Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

250 CC Naked Segmenti Neden Gözardı Ediliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

Şimdi 2005 den beri piyasaya bakarsak..bu 250 naked modeller markalar tarafından neden hep baltalanıyor umursanmıyor bileniniz varmı...yoksa bu benim paranoyam mı...

HONDA cbf 250...2006 dan sonra Honda artık asla cbf 250 naked getirmedi...hatta o güzelim cbf500 bile tarih oldu artık o günden sonra...

vtr250 getirdi ama o da tutunmadı fiyatı aşırı pahalıydı satmadı arada kaynadı gitti...

yıl olmuş 2014 2015 e 2 ay kaldı 250 naked henüz daha yok..ne gelen var ne giden...

YAMAHA Ybr 250..2007 de geldi..çok sağlam bir mal olmasına rağmen tutulmadı fiyatının tuzlu olmasından dolayı ve yine raftan kalktı....o yıl bu yıldır Yamahadan bir 250 naked yok...seneye de gelecek bir model mevcut değil...

SUZUKI.. geç uyandı piyasayı gördü Inazumayi getireli 1.5 yıl oldu ve uygun fiyatıyla motorseverlerin çoğu ilk defa Suzukı bayilerine girmiş oldu...yeni modellerin gelmesi beni sevindirdi...2013 başlarına kadar kış uykusundaydı...

KAWASAKI... Z-Moto ayrı bir memleket ayrı bir cumhuriyet..ayrı bir koloni..uzaydan gelen bir firma...belki bu evrenden bile değil...bu yaz Z250..Z300 geleceği söyleniyor..ama insanın inanası gelmiyor...

HYOSUNG/KANUNİ GT250-X5...Depo yapısı nedeniyle pek ergonomik bulmadığım ve almaktan son anda vazgeçtiğim GT250 de yalan oldu...yerine gelen X 5 ler halen kafa karıştırıyor...insanlar tedirgin..Kanuniye güvenemeiyorum...belki makina güzeldir ama biraz piyasada yer bulmasını isterim şahsen...

e kardeşim piyasayı belirleyen bu 250 nakedciler...az yakan çok kaçan ve görüntüde şık makinalar bekliyoruz...12 bine kadar ben bu markaların 250 liğine para vermeye hazır ve nazırım...

yani neden 8 yıldır cbf 150 ye bindiğimi biraz olsun anlarsınız belki...

follofoş olmuş bir fazer ..içi geçmiş bir xt660..veya paslanmış er6 n almamak için yemin ettim kendime...

peki bu markalar neden halen kış uykusundalar...Honda mesela gerekli gereksiz tüm modelleri getiriyor bu çeşitlilik içinde neden 250 naked yok akla mantığza izana sığmıyor...ulan getirin işte..piyasa canlansın...
    Machair, Zeronix, shooter1 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılıyorum. cbf-ybr güzel motorlardı. şu an sıfırı geliyor olsa listemin başında olacak motorlar. sym wolf ve inazumadan başka alınabilir 250 cıbıldak yok.

aslında cbr250 ve kawasaki klx 250 motorları ile çok güzel çıplak motosiklet olur. hazırda tasarladığın bir motor var ortada. yap bir şasi yerleştir elindeki motoru. he yedek parçada sıkıntı olmaz. bu arada suzukinin türkiyeye getirmediği tu250x'de çok güzel makina.
    taglis ve mete_han bunu beğendiler.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    benimde beklediğim şeyler bunlar ama bizim insanımız direk 125 150 den 600 üstü geçiş yaptıgı için pek tutmuyo gibi geldi bana
    Carbondioxid, mete_han ve GB79 bunu beğendiler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    ktm 200. ve sym wolf 250yide ekleyelim. hatta 2nci eli 15e kadar düşen ktm 390larda var

Abi sana en çok yakıştırdıgım mutor inazumaydı
    mete_han bunu beğendi.

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni gelecek modeller hakkinda bilgisi olan var mi ?
    mete_han bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fiyatlar yüksek o paraya herkes 2 el 600-650 cc alıyor
    mete_han bunu beğendi.

AbstractTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şöyle bir durum var.
    mete_han bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    12 - 13 lira bunlara vereceğime 14 - 15 liraya fz6 almayı tercih ederim
    tuna_tour ve mete_han bunu beğendiler.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tu250x

v star 250

uuu beybi
    mete_han, mustbe, taglis ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Benim kawasaki'm vardı kaza yaptım bıraktım diyen abilerle, 12 verceğime 3 daha verip 3 kere tekrar birleştirilip 5 kere boyanmış ninja alırım diyen abiler doğru orantılı olduğu için. Orta sınıf çok zayıf kalıyor. inazuma'da sınıfında öncü olmasa hayatta bu kadar tutulmazdı.
    [Turan], mustbe, sefasahin ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Bende de aynıs sorun, aynı beklenti...

125 cc den sonra son durak olarak max 250 cc lazım.. seçenek sınırlı.. :(
    mustbe, mete_han ve taglis bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Bajaj Pulsar
    iyi de bu boşluğun sebebi pulsar. bajaj bu boşluğa 7300 tl lansman fiyatıyla ktm 200 muadili çok performanslı bir motorlar girdi. piyasa artık pulsar. önyargılı v.s. kesim hariç herkes pulsar aldı.
    mete_han bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı MAOK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi de bu boþluðun sebebi pulsar. bajaj bu boþluða 7300 tl lansman fiyatýyla ktm 200 muadili çok performanslý bir motorlar girdi. piyasa artýk pulsar. önyargýlý v.s. kesim hariç herkes pulsar aldý.
    Bende bir japon sever olarak yamaha mt25 i yapıp getirene kadar pulsar a devam diyorum. Son 4 gün zamdan etkilenmemeye bakın derim.
    mete_han bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yaw ne işin var 12 13 250 cc verene kadar turşu bi fazer al da dünya gözüyle adam gibi bi makinaya bin
    mete_han bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sene hareketlenir 250 cc naked da olur iclerinde subattaki fuari bekleyip suprizleri hepberaber gorucez
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Wolf'ümle çok mutluyum valla, iyi ki almışım.

Fiyatına göre Pulsar da oldukça iyi bir makine bence.

KTM Duke 200 de ilk düşündüğüm motordu. Bence çok tarz bir motor.

Ama dediğiniz gibi Honda, Yamaha neden yapmıyor bu sınıfta bir şey ben de bilmiyorum. Yeni gelecek KAWA Z300 çok yakışıklı ama fiyatından dolayı yine çok satılmayacak.
    mete_han bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    aynı şekilde cruiserler da öyle
    mete_han bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ayucan
    daha düne kadar 250 cc sınıfında hiç motor bulamamaktan şikayetçiydik
    bak ben 6 sene önce konu açmışım bu segmentte eksik var diye, tee caponyalardan skinoski tamba sama abimler mevzuya anca uyandılar da 3-5 motor üretip yolladılar
    hem sen ktm duke 200, sym wolf 250, bajaj pulsar 200 ü niye fasulyeden saymazsın bre fındık
    hem niye pulsar almazsın ki?
    trahtör (cbf150) senin üzerine yapıştı, kurtuluşun yok ondan, bahane arama
    papazkemal, abeciMotoru ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu Suzuki TU250x'i Amerika'da 2500 - 3000 $ civarına satıyorlar. Görünce şok olmuştum. Inazumanın yanında getirseler ve 8 - 9 bin TL fiyat koysalar ne güzel olurdu.
    mete_han ve taglis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki ER-5, Bajaj Discover 125 st
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

Şimdi 2005 den beri piyasaya bakarsak..bu 250 naked modeller markalar tarafından neden hep baltalanıyor umursanmıyor bileniniz varmı...yoksa bu benim paranoyam mı...

HONDA cbf 250...2006 dan sonra Honda artık asla cbf 250 naked getirmedi...hatta o güzelim cbf500 bile tarih oldu artık o günden sonra...

vtr250 getirdi ama o da tutunmadı fiyatı aşırı pahalıydı satmadı arada kaynadı gitti...

yıl olmuş 2014 2015 e 2 ay kaldı 250 naked henüz daha yok..ne gelen var ne giden...

YAMAHA Ybr 250..2007 de geldi..çok sağlam bir mal olmasına rağmen tutulmadı fiyatının tuzlu olmasından dolayı ve yine raftan kalktı....o yıl bu yıldır Yamahadan bir 250 naked yok...seneye de gelecek bir model mevcut değil...

SUZUKI.. geç uyandı piyasayı gördü Inazumayi getireli 1.5 yıl oldu ve uygun fiyatıyla motorseverlerin çoğu ilk defa Suzukı bayilerine girmiş oldu...yeni modellerin gelmesi beni sevindirdi...2013 başlarına kadar kış uykusundaydı...

KAWASAKI... Z-Moto ayrı bir memleket ayrı bir cumhuriyet..ayrı bir koloni..uzaydan gelen bir firma...belki bu evrenden bile değil...bu yaz Z250..Z300 geleceği söyleniyor..ama insanın inanası gelmiyor...

HYOSUNG/KANUNİ GT250-X5...Depo yapısı nedeniyle pek ergonomik bulmadığım ve almaktan son anda vazgeçtiğim GT250 de yalan oldu...yerine gelen X 5 ler halen kafa karıştırıyor...insanlar tedirgin..Kanuniye güvenemeiyorum...belki makina güzeldir ama biraz piyasada yer bulmasını isterim şahsen...

e kardeşim piyasayı belirleyen bu 250 nakedciler...az yakan çok kaçan ve görüntüde şık makinalar bekliyoruz...12 bine kadar ben bu markaların 250 liğine para vermeye hazır ve nazırım...

yani neden 8 yıldır cbf 150 ye bindiğimi biraz olsun anlarsınız belki...

follofoş olmuş bir fazer ..içi geçmiş bir xt660..veya paslanmış er6 n almamak için yemin ettim kendime...

peki bu markalar neden halen kış uykusundalar...Honda mesela gerekli gereksiz tüm modelleri getiriyor bu çeşitlilik içinde neden 250 naked yok akla mantığza izana sığmıyor...ulan getirin işte..piyasa canlansın...
    iyi tespit. gerçekten taktir ettim seni
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)