Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yurdumun insanı bir de üste çıkmaya çalışmıyor mu

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kırmızılı sıradakiler park halinde araç kırmızılı yola çıkıyor ben mavi olanım kırmızılı ne hikmetse sol aynaya bakarak çıkıyor orada sanki araç gelecek el-kol hareketi yaptım ileride eve park ederken yanıma geldi benim hatalı olduğumu söylemeye başladı ben onu bekleyecekmişim hayır hem suçlu hem de üste çıkmaya çalışıyor ne biçim insanlar var

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

geçen de caddede gidiyorum tali yoldan akıllı bir broadway birden yola fırladı ben aniden karşı şeride geçmesem yandan girecektim hayır hangi akla hizmet yola çıkıyorsun bir bak sağına-soluna bereket karşı şerit boştu karşıdakine patlatmadık
    TAYFUNBORA ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Kardeşim işe giderken işten gelirken küfür etmeden yapamıyorum okadarda tutuyorum kendimi illa bir mal çıkıyor
    mademki düz gideceksin sağ şerit te ne işin var

düzeltme yapayım 2. resimde mavi olan broadway tali yoldan caddeye çıkıyor ben kırmızılı olanım

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    ayna ve sinyal kullanma adabı oturmadı gitti bu ülkede. son model pahalı araçlar ile doblo ve partner tipi araçlar maşallah her zaman yol kendilerininmiş gibi tapa gaz gidiyorlar... taksicileri de unutmayalım.
    TEMBEL bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Sinyal vermesiyle girmesi bir oluyor magandanın

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Böyle sığırların bolca yaşadığı bir memleketteyiz. Ama unuttukları bişey var; Hindistan'da değiliz...

öyle sinirliyimki sabah okula giderken araba kullandım böyle dengesizlik yapmıyorum sokak arasında bile sinyal veriyorum hadi bunları da geçtim ben oradan uzaklaştıktan sonra niye yanıma geliyorsun kaşıntıları var mutlak illa gel karakolluk olalım diyorlar

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Aynayı en çok kullanan mahlukatın bile ne hikmetse bu mereti sürmeye başladığında dönüp aynanın yüzüne bakmadığı bi ülkede yaşıyoruz. Evet kadınlar.... kadınlarımız....
    shooter1 bunu beğendi.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynayı en çok kullanan mahlukatın bile ne hikmetse bu mereti sürmeye başladığında dönüp aynanın yüzüne bakmadığı bi ülkede yaşıyoruz. Evet kadınlar.... kadınlarımız....
    hızlı gelen bir clio, şoför bayan kırmızı ışığa yakalanıyor önünde de araç bekliyor,bayan şoför duramayacağını düşünmüş ve direksiyonu bırakıp gözlerini kapatmış aslında motor freni ile ayağını kullansa daha yavaş arkadan çarpar ama akıl

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar Avrupada değiliz, avrupa yakasında oturuyor olmamızda Avrupa ülkesi olduğumuz anlamına gelmiyor malesef. Bende hergün trafikteyim motordayım binbir şey oluyor kah şans kah trafiği okuma refleks vs. ile atlatıyorum birşeyler. Bismillah diyip yola çıkıcaksınız ve paranoyak olacaksınız başka çare yok.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Hep paranoyak olduk zaten ilerdeki birden yola atlar mı kırmızı da durmaya kalksam arkamda ki üstümden geçer mi özellikle telefon kulagında hiç bir yere bakmadan bodoslama gidenler var Allaha emanet sen görmesen adamın göreceği yok ki çarpsa bile haberi olmuyor yoluna devam ediyorlar geçen işe gidiyorum iki şeritli yol biri gidiş biri geliş adam eğilmiş telefona msj yazıyor belli geçmiş benim şeride sellektör yaptım farketmedi mecbur solundan geçtim arkasından gelen yoktu şükür ..
    Bune bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    trafikte böyle insanlar var malesef hiç bir zamanda bitmicekler

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    geçen bana da brodway benzeri bi durum oldu. gündüz vakti farlar açık fark edileyim diye, kornaya da bastım önceden çıkacağını hissedip, adam ona rağmen çıktı yola. yavaş gidicez abi başka çaresi yok. belimize silah alıp her ayarsızı vursak 10 yılda bitiremeyiz bunları. yavaş gidicez.
    hsk ve GB79 bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    özellikle işe gidip gelirken o sabah trafiğindeki dangozlara dikkat, hergün kesin birine rastlıyosun zaten,
    bugün de yine sıralanmışlar arka arkaya, davarın biri orta şeride sinyalsiz atlama yaptı, artık kornaya basmak için vakit kaybetmiyim diye kurtardım kendimi.

öküz oğlu öküz inşalah hareketimi görmüştür.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar biz her ne kadar haklıda olsak kontrollü gitmek zorundayız,
    Biz 2 tekeriz buna mecburuz,
    Genelde bu tip olaylar sabah ve akşam saatlerinde yaşanıyor bunun sebebi insanların sabah işe yetişme telaşı ve sabahın getirdiği sinir,
    Akşam ise iş yoğunluğundan dolayı çabuk eve gitmek ve her zaman ki gibi sinir,

Trafikte maalesef birbirimize hiç tahamülümüz kalmamış,

Ben ameliyatlı olduğum için kaç günden beri her yere araba ile gidiyorum,
    Böyle bir tahamülsüzlük olmaz araçla hiç acımam yok sinyal vermeden benim şeride mi geçiyor,direkt sürüyorum arabayı üstüne,

Umrumda değil en fazla tamponum, farım veya çamurluğum gider,
    Ben arabayı üstüne sürünce o şeridime girmeye çalışan korku dolu gözlerle bakışı var görmeniz gerek.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    dakikada bilmemkaç arabanın geçtiği işlek bir trafik düşünelim ki memleketimizin pek çok noktasında hal böyledir.
    öylesi bir ortamda konuya "geçiş hakkı" zaviyesinden bakarsak park edenler arabayı çıkaramaz, yan yoldakiler akşama kadar bekler.
    yani yol hakkı benim, ilk ben geçeciem demek de durumu içinden çıkılmaz hale getiren alaturka bir bakış açısı.
    yol alacan, yol verecen, teşekkür edecen, öpücük atacan...
    öbür türlü kitlenir kalırız.
    mehmetenis bunu beğendi.

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    ooooo biz istanbul da her 5km bir bunlarla karşılaşıyoruz , yazmaya kalksak forumda yer kalmazdı. Eğitimsizlik , denetimsizlik , bilinçsizlik , ceza yetersizliği hepsini topladığında bunlar gayet normal. önce araç sürme bilinci oluşturulacak , sürekli eğitim devam edecek , denetim sıkılaştırılacak, ceza puan uygulamasını 30 a düşürüceksin sonra da ehliyetleri toplayacaksın yeniden almak isteyen ciddi devam zorunluluğu olan bi eğitime tabi tutlup sağlam bi sınavdan geçirilecek , sınav hem fiziki hem psikolojik yeterlilikle olacak . bu dediklerimden sonra belki bişiler değişir .
    mehmetenis bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Her iki olayda da agir kusurlu sensin sevgili dostum...
    mehmetenis bunu beğendi.

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her iki olayda da agir kusurlu sensin sevgili dostum...
    tali yoldan çıkarken ben yolun göbeğinde bekleyip arabaya sen çık ben trafiği senin için kapatayım mı diyeceğim

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Sevgili dostum hakli ve ölü olma, denklem cok basit, hadisenin icinde olma sezgilerini kullan heryerden araba cikar herkes direksiyonu kirar evet burda haklisin ama dua et ölü degilsin...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)