Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

12-13 bin arası uzun yolda yormayacak performanslı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki intruder m800
    Ben intruder m800 kullanıyorum, aradığın butun özellikleri karşılar ama 2.elleri dediğin gibi fazla şişirme. Gene de uygun fiyatlı kovalayıp 16,17binler civarlarında yakalayabilirsen sana ömürluk motor olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7714202/detay/

Kendi favori motorum bana kısmet olmayacak heralde sizi yorup yormayacağını bilemem ama performansı xj6 ya kafa tutacak kadar hatta başa baş gidecek kadar (motosikleti ve sahibini tanımıyorum)

Sadece cruiser enduro ss vb önermeyin arkadaşlar

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7714202/detay/

Kendi favori motorum bana kısmet olmayacak heralde sizi yorup yormayacağını bilemem ama performansı xj6 ya kafa tutacak kadar hatta başa baş gidecek kadar (motosikleti ve sahibini tanımıyorum)
    dostum o motor forumdan mertaltinok nickli arkadaşımızın. istersen bir sor

ayrıca ben de sv650s, er6f, vstrom, kle650 versys arasında kaldım.

bu arada sv650s ten çok olumlu yorumlar aldım

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o motor forumdan mertaltinok nickli arkadaşımızın. istersen bir sor

ayrıca ben de sv650s, er6f, vstrom, kle650 versys arasında kaldım.

bu arada sv650s ten çok olumlu yorumlar aldım
    Bizim memlekette tutulmamış nedense yurtdışında fanları var oldukça sevilen motor ve cidden parça sıkıntısı yok heleki

yurtdışından alışveriş yapabilene hiç yok..Motorun ilk sahibi mi?
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim memlekette tutulmamış nedense yurtdışında fanları var oldukça sevilen motor ve cidden parça sıkıntısı yok heleki

yurtdışından alışveriş yapabilene hiç yok..Motorun ilk sahibi mi?
    mertaltinok arkadaşımız da aynısını söylüyor ilk sahibi komşusuymuş hiçbir sıkıntı yaşamamış. eğer imkanım olsaydı yarın yola çıkardım motora bakmaya :D
    parça sıkıntısı yok dl650 ile aynı motor ayrıca vites kolu manetler vesaireler o tür parçalar da gsxr600 gsxr750 ve dl650 ile uyumlu parçalar olduğunu, dediğin gibi yurtdışı alışverişi yapabilen birisi için (ki ben yaparım) çok uygun. türkiyede neden tutulmadığını ben de anlamadım.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    2000 ford
    Bu memlekette iyilere yer yok!!! YBR250-Vtr250-Sv650s ve diğerleri

Motosikleti
    883
    Merhaba fiyat performans araligini dusunursen elindeki butce ile en500 alabilirsin ben kullaniyorum ve cok memnunum uzun yolda yormaz ve hizlanmasi cok iyidir

eçkideyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 suzuki bandit 1200 s ABS
    kardeş sen onu bunu boşver 14 000 lira bulabilirsen sana bir f650 gs veriyim.her bindiğinde bana dua edersin.

Sv650s düşünürseniz; yardımcı olurum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-acil-satilik-2007-model-sv650s-kazasiz-boyasiz-13530-km-177714202/detay

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı mertaltinok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sv650s düşünürseniz; yardımcı olurum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-acil-satilik-2007-model-sv650s-kazasiz-boyasiz-13530-km-177714202/detay
    22. mesaj saygılar
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Sevgili.arkadaşlar tercih cruiser bunu 3.kez diyorum.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Skala çok geniş olmakla birlikte bende bandit diyebilirim.

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    Arkadaş cruiser istiyorum dedikçe cruiserdan başka herşey önerilmiş.

bütçeyi 14-15500 gibi bir seviyeye çekme şansın olursa verdiğin paraya daha değecek vaziyette bir motor alma şansın artacaktır.

onun dışında şu konuda bu kıyaslamalarla alakalı bayağı bir yorum var http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/20594-honda-shadow-750-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

en 500 için bütçen fazla. Ben shadow'un malzeme kalitesini kötü buluyorum. vn800 veya dragstar o bütçelerde en mantıklı 2 alternatif gibi geliyor bana.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Şu anda cruiserlerin fiyatları uçmuş durumda nedense, bence bir süre daha beklemekte fayda var (2001 volusia 17, 2007 intruder 20milyar nasıl bişi anlamadım) malum sitedeki vn 800 ki hastasıyımdır çoğu 15-17 yaşında ve ustasını bulmakta zor, zamanında d.s 650 gibi peynir ekmek gibi satılmadığından. Yani düşündüğün rakamlara şu anda pek binilecek bir şey yok, bende takipteyim.Ha bu arada bi model daha bulursan denk gelirse, shadov A.C.E listene ekle, eskide olsa ustasını bulmak kolaydır, şaft ağırlığı olmadığından da vn gibi uzar.

Hocam hyosung gv650 hakkında ne düşünüyorsunuz enjeksiyonsuz ve karbiratörlü olanlar 2008öncesi sıkıntısız diye duydum? 12 13bin rahat bulunur.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    Mondial Drift
    beyler bu yorma meselesi nedir tam olarak bende alıcam ama 50 125 arası birşey alıcam maddiyat sağolsun

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 cbf 600
    yada yamaha fz6

2001 f650 gs

chooperlardan uzun yol rahat olmaz, donmez durmaz hizlanmaz oturusu kotu direk alttan bele alirsin her yuzeyi..
    Sana katılmıyorum. Fazer da kullandım cruiser da kullandım. Cruiser tipi motorlar kesinlikle araba gibi rahat oturuş sağlarlar fazer tarzı motorlar da rahattır fakat bir süre sonra bileklerini ağrıtacaktır. Suzuki VL800 volusia sahibi biri olarak 250 km yi tek marşta alıp motordan indiğimde hiç bir yorgunluk hissetmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Tavsiye edebileceğim motorlar
    1) Suzuki Intruder
    2) Honda Shadow Vtx 750
    3) Yamaha Dragstar (Hava soğutmalı olması şehir içi biraz ısı sorunu olur ama kesinlikle kötü değildir benim kişisel düşüncem)
    4) Kawasaki Vulcan 800

Bütçene bağlı olarak Suzuki en pahalısıdır, honda ve kawasaki biraz daha ucuzdur özellikle honda parçası bol bol bulunur. Yamaha dragstar fazlasıyla yakışıklıdır fakat 800 lük bir motor varken 650 lik motora aynı paraları vermemeyi tercih edilebilir.

Seçim senin ben bir Suzuki Intruder VL800 Volusia kullanıcısıyım benzin dışında hiç bir masrafım olmadı ve sınıfının en iri cüsseli motorudur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)