Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

elektronik egsoz susturucu / akrapovic

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    egsos, egzoz, egsoz vs vs.. akrapovic egsoz aldım kawasaki er6n'm için lakin sesi çevreyi fazla rahatsız ettiği için iki gün sonra gidip susturucusunu taktırttım. lakin egsoz u alma sebebim yüksek süratli seyirde fark edilebilirliğimi arttırmaktı ki susturucuyu takınca tüm bu amaç doğrultusunda harcadığım para gitmiş oldu :/

şöyle birşeyin varlığından haberdar oldum, bir susturucu ama elektronik. tuş başınca açılıyor, basınca kapanıyor. interneti aradım taradım ama ben bulamadım . bu tip bir şey bilen gören duyan var mı acaba ?

mağdurum, yardımcı olun lütfen :(
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Vanali egzoz var motosiklete olursa git sahincilere sor

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bı kill slincer mı ne var isteğe göre açıp kapatmak için facebooktan avcrom egzozcu halil ustaya sor bi o üretiyordu öle bişeler daha çok yardımcı olur sana...
    cenkito bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dediniz elektronik tuşlu egzozu tofaşçılar yapıyor. İki farklı egzoz oluyor, vana görevini görsün diye de silecek motoru kullandıklarını okumuştum.
    Motosiklette o tesisatı kuracak kadar geniş alan yok, kurulsa bile güzel bir görüntü oluşmaz. Kaldı ki er6 ların ara borusu kısa.
    Takılıp çıkarılabilen db killer almak/yaptırmak tek çare gibi görünüyor.
    diimh bunu beğendi.

sadocanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arn125,vivacity 100 2t,vento100,today50, cbr 125
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-avrupa-araca-uyumlu-egzoz-eksoz-eksos-egsoz-adana-kargo-bizden-169796572/detay

honda s2000 lerde kullanılanlar var bıde susturucu ustunde fılan varex egzoz dıye gecıyor

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-uzaktan-kumandali-egzoz-varex-style-75-mmucretsiz-kargo-182983807/detay

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    rahatsız olanlar kulak tıkacı alsınlar, benim cevabım bu oluyor olumsuz bir geridönüş olmadı henüz ;)
    diimh bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahatsız olanlar kulak tıkacı alsınlar, benim cevabım bu oluyor olumsuz bir geridönüş olmadı henüz ;)
    motosikletten güzel ses alındığında ben de severim fakat çevremizdekileri rahatsızlık verme hakkımız yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)