Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yağmur Damlaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Bugün ilk defa yağmurda adam akıllı motora bindim ve vizöre yapışan damlalar beni kör etti. Çevreyolunda vizörü açarak kullanmak zorunda kaldım. Yağmur kaydırıcı sürmüştüm dün ama hiçbir faydası olmadı. Fikri olan var mı?
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    yağmurun dinmesini bekle bir mecburiyetin yoksa.pcx zaten kaymaya müsait motor birde göremiyorsan facia.gerek var mı?

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    ben de bu gün 30dk civarı yağmurda sürüş yaptım keyiften.evet çevre yolu ve ana yollarda çok büyük tehlike vizörün' ün durumu.en sağlıklısı biraz dinmesini beklemek yağmurun
    barodi bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı rogget adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağmurun dinmesini bekle bir mecburiyetin yoksa.pcx zaten kaymaya müsait motor birde göremiyorsan facia.gerek var mı?
    valla gardaş ben tam 5 saat dinmesini bekledim baktım dincek gibim değil 7 de işten çıktım. eve geldiğimde pantolonun bir köşesinde kuru yer vardı.
    GB79 ve mehmetenis bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    trafıkte ılerlerken (takıp mesafesını koruyarak) kaskı sola ve saga yavasca hareket ettırın. vızorun orta kısmı temızlenecektır ;)
    mehmetenis ve GB79 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750X
    Yağmur zaten ahmak ıslatan türündeydi, zaten sağanak yağsa o kadar su vizörde tutunamaz ama ince ince yağınca kör ediyor adamı. Evet haklısınız çok sağlıklı değil belki yaptığım, bir macera yaşadım ama inanın çok keyif aldım. Hele o yoğun trafikte yarım saatte Ümraniye'den Nişantaşı'na gitmek çok zevkliydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gardaş ben tam 5 saat dinmesini bekledim baktım dincek gibim değil 7 de işten çıktım. eve geldiğimde pantolonun bir köşesinde kuru yer vardı.
    Valla ben haftasonu yağmurluk aldım sırf bugün için ve neredeyse hiç ıslanmadığımı söyleyebilirim.

Being - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Hangi yağmurluğu aldınız acaba ben de alacağım da bir adet onu da listeme ekler incelerim ?

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Yağmur'da sürüş gerçekten inanılmaz zevkli ancak vizör'e yapışan su damlacıklarından bende müzdaripim :(
    GB79 bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ara ara parmağını silecek niyetine kullanıyorsun bitti :-)
    ugurcan88 bunu beğendi.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Ben yağmura yakalandığımda cross kaskımın tereğini aşağıya alıyorum. Sürüş esnasında kafayı hafiften eğdiğim de yüzüm ıslanmıyor. Aynı sorun cross gözlüğünde de oluyor önümü göremiyorum.
    GB79 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Ben tuhaf bir insanım , damlacıklar bana zevk verıyor . İçerde de hafif müzik varsa ooooh . Önümü yine görüyorum , ışıklarda da bir gaz açıyorum . 50 mt yan yan çok zevkli oluyor . :D

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    yağmur yağmasa bile öndeki araçların sıçrattığı çamurlu su direk vizöre yapışıyor çok can sıkıcı bir durum. yağmur kaydırıcı işe yaramadıysa ben de almayayım o zaman. alacaktım zira. yine başka bir başlıkta bir arkadaşımız elma sür dedi :D tabi denemek lazım bir de elmayı
    GB79 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı Being adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi yağmurluğu aldınız acaba ben de alacağım da bir adet onu da listeme ekler incelerim ?
    Tex'in X-Rider markasının yağmurluğu. Normalde 100 TL imiş, haftasonu Motosella'da indirim vardı 74 TL'ye aldım. Yalnız giyerken ve çıkarırken çok dikkatli olmak lazım, elinizde kalacakmış hissi veriyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:51 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağmur yağmasa bile öndeki araçların sıçrattığı çamurlu su direk vizöre yapışıyor çok can sıkıcı bir durum. yağmur kaydırıcı işe yaramadıysa ben de almayayım o zaman. alacaktım zira. yine başka bir başlıkta bir arkadaşımız elma sür dedi :D tabi denemek lazım bir de elmayı
    Elma leke bırakır mı emin olamadım ben de. Sonra onu temizlerken çizmeyelim vizörü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:54 ----------

Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ara ara parmağını silecek niyetine kullanıyorsun bitti :-)
    Bunun için kaliteli bir eldiven lazım sanırım. Evet işe yarıyor ancak sadece 30 saniye sonra başa dönüyoruz, bu da işkence

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    kayak montlarının göğsünde bulunan cebin içinde telefon kablosuna benzeyen bir yaylı malzeme ile bağlı temzileme bezi olur.. ayrı satılır mı bilmiyorum ama o tarz şeyler iş görür. herhangi bir yere takılabilecek şekilde kolay bir ürün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)