Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kotu hava sartlarina uzun yolda yakalananlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Kutahyadan izmire giderken aşırı yoğun sis bacaklarimi ıslatıyordu. Poşet bantlayip çozmüştüm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum olacak. yağmur geçirme konusunda hiçbi sıkıntım yok fakat vizörün dışına yapışan su damlaları için ne yapabilrim. vizörü görünmez hale getiriyor. yağmur yağarken de aynı şekilde. görüşümü kısıtlıyor.
    Kardeşim hemen kaskın vizörüne araçların camı için su kaydırmaz spreyler var yada kadınlar temizlik yaparken yeni reklamlarda çıkıyor belki dikkatini çekmiştir viledanın su kaydırmaz spreyleri var onlardan sıkabilirsin

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    arkadaşlar bir sorum olacak. yağmur geçirme konusunda hiçbi sıkıntım yok fakat vizörün dışına yapışan su damlaları için ne yapabilrim. vizörü görünmez hale getiriyor. yağmur yağarken de aynı şekilde. görüşümü kısıtlıyor.
    Bu tarz ürünler var ama ne kadar etkilidir faydalıdır bilmiyorum memnun olan da var olmayan da var
    http://www.hepsiburada.com/liste/nas...oryId=20024792

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz ürünler var ama ne kadar etkilidir faydalıdır bilmiyorum memnun olan da var olmayan da var
    http://www.hepsiburada.com/liste/nas...oryId=20024792
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hemen kaskın vizörüne araçların camı için su kaydırmaz spreyler var yada kadınlar temizlik yaparken yeni reklamlarda çıkıyor belki dikkatini çekmiştir viledanın su kaydırmaz spreyleri var onlardan sıkabilirsin
    teşekkürler düz vizörüme denicem bi zararı olursa vizöre bi tanesi sağlam kalsın dün yağmur yoktu ama öndeki arabaların sıçrattığı sular çok kötü yaptı. videoda çamurlu suyla deniyorlar belki bi yararı dokunur tekrar teşekkürler
    mehmetenis bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ben işe geldim; kışın ortasında hava tahmini havayı açık gösteriyor. daha işe gelmeden kar yağmaya başladı, iş çıkışı yerler karla kaplanmıştı. duro asfalt lastikleriyle zincirlikuyudan ümraniyeye kadar 4 teker (iki ayak yerde sürmek zorunda kaldım. trafiği biliyorsunuz, aralardan da gidemiyorum. ondan sonra karda kesinlikle çıkmadım, offroad motoru olmayan da çıkmasın zaten

yağmur yemeyen yoktur ama ayakkabımdan ben de suları boşalttığımı hatırlıyorum. poşet geçirmek geldi aklıma ama pantolondan akan suyu gördüğümde eve basıp gitmeyi daha karlı gördüm
    cece89 bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    beb surekli motorumda 2 takin yagnurluk bulundururum hava soguksa bile gydiginde bagciklaei iktiginda hic usumessin yagmur yagarsa zaten sikinti yok aguatos ayinda istanbuldan sapancaya gittim kartepeyw cikacaktim herkes donarsniz yolda dedi motorla gderken bile terliyorduk yolun yarisinda titremeye polarlari gyneye basladik oda kesmedi yagmurluklari gydk tepeyi goremeden indik
    mehmetenis bunu beğendi.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Uzun mesafe değil ama fena ıslanmıştım sabah işe giderken hava mükemmel derecede güzeldi akşam tam çıkma saati geldiğinde bi gök gürültüsü ortalık sel suya döndü Allah dan iş yerinde mont um vardı onu giydim bide inşaat ustası ndan alt yağmurluk pantolon aldım buna rağmen eve vardığımda havuza düşmüş gibiydim ev ve iş yeri arası 5km sadece
    mehmetenis bunu beğendi.

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650

Elmayı ikiye böl.. elma suyu tüm vizöre bulaşacak şekilde yarım elmayı vizöre sür.. Bak bakalım yağmur damlası tutunuyor mu ?
    mehmetenis ve telike bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    teşekkürler düz vizörüme denicem bi zararı olursa vizöre bi tanesi sağlam kalsın dün yağmur yoktu ama öndeki arabaların sıçrattığı sular çok kötü yaptı. videoda çamurlu suyla deniyorlar belki bi yararı dokunur tekrar teşekkürler
    Üstat bundan memnun kalırsan bende tercih ederim hem arabanın da camınada sürerim mesela

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun mesafe değil ama fena ıslanmıştım sabah işe giderken hava mükemmel derecede güzeldi akşam tam çıkma saati geldiğinde bi gök gürültüsü ortalık sel suya döndü Allah dan iş yerinde mont um vardı onu giydim bide inşaat ustası ndan alt yağmurluk pantolon aldım buna rağmen eve vardığımda havuza düşmüş gibiydim ev ve iş yeri arası 5km sadece
    işten dönerken yağmur başlamışsa motoru bırakıyorum toplu taşıma ile geliyorum evime. koyabilecek yeriniz varsa bırakmanızı tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat bundan memnun kalırsan bende tercih ederim hem arabanın da camınada sürerim mesela
    deneyip burada yazarım tabiki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı orbues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elmayı ikiye böl.. elma suyu tüm vizöre bulaşacak şekilde yarım elmayı vizöre sür.. Bak bakalım yağmur damlası tutunuyor mu ?
    elma ilginç bi yaklaşım önce bunu denicem :D merak ettim

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Yağmurda sürmeyi seven bi ben varim galiba.
    hasansonmez ve antilop_skul bunu beğendiler.

Motosikleti
    Aslında iş yerinde daha güvende hem kapalı otopark da fakat eve giderken iki minibüs değişmem gerekiyor 2tl den 4tl yapıyo 4tl ye 1lt ye yakın benzin alıyorum oda 40km yol demek oda 4sefer işe gidiş geliş demek

Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında iş yerinde daha güvende hem kapalı otopark da fakat eve giderken iki minibüs değişmem gerekiyor 2tl den 4tl yapıyo 4tl ye 1lt ye yakın benzin alıyorum oda 40km yol demek oda 4sefer işe gidiş geliş demek
    4 tl caninizdan önemli olmasa gerek yaklaşımınızı çok yanlış buldum kusura bakmayın
    telike ve hsk bunu beğendiler.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Çok yağmura yakalandım. Kıyafet nizami olduğu için, çok etkilenmedim. Lakin Muğla yağmurları şiddetlendim mi affetmez.Otomobille bile çok zorlar. Kısa mesafe sorun değil de,uzun yola gideceksem, meteorolojiden hava durumuna bakar,ona göre ilave tedbirimi alırım. Şiddetli yağışta ilk kapalı tesise sığınırım.

Motosikleti
    Alıntı jackalxi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 tl caninizdan önemli olmasa gerek yaklaşımınızı çok yanlış buldum kusura bakmayın
    Doğru tabi ama benim 1tl bile fazla para harcayama ma gibi bi durumum söz konusu bu konuda ev kredisi ödüyorum ancak kafa kafaya ay sonu geliyor
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)