Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2006 ZX-10R mı 1000RR mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı ebola adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyorum orayı fakat hiç gitmek nasip olmadı. Fakat kötü bir duyumda almadım denenebilir...
    duyduguma gore kawasakinin amortisorunu turkiyede tamir edebilen tek kisi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ebola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duyduguma gore kawasakinin amortisorunu turkiyede tamir edebilen tek kisi..
    Umarım öyledir çünkü böyle bir ustanın Ankarada olması büyük şans...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı smiles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 yaşında alete 20 bin istenen memlekete Türkiye denir. Ben olsam biraz daha ekleyip küçük müçük bakmadan sıfır alırdım. Bayiye gidip sandığın açılmasını izlerdim
    Dostum sen benim yerimde olsan ne kadar ekleyip ne alırdın. 22-23 bine en fazla XJ6 Diversion F alabilirim onuda kullandım zaten=) Naked motor sevmiyorum , endurodan yeni indim birtek SS'in tadına bakmadım o yüzden ss istiyorum=).

Esasında temizi olsa bi 954 istiyorum ama temizine denk gelmedim bugüne kadar =)

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı ebola adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım öyledir çünkü böyle bir ustanın Ankarada olması büyük şans...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Dostum sen benim yerimde olsan ne kadar ekleyip ne alırdın. 22-23 bine en fazla XJ6 Diversion F alabilirim onuda kullandım zaten=) Naked motor sevmiyorum , endurodan yeni indim birtek SS'in tadına bakmadım o yüzden ss istiyorum=).

Esasında temizi olsa bi 954 istiyorum ama temizine denk gelmedim bugüne kadar =)
    Yaşadığım yede 2006 zx 10 r fiyatları aşağı yukaru 10-11 bin tl o da diri ve dolu olanları. ( http://olx.pl/oferta/kawasaki-zx10r-...tml#cd814d1ae6 )

Geçenlerde Türk parasıyla 5 bin tl ye 2003 honda hornet 600 buldum bildiğin ybr parasında saat gibi çalışan hornet.Sadece havaların kötü olması ve kendime yeterince güvenmediğimden dolayı almıyorum şu anda.

Ve burada 10 yaşında motor dahi ciddi anlamda diri çünkü motosiklet kültürü var çok turşu motorlar bulmak zor.

Hani böyle 22 bin tl paranız olsa 2010 model Bmw S1000RR bulabilirsiniz (http://olx.pl/oferta/bmw-s1000rr-201...tml#c946517944 )

Asgari ücreti 900 tl olan bir ülkeden ikinci el fiyatlarının marsta dolaşması cidden trajikomik.
    porsuk80 ve smiles bunu beğendiler.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Ben olsam CB650F veya MT-07 düşünürdüm.
    Ne alırsanız alın hayırlı olsun, kazasız belasız sürün umarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Anlattığın çerçevede 08-09 temiz bir 600rr alınır bence

Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadığım yede 2006 zx 10 r fiyatları aşağı yukaru 10-11 bin tl o da diri ve dolu olanları. ( http://olx.pl/oferta/kawasaki-zx10r-...tml#cd814d1ae6 )

Geçenlerde Türk parasıyla 5 bin tl ye 2003 honda hornet 600 buldum bildiğin ybr parasında saat gibi çalışan hornet.Sadece havaların kötü olması ve kendime yeterince güvenmediğimden dolayı almıyorum şu anda.

Ve burada 10 yaşında motor dahi ciddi anlamda diri çünkü motosiklet kültürü var çok turşu motorlar bulmak zor.

Hani böyle 22 bin tl paranız olsa 2010 model Bmw S1000RR bulabilirsiniz (http://olx.pl/oferta/bmw-s1000rr-201...tml#c946517944 )

Asgari ücreti 900 tl olan bir ülkeden ikinci el fiyatlarının marsta dolaşması cidden trajikomik.
    TRde hiçbirşeyin değeri bilinmiyor maalesef. E bizde bırakıp gidemiyoruz o yüzden katlanmak zorundayız maalesef. Sizin elinizde imkan varken hiç acımayın tüm modelleri denemeye çalışın. Gerçi s1000rr a bindikten sonra başka model bakar mısınız onu bilmem=)

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

Alıntı porsuk80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlattığın çerçevede 08-09 temiz bir 600rr alınır bence
    600rr lara gereksiz paralar yazıyorlar 19a güzel bir 600rr bulsam alırım fakat 23-24 yazmışlar garip şekilde.

Alıntı smiles adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam CB650F veya MT-07 düşünürdüm.
    Ne alırsanız alın hayırlı olsun, kazasız belasız sürün umarım.
    Çok teşekkürler fakat naked motorları sevmiyorum birde grupla beraber uzun yollara gidiyoruz naked model beni rahatsız eder rüzgardan ötürü.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Hocam deneyimlerim ile konuşamıyorum ama gönlüm zx-10r dan yana olurdu, parçaya değil ama ustama güvenip arkama bakmadan gider alırdım.

Birde zx-10r - 1000rr arasında kalan kişiye olmazsa olmaz mt07 veya cb650f öneren arkadaşı alkışlıyorum.

Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam deneyimlerim ile konuşamıyorum ama gönlüm zx-10r dan yana olurdu, parçaya değil ama ustama güvenip arkama bakmadan gider alırdım.

Birde zx-10r - 1000rr arasında kalan kişiye olmazsa olmaz mt07 veya cb650f öneren arkadaşı alkışlıyorum.

Dostum cevabın için teşekkürler benimde gönlüm Kawadan yana fakat kronik problemi var mı hiç bilmiyorum. Çabuk zincir yer diyorlar ne kadar doğrudur bu 5000km de zincir yer diyorlar hiç inanasım gelmedi açıkcası. Bana 2006 kasa kawa kullanan birisinin ciddi bilgi vermesi lazım. Yabancı forumlarda hiç zincir yemeyle ilgili birşey göremedim.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Ucuz olsun diye dişli değiştirmeden gidip 100 liralık zincir alan demiştir onu
    viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz olsun diye dişli değiştirmeden gidip 100 liralık zincir alan demiştir onu
    Zaten yurtdışı forumlarında da bu konudan bahseden yok hiç.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    aradığın kawasaki modeli hakkında bilgi almak için motordelisi sitesini araştır geçenlerde birisi çok temiz motorunu sattığını sööylemişti o kişiye ulaşırsan kafanda daha netleştirirsin her şeyi, bu arada nacizane tavsiyem temiz honda alman olur, kawasakiyi satmakta zorlanabilirsin,motorunun değerini öldürmeye çalışanlar olacak çok can sıkıcı.

Motosikleti
    2006 Suzuki GSXR1000
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aradığın kawasaki modeli hakkında bilgi almak için motordelisi sitesini araştır geçenlerde birisi çok temiz motorunu sattığını sööylemişti o kişiye ulaşırsan kafanda daha netleştirirsin her şeyi, bu arada nacizane tavsiyem temiz honda alman olur, kawasakiyi satmakta zorlanabilirsin,motorunun değerini öldürmeye çalışanlar olacak çok can sıkıcı.
    Teşekkürler dostum araştırayım siteyi . Bu arada 4-5 tane Hondaya baktım bütçeme göre fakat motorları hep hor kullanmışlar. Takip ettiğim Kawada satılmış ortada kaldım:D Şimdi 2008 R1 lere bakıyorum. Benim gibi kullanıcı da olmaz arkadaş herşeyde gözüm var =)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)