Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motosiklet Erkek mi? Kadın mı?

Katılımcı sayısı
49. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Erkek

24 48.98%
  • Kadın

25 51.02%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Erkek mi? Kadınmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    h2rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyena 100 X / Spacy α
    he,she diye motora hitap ettiğim hiç olmadı.
    benim için itten farkı yok yani
    mithrelios bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Gemileri sadece İngilizler değil tüm denizciler kadın(lady) olarak görür. Gemiler öncelikle şekil itibari ile kadına benzer. Yuvarlak hatlar, narinlik, güzellik, kırılganlık, yeri geldiği zaman dayanıklılık vs. Ayrıca gemilerin geçmişteki ana görevi taşımacılık idi. Tıpkı bir annenin rahminde çocuğunu taşıması gibi... En hırçın dalgalara karşı anne gibi içindekileri korur. Genel itibari ile bu sebeplerden dolayı gemilere lady denir.

Motosiklete gelince...

Bence motosikletlerin cinsiyeti modeline göre değişiyor. Mesela Enduro ve cross motosikletler kesinlikle erkektir. Her türlü zorluğa, yola, darbeye dayanıklı taş gibi. Chopper, Cruiser, Touring motosikletler de erkek. Bunlar daha kaslı, ağır, maskülerdir. Ama supersport, naked, scooter, commuter bayandır. Bunlar daha narindir ve ilgi ister.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok yanlış anlamış kahkaha attım yazık yaaa ....

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Almanca da Motorrad, das artikeli alır. Yani nötrdür.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bi erkek gordunuzmu motor gibi ' motora bak ' motorun kac cc yavrum ! filan demezsiniz ama bi bayan gorduhunuzde bunlar ayni sekilde isler saka bi yana ben demir essek diyorum esseklerde erkek olur :D

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    motosiklet maksimum at, eşek, keçi veya duruma göre katır olabilir. misal 1000cc ss'ler yarış atı, bizim X-Max bildiğin eşek, YBR/CBF 150 katır veya KTM'nin düz duvara tırmanan enduroları da keçi olabilir.

Ancak bir miktar mechanophilia durumundan müzdaripseniz tabi kadın veya erkek olarak da görebilirsiniz. Orası özel yaşama girer.

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Abi sonuçta üstüne biniyosun yani

alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    düldül'ü tek geçerim.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    abi sizin hakkaten sorunlarınız var :D materyalist adamım ben. dişi erkek değil motosiklet o

1- erkekse;
    o biçim miyiz bi erkeğin üstüne biniyoz?
    erkekse ve benim yakınımsa ben dahil kimseyi üstüne bindirmicek gibi karakterli olmalı ama ben biniyorum ne iş?
    o yüzden erkek falan değil

2- kadınsa;
    abi bu maskülenlik değil. düpedüz sapıklık. kadınların üstüne binip kullanmak nedir ya? onların kişilik onurları yok mu? bence büyük hakaret. kadınlara büyük hakaret. kadınlara hakaret etmeden önce düşünmeniz gereken bişey var ki annelerimiz de kadın :D
    ben bi kadının üstüne binmem. ben yönlendiriyorum motosikleti, bi kadını yönlendirmem ben kendi birey kararlarını vermeli. işimin gücümün üstünde bi de onlarla mı uğraşcaz :D e motosikleti ben yönlendiriyorum kadın dersem ben haksızlık terbiyesizlik etmiş oluyorum bir kadına. o da olmaz

motosiklet sadece motosiklettir. cinsiyet vermemizin bi alemi yok. aşk illa insana olacak değil. bkz. mevlana

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ben kızım diyorum, buda onun cinsiyetini kadın yapıyor haliyle.. zaten sevgilim olsa bu kadar ilgili davranırdım nerdeyse eve alıcam keratayı

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sizin hakkaten sorunlarınız var :D materyalist adamım ben. dişi erkek değil motosiklet o

1- erkekse;
    o biçim miyiz bi erkeğin üstüne biniyoz?
    erkekse ve benim yakınımsa ben dahil kimseyi üstüne bindirmicek gibi karakterli olmalı ama ben biniyorum ne iş?
    o yüzden erkek falan değil

2- kadınsa;
    abi bu maskülenlik değil. düpedüz sapıklık. kadınların üstüne binip kullanmak nedir ya? onların kişilik onurları yok mu? bence büyük hakaret. kadınlara büyük hakaret. kadınlara hakaret etmeden önce düşünmeniz gereken bişey var ki annelerimiz de kadın :D
    ben bi kadının üstüne binmem. ben yönlendiriyorum motosikleti, bi kadını yönlendirmem ben kendi birey kararlarını vermeli. işimin gücümün üstünde bi de onlarla mı uğraşcaz :D e motosikleti ben yönlendiriyorum kadın dersem ben haksızlık terbiyesizlik etmiş oluyorum bir kadına. o da olmaz

motosiklet sadece motosiklettir. cinsiyet vermemizin bi alemi yok. aşk illa insana olacak değil. bkz. mevlana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Vallaha benim icin farketmez, nefes alsin yeter

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha benim icin farketmez, nefes alsin yeter
    Hacım acıkmışsın sen de yav :D

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Benim pulsar erkek.motosiklet zaten gucunden dolayi genel olarak erkek bence.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Valla sizi bilmem ama ben yoldayken konuşuyorum aslında oğlumla, valla "ooo, sakat bi viraja benziyo, dikkat et oğlum" diyorum, "şu herife yol verelim de gitsin, bizden uzak allahına yakın olsun, di mi oğlum" diyorum veya "bak hayvana, nasıl da atladı" diye dedikodu yapıyorum. her seferinde eve döndükten sonra da ön camı silerken "yine üzmedi beni oğlum, zaten hiç üzmez" diyorum, ciddiyim. Benimki erkek, hem de çok akıllı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)