Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamın Aleyküm forma yeni üye oldum size sorum olacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ben bundan 2 sene önce 1 sene boyunca 250'lik chopper tarzı motor kullandım ve aktif trafikte başladım ve daha sonra 250 cc'lik arkadaşımın racing motorunu 3 gün boyunca sürekli bende kalarak denedim trafik içerisinde sürdüm ve şimdi 1 sene sonra yeni bir motor almak istiyorum ve 99 2000 model r6 düşünüyorum sizce almalımıyım sürebilirmiyim abilerimin ustalarımın fikrine ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    başına iş alırsın, 250 cc de bir 50 - 60 bin km devir, ara vermeden R6 ya geçiş yap

1.88 boyum olduğu için çok rahatsız etti 250 cc'lik racing ondan biraz teredtütlerim var usta onun için soruyorum ve bilgileri biraz daha açarsak sevinirim birçok formu araştırdım ama birde sizlere danışayım istedim Teşekkür Ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

yardımcı olacak kimse yokmu acaba?

Motosikleti
    Alıntı onur koçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.88 boyum olduğu için çok rahatsız etti 250 cc'lik racing ondan biraz teredtütlerim var usta onun için soruyorum ve bilgileri biraz daha açarsak sevinirim birçok formu araştırdım ama birde sizlere danışayım istedim Teşekkür Ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:51 ----------

yardımcı olacak kimse yokmu acaba?
    boyun 1.88 ise zaten süper sport değil sport touring düşünmelisin ( 1100 xx, hayabusa vb. ) ama bunları düşünmeden önce max. 250 cc de bi 50 - 60 bin km motor ve yol tecrüben sonrasında 600 cc de aynı şekilde ve sonrasında 1000 cc de aynı şekilde yol tecrüben olması gerekir ... "teredtüt" lerini gayet net ve açık bir şekilde giderdiğime inanıyorum.
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

teşekkür ederim güzel bahsetmişsiniz 250lik chopperim ile 30bin km yapmıştım ama 1 senedir kullanmıyorum racing motorda çocukluğumun hevesi ta ve zamanı geldi diye düşünüyorum ama dediğiniz motorlar biraz daha tuzlu motorlar onun için belirttim zaten 99 2000 r6 diye teşekkür ederim yinede sport touringler bana biraz farklı geliyor tip olarak beğenmiyorum uzun yol yapmayacağım şehir içinde kullanacağım teredtütlerim bunlar benim tekrar Teşekkür Ederim.

Motosikleti
    motora verilen 1 yıl ara önceden edinilmiş 2 yıllık tecrübeden çok şey alır, motorda cc büyütürken kesinlikle acele edilmemelidir, al bir düşük cc iyice ısıt kendini pişir sonra gönül rahatlığıyla büyüt motorunu güzel kardeşim

o zaman bana en büyük yapılı bir 250 cc lik bir makinamı almak düşüyor kısaca :D
    tuna_tour bunu beğendi.

Motosikleti
    o zaman bana en büyük yapılı bir 250 cc lik bir makinamı almak düşüyor kısaca :D
    aynen kardeşim ;) bende 22 - 23 yıldır motor kullanıyorum 2 tane motorum var biri 150 cc diğeri 300 cc , motor uzun yıllar bindiğinde dahada eğlenceli oluyor ama önemli olan uzun yıllar binebilmek ;)

o zaman benden yaşınız büyük abicim diyeceğim size bu söylediğinizden sonra konum değişiyor bana uyacak 250 cc lik büyük bir motor ne önerirsiniz peki ? ama ebat olarak büyük olacak bi racing abicim ?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    bencede sport touring almalisiniz fz6 fazer 2 mesela.. sonra motora adaptasyon egitimi almalisiniz haydaa o motorla trafige atlamamalisiniz..

Motosikleti
    racing motorların maalesef büyük olanları yok bahsetmiş olduğum sport turing motorlar var, sen olaya ısınma açısından şu aşamada cross motorları düşünebilirsin yol lastiği takar gayet keyifli sürüşler yapabilirsin, bütçe nedir bilmiyorum ama honda crf 250 bir alternatif olabilir

yanları çıplak olduğu için sevemiyorum bir türlü bu motoru teşekkür ederim ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

bütçe 13 bin e kadar usta

Motosikleti
    13 bine alacağın 4 silindir motorların hepsi soba borusu aman diyim kardeşim sakın ha kalkışma racing motor işine o bütçelerle

bi arkadaşla konuştum hyosung sıfır alalım diyor onu araştırıyorum şu anda ebat olarak baya büyük diyor ama bilgileriniz için teşekkürler biliyorum 2. el motorların çoğu hele eski modeller çok fena haldeler abicim ama öğrenciyim ve bu kadar biriktirebildim bu bütçede bişeyler arıyorum işte :(

Motosikleti
    bi arkadaşla konuştum hyosung sıfır alalım diyor onu araştırıyorum şu anda ebat olarak baya büyük diyor ama bilgileriniz için teşekkürler biliyorum 2. el motorların çoğu hele eski modeller çok fena haldeler abicim ama öğrenciyim ve bu kadar biriktirebildim bu bütçede bişeyler arıyorum işte :(
    ben 2007 yılında sıfır km hyosung gt 250 r aldım 36.500 km yol yaptım, çok sorunlu ve kalitesiz bir motor boyut olarakta diğer 600 - 1000 cc racing motorlarla aynı
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

burdaki formda krank sorunu ve fren sorunu var diyorlar bana bi yol bırakmadın be abicim :D o zaman 13 bin liralık bi süpertouring alacağım araştırayım bakalım fiyatları nelerdir çok teşekkür ederim ilginiz ve yardımız için

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hyosung un burada başlığı var kore malıdır japon kadar kaliteli olmasada bence alınabilcek bir motor

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    99 2000 model üstelik racing
    Surekli Ariza cikarabilir parcasi pahali motorun canini almislardir ruhu yasiyor desene 15 senelik racing sana en az 15000 liralik masraf cikarir.2007 2008 model racingler bile dökülürken piyasada 2000 model almak risk+risktir.

bilgileriniz için teşekkürler hayalim olan racing motor alamayacağım ebatlarımdan ve fiyattan dolayı anlaşılan :D

Motosikleti
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung un burada başlığı var kore malıdır japon kadar kaliteli olmasada bence alınabilcek bir motor
    Kac km yol yaptin hyosungla ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)