Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

250 CC Naked Segmenti Neden Gözardı Ediliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Evet bide fuarda firmalarin musteriyi asagilamalari hor gormeleri ve ilgilenmemeleri saygisizca davranmalari mevzusu var, ne yapacaksin almayacaksin bunlara para kazandirnayacaksin ki burunlari surtsun adam olsunlar insan olsunlar
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Honda..Yamaha..Kawa..Suzi adam olmaz...olsada ben görmem ...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga görüntü şahane..ama daha pavlükesi(fabrika) nerde belli değil la...
    bu benelli, italyan benelli
    fikir sahibi olmak açısından şu motorlara bir bakın

benelli tnt 1130

benelli tornado

ancak bu firmayı bir çinli firma satın almış
    o da şu firma QJ group
    keeway de bu fabrikadan çıkıyor anlaşılan

bu satın alma olayından sonra benellinin bahse konu düşük cc motorları çıktı ortaya
    şurdan bakabilirsiniz tüm modellere : Benelli- modeller

şuradaysa benelli' nin tarihçesi ve son durumu hakkında bilgi var ancak benim ingilizce o kadar iyi değil
    benelli-history

az buçuk anladığım kadarıyla benelli kalitesinden ödün vermeme konusunda anlaşmışlar
    yine de ingilizcesi kuvvatlı biri tam çeviri yaparsa faydalı olur

neden üzerine düşüyorum derseniz, yakında bu motorlar Türkiyeye gelecekmiş
    hatta 600 cc olan geçen yıl fuarda tanıtıldı
    dünyadaki en güzel naked bike hangisidir desen, tasarım olarak hiç bir motor benelli tnt nin eline su bile dökemez derim
    bu motorlara odaklanalım
    fuarda getirirlerse yapış ganga
    mete_han ve ismeter bunu beğendiler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    .

Şimdi 2005 den beri piyasaya bakarsak..bu 250 naked modeller markalar tarafından neden hep baltalanıyor umursanmıyor bileniniz varmı...yoksa bu benim paranoyam mı...

HONDA cbf 250...2006 dan sonra Honda artık asla cbf 250 naked getirmedi...hatta o güzelim cbf500 bile tarih oldu artık o günden sonra...

vtr250 getirdi ama o da tutunmadı fiyatı aşırı pahalıydı satmadı arada kaynadı gitti...

yıl olmuş 2014 2015 e 2 ay kaldı 250 naked henüz daha yok..ne gelen var ne giden...

YAMAHA Ybr 250..2007 de geldi..çok sağlam bir mal olmasına rağmen tutulmadı fiyatının tuzlu olmasından dolayı ve yine raftan kalktı....o yıl bu yıldır Yamahadan bir 250 naked yok...seneye de gelecek bir model mevcut değil...

SUZUKI.. geç uyandı piyasayı gördü Inazumayi getireli 1.5 yıl oldu ve uygun fiyatıyla motorseverlerin çoğu ilk defa Suzukı bayilerine girmiş oldu...yeni modellerin gelmesi beni sevindirdi...2013 başlarına kadar kış uykusundaydı...

KAWASAKI... Z-Moto ayrı bir memleket ayrı bir cumhuriyet..ayrı bir koloni..uzaydan gelen bir firma...belki bu evrenden bile değil...bu yaz Z250..Z300 geleceği söyleniyor..ama insanın inanası gelmiyor...

HYOSUNG/KANUNİ GT250-X5...Depo yapısı nedeniyle pek ergonomik bulmadığım ve almaktan son anda vazgeçtiğim GT250 de yalan oldu...yerine gelen X 5 ler halen kafa karıştırıyor...insanlar tedirgin..Kanuniye güvenemeiyorum...belki makina güzeldir ama biraz piyasada yer bulmasını isterim şahsen...

e kardeşim piyasayı belirleyen bu 250 nakedciler...az yakan çok kaçan ve görüntüde şık makinalar bekliyoruz...12 bine kadar ben bu markaların 250 liğine para vermeye hazır ve nazırım...

yani neden 8 yıldır cbf 150 ye bindiğimi biraz olsun anlarsınız belki...

follofoş olmuş bir fazer ..içi geçmiş bir xt660..veya paslanmış er6 n almamak için yemin ettim kendime...

peki bu markalar neden halen kış uykusundalar...Honda mesela gerekli gereksiz tüm modelleri getiriyor bu çeşitlilik içinde neden 250 naked yok akla mantığza izana sığmıyor...ulan getirin işte..piyasa canlansın...
    Suzuki 250 cc naked getirdide ne oldu Sıfır İnazuma aldın fiyatı yüksek diye 10 gün sonra geri sattın Şimdi fiyatı 12.900 tl oldu

Bide z 250 yi bekliyo 14 -15 liraya getirse sanki alacak Japonlar 250 cc getirmesine getirir ama o fiyatlara satamayağından dolayı 250 cc ye fazla yönelmiyo ucuz olsun 250 cc olsun ama üzerinde japon markasına göreyim en azından onada razıyım ama olmuyo

İnazumayı satmıyaydın iyi olurdu 2 elde gene fazla zarar etmeden satabilirdin hazaar sıfırı bahalandı
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu benelli, italyan benelli
    fikir sahibi olmak açısından şu motorlara bir bakın

benelli tnt 1130
    https://farm5.staticflickr.com/4103/...741e8df838.jpg

benelli tornado
    http://www.motorradonline.de/sixcms/...jpg.402441.jpg

ancak bu firmayı bir çinli firma satın almış
    o da şu firma QJ group
    keeway de bu fabrikadan çıkıyor anlaşılan

bu satın alma olayından sonra benellinin bahse konu düşük cc motorları çıktı ortaya
    şurdan bakabilirsiniz tüm modellere : Benelli- modeller

şuradaysa benelli' nin tarihçesi ve son durumu hakkında bilgi var ancak benim ingilizce o kadar iyi değil
    benelli-history

az buçuk anladığım kadarıyla benelli kalitesinden ödün vermeme konusunda anlaşmışlar
    yine de ingilizcesi kuvvatlı biri tam çeviri yaparsa faydalı olur

neden üzerine düşüyorum derseniz, yakında bu motorlar Türkiyeye gelecekmiş
    hatta 600 cc olan geçen yıl fuarda tanıtıldı
    dünyadaki en güzel naked bike hangisidir desen, tasarım olarak hiç bir motor benelli tnt nin eline su bile dökemez derim
    bu motorlara odaklanalım
    fuarda getirirlerse yapış ganga

ganga bu makina Keeway ile anılıyor ve İtalyan falan değil..harbiden bi kafa karıştırıyorlar inceden çakallar nesine yapışcan aga bunun karakteristiği yok ...aga Avustralya markası Çinde neden üretiliyor akıl mantık işi değil...tamam Çinli almış Benelliyi ama markayı aldın üretime orada devam et falan filan...markayı alıp Çinde Keeway diye üretim yaparsan talep olmaz..

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki 250 cc naked getirdide ne oldu Sıfır İnazuma aldın fiyatı yüksek diye 10 gün sonra geri sattın Şimdi fiyatı 12.900 tl oldu

Bide z 250 yi bekliyo 14 -15 liraya getirse sanki alacak Japonlar 250 cc getirmesine getirir ama o fiyatlara satamayağından dolayı 250 cc ye fazla yönelmiyo ucuz olsun 250 cc olsun ama üzerinde japon markasına göreyim en azından onada razıyım ama olmuyo

İnazumayı satmıyaydın iyi olurdu 2 elde gene fazla zarar etmeden satabilirdin hazaar sıfırı bahalandı
    aga o zaman iki motorum vardu birinden kurtulmam lazımdı..duygusala bağladık olayı..şimdi daha net kafam..ınazuma olsun çift silindir olsun bizim olsun... şimdi sattığım arkadaşımdan geri alma durumum sözkonusu...aynen şimdi aldığım fiyata yine verirdim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Ducati 797
    ganga bu makina Keeway ile anılıyor ve İtalyan falan değil..harbiden bi kafa karıştırıyorlar inceden çakallar nesine yapışcan aga bunun karakteristiği yok ...aga Avustralya markası Çinde neden üretiliyor akıl mantık işi değil...tamam Çinli almış Benelliyi ama markayı aldın üretime orada devam et falan filan...markayı alıp Çinde Keeway diye üretim yaparsan talep olmaz..
    hayır ganga
    diyorum ya adamlar yine benelli olarak çıkaracak makinayı
    http://www.benelli.com/ita/Catalogo/...lt-cd-903.aspx
    bu çinlilerle anlaşmalarının ekstra getirisi düşük cc makinada üretilmesi bu marka adı altında
    haa kalite nasıl olur dersen, yarısı ayarında olsa bile iyi motor çıkar ortaya

Motosikleti
    hayır ganga
    diyorum ya adamlar yine benelli olarak çıkaracak makinayı
    http://www.benelli.com/ita/Catalogo/...lt-cd-903.aspx
    bu çinlilerle anlaşmalarının ekstra getirisi düşük cc makinada üretilmesi bu marka adı altında
    haa kalite nasıl olur dersen, yarısı ayarında olsa bile iyi motor çıkar ortaya

Ganga Benellı geldiğinde Samsundaki tek Benelli sahibi olmanı Cenabı Haktan niyaz ederim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Ducati 797
    Ganga Benellı geldiğinde Samsundaki tek Benelli sahibi olmanı Cenabı Haktan niyaz ederim...
    bundan sonra motor işi zor ganga
    ancak benelli tnt ye olan hayranlığım hiç geçmedi
    kendisi olmasa da yavrusuna binerik belki
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    bundan sonra motor işi zor ganga
    ancak benelli tnt ye olan hayranlığım hiç geçmedi
    kendisi olmasa da yavrusuna binerik belki
    Hyo 250 ..Derbi Senda..Benelli Dream

işte motosiklet kariyerin seçimlerin..senin ipinle kuyuya inilmaz..

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Güzel 250 getırseler yapsalar 600 luklerı 1000lıklerı kime satacaklar.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 797
    Hyo 250 ..Derbi Senda..Benelli Dream
    işte motosiklet kariyerin seçimlerin..senin ipinle kuyuya inilmaz..
    çelik halat olsa koparın ganga
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 797
    gözün aydın ayucan, benelli gelmiş veya ön sipariş alıyorlar
    çift silindir 37 hp olanının hedayesi 4.900 öro
    tek silindir 25 hp olanın hedayesi de 3.100 öro
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    .

Şimdi 2005 den beri piyasaya bakarsak..bu 250 naked modeller markalar tarafından neden hep baltalanıyor umursanmıyor bileniniz varmı...yoksa bu benim paranoyam mı...

HONDA cbf 250...2006 dan sonra Honda artık asla cbf 250 naked getirmedi...hatta o güzelim cbf500 bile tarih oldu artık o günden sonra...

vtr250 getirdi ama o da tutunmadı fiyatı aşırı pahalıydı satmadı arada kaynadı gitti...

yıl olmuş 2014 2015 e 2 ay kaldı 250 naked henüz daha yok..ne gelen var ne giden...

YAMAHA Ybr 250..2007 de geldi..çok sağlam bir mal olmasına rağmen tutulmadı fiyatının tuzlu olmasından dolayı ve yine raftan kalktı....o yıl bu yıldır Yamahadan bir 250 naked yok...seneye de gelecek bir model mevcut değil...

SUZUKI.. geç uyandı piyasayı gördü Inazumayi getireli 1.5 yıl oldu ve uygun fiyatıyla motorseverlerin çoğu ilk defa Suzukı bayilerine girmiş oldu...yeni modellerin gelmesi beni sevindirdi...2013 başlarına kadar kış uykusundaydı...

KAWASAKI... Z-Moto ayrı bir memleket ayrı bir cumhuriyet..ayrı bir koloni..uzaydan gelen bir firma...belki bu evrenden bile değil...bu yaz Z250..Z300 geleceği söyleniyor..ama insanın inanası gelmiyor...

HYOSUNG/KANUNİ GT250-X5...Depo yapısı nedeniyle pek ergonomik bulmadığım ve almaktan son anda vazgeçtiğim GT250 de yalan oldu...yerine gelen X 5 ler halen kafa karıştırıyor...insanlar tedirgin..Kanuniye güvenemeiyorum...belki makina güzeldir ama biraz piyasada yer bulmasını isterim şahsen...

e kardeşim piyasayı belirleyen bu 250 nakedciler...az yakan çok kaçan ve görüntüde şık makinalar bekliyoruz...12 bine kadar ben bu markaların 250 liğine para vermeye hazır ve nazırım...

yani neden 8 yıldır cbf 150 ye bindiğimi biraz olsun anlarsınız belki...

follofoş olmuş bir fazer ..içi geçmiş bir xt660..veya paslanmış er6 n almamak için yemin ettim kendime...

peki bu markalar neden halen kış uykusundalar...Honda mesela gerekli gereksiz tüm modelleri getiriyor bu çeşitlilik içinde neden 250 naked yok akla mantığza izana sığmıyor...ulan getirin işte..piyasa canlansın...

hocam inazuma güzel ama inazumaF var bir de , AEA 2014 fuarında gösteriyor , ah bir gelse ah :(
    mete_han bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    valla f bekleyemem hemde şehir içinde çoğunlukla sürüldüğü ve satarkende daha az kişiye hitap ediceği için inazuma normal versiyonu biçilmiş kaftan
    mete_han bunu beğendi.

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    tu250x tam da beklentilere cevap verecek makinaya benziyor.
    Ben onu scrambler yaparım, başka bir arkadaş bobber, bir diğeri custom...
    Oyuncak gibi mübarek. İzlediğim videolardan da kıvrak, yol tutuşunun güzel olduğu görülüyor. Sürüş zevki de hat safhada gibi.
    Duy bizi eyyyy Suzuki amcaaa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:56 ----------

Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tu250x tam da beklentilere cevap verecek makinaya benziyor.
    Ben onu scrambler yaparım, başka bir arkadaş bobber, bir diğeri custom...
    Oyuncak gibi mübarek. İzlediğim videolardan da kıvrak, yol tutuşunun güzel olduğu görülüyor. Sürüş zevki de hat safhada gibi.
    Duy bizi eyyyy Suzuki amcaaa.
    Bir daha inceledim de son süratin sorun olduğunu gördüm...
    mete_han bunu beğendi.
    Kartallar yalnız uçar...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    İnazunayı pahalı diye sattı şimdide 250 cc japon bekliyor
    mete_han bunu beğendi.

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    suzuki tu250x gönlümü fethetti. eskiden çekik gözlü daha hırçın modeller dikkatimi çekerdi şimdilerde klasik çizgilere sahip motorlar daha ilgimi çekiyor. acı gerçek yaşlanıyozmu ne
    uzun bi aradan sonra siteye ilk yazışım. metehan abi siteye üye olduğumda vızır vızır yazıyodun sen hala buralardamısın ya
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    hgdr ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    ABicim bu Suzı tu250 x çok çayna havasında ama yaa... tamam zevkler başka ama bu matora 14-15 çeker bizimkiler...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)