    ali expresten sürekli alışveriş yapan biriyim bugüne kadar kazıklanmadım.. ne gördüysem o geldi.. tr gelen ithal markalarda %40 a varan vergi var aliexpresten direk alım yaptığınız için belirli bir miktara kadar bu vergilerde muafsınız..

yani ali expreten 160 tl ye alacağın montu satıcının koyacayağı karla birlikte trden 400 tl ye alamazsın

Bende böyle düşünüyorum ama en fazla 100 euro'ya kadar alışveriş yapılabiliryor diye biliyorum

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    evet zaten satıcı bildiği için tr gönderdiği ürene fatura koymuyor.. gümrükte takılma şansı çok az olurda takırsa arkadaşım hediye gönderdi dersin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)