Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ELEKTRİKLİ MOTOR SCOOTER

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr125
    Küçük bir hesap yapalım arora 5 li batarya kullanıyor kendim kullandım 20 v 18 amper batarya 150 tl 5 adet batarya var içimde 150x5=750
    750 tl ye 6.000 km gidersin ybr ile.
    Bataryanın ömrüde 5.000 km dir 5000 e geldimi ömrü azalmaya başlar kısaca elektirkli motor için pil teknolojisi uygun degil.
    Ha çıkarırsın 10.000 km ömürlü bir dolumda min100 km giden batarya ozaman olur ben bile alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benim elektrikli alma nedenim yaşım ehliyete yetmediği için polisler tarafından sıkıntı çıkmaması aslında ben bu elektrikliyi sadece yazları kullanıcam yani maks 3 ay elektrikli paralarına cublar scooterlar da var ama eğer yakalanırsam cezası büyük yakalanma ihtimalim düşük ama riske atmak istemiyorum

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Elektrıklı de yukiyi tercıh et , alabıldıgınce yuksek wattlı al . 2000 w 1200 w dan enaz %25 daha fazla yol gider sen dınleme atıp tutanları

emre186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni BS125
    Sen akü masraflarını da göz önünde bulundurarak al 2000w yuki bak keyfine.
    mortingen şıtraze olmamak için koruyucu ekipmansız yola çıkmayın..

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    walt yukseldikce gidiş mesafen de vereceğin para miktarı da artar bi elektrikli ye 2.000 civarı verene kadar ikinci el bi Scooter al yaşı tutan ve ehliyeti olan biriyle gaza elini alıştır boşver elektrikliyi atarsın 20 tl benzin rahat rahat gezersin yokuş falan demeden gidersin. yaşın tutmadığı için biraz sabırlı olman gerekiyor

emre186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni BS125
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walt yukseldikce gidiş mesafen de vereceğin para miktarı da artar bi elektrikli ye 2.000 civarı verene kadar ikinci el bi Scooter al yaşı tutan ve ehliyeti olan biriyle gaza elini alıştır boşver elektrikliyi atarsın 20 tl benzin rahat rahat gezersin yokuş falan demeden gidersin. yaşın tutmadığı için biraz sabırlı olman gerekiyor
    Ehliyeti vergisi sigortası muayenesi üstüne geçirmesi bunları da hesaba katarak tavsiye vermek daha iyi olur bence ve ikinci el scooter kesinlikle tavsiye etmem kaldı ki sıfırları bile içiyor ve masraflı. Zaten arkadaş yaşı tutmadığı için elektrikli bisikletlere yönelmiş ki bu da çok iyi bir şey, pratik yapar alışır "yeaa bu bana yetmiyor artık" dediğinde benzinliye çoktan biriktirmiş olur
    mortingen şıtraze olmamak için koruyucu ekipmansız yola çıkmayın..

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    elektiriklide şarj ve akü ve beyin sıkıntı.suyla filan yıkarsan bozuluyor. 2008 de aldım ve hala ayakta çalışıyor ama akü değişmesi lazım balata vs... 650 tl msrafıvar. Bu arada iki beyin iki akü değişti. elektriklide tam gezcen bi bakıyorsun şarj yok. 110 cc crypton aldım şükür kafam rahat.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)