Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bayan için koruma ekipman önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Öncelikle selamlar motosikletli kardeşlerim bayan bir arkadaşım motosiklet alacak bayağı tutkulu yalnız düşüyor kalkıyor henüz öğrenme aşamasında bayağı hırpaladı kendini fotoğrafta da gördüyünüz gibi ve daha niceleri motosikletten önce koruma kıyafetleri almaya karar verdi bütçeye uygun kaliteli olmasını istiyoruz alacağı Motosiklet Cbr125 beyaz evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyoruz

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bence tüm parasını koruma ekipmanına harcamadan önce birazını ayırıp sir salonuna falan gitsin durum vahim
    oğuzhankaçar bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence tüm parasını koruma ekipmanına harcamadan önce birazını ayırıp sir salonuna falan gitsin durum vahim
    Hocam lütfen konuyu saptırmayalım

Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selamlar motosikletli kardeşlerim bayan bir arkadaşım motosiklet alacak bayağı tutkulu yalnız düşüyor kalkıyor henüz öğrenme aşamasında bayağı hırpaladı kendini fotoğrafta da gördüyünüz gibi ve daha niceleri motosikletten önce koruma kıyafetleri almaya karar verdi bütçeye uygun kaliteli olmasını istiyoruz alacağı Motosiklet Cbr125 beyaz evet arkadaşlar önerilerinizi bekliyoruz

http://i.imgur.com/O093y6R.jpg
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Hanımefendi için çok üzümdüm. Kendisine iletiniz lütfen.

Kıyafete gelince geçen held mağazasında bir model gördüm eşime almayı düşünüyorum. Held Catinga, aşağıda linkini veriyorum. Model çift katlı, içliği çıkarırsan yazın bile giyilir. Çift katta belki kışın çok tutmaz ama sonbaharda çok rahat gider. içine bir de windstoper giydi mi hanımefendi kışın uludağa bile çıkar diye tahmin ediyorum.

Ayrıca ceket ile uyumlu pantalonu da mevcut. ileride bunu da alıp tam korumaya geçebilir. dizlik konusunda dainese v*knee aldım 100 TL'ye ve mükemmel. Kaskı vardır diye tahmin ettiğimden birşey yazamıyorum. Eldiven, bot vs. artık bütçeye göre bulacaksınız. O konuda çok bir bilgim yok bayanlarda.

http://www.motomaxonlineshop.com/hel...-ceket-pmu2959
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Kadın reyonlarında üzerine olacak kailteli malzeme alacak...

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşına herşeyden önce denge eğitimi ver. Düşerek,kalkarak öğrenmek pek normal değil.
    Darkin ve drfettah bunu beğendiler.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı FurkanZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Hanımefendi için çok üzümdüm. Kendisine iletiniz lütfen.

Kıyafete gelince geçen held mağazasında bir model gördüm eşime almayı düşünüyorum. Held Catinga, aşağıda linkini veriyorum. Model çift katlı, içliği çıkarırsan yazın bile giyilir. Çift katta belki kışın çok tutmaz ama sonbaharda çok rahat gider. içine bir de windstoper giydi mi hanımefendi kışın uludağa bile çıkar diye tahmin ediyorum.

Ayrıca ceket ile uyumlu pantalonu da mevcut. ileride bunu da alıp tam korumaya geçebilir. dizlik konusunda dainese v*knee aldım 100 TL'ye ve mükemmel. Kaskı vardır diye tahmin ettiğimden birşey yazamıyorum. Eldiven, bot vs. artık bütçeye göre bulacaksınız. O konuda çok bir bilgim yok bayanlarda.

http://www.fc-moto.de/WebRoot/FCMoto.../6320_14_x.jpg

http://www.motomaxonlineshop.com/hel...-ceket-pmu2959
    Öncelikle teşekkürler önerilerinizi değerlendirecez, ayrıca kaskı da yok henüz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşına herşeyden önce denge eğitimi ver. Düşerek,kalkarak öğrenmek pek normal değil.
    Hocam denge eğibitimine öncelik verdim fakat biraz heyecanlı vites geçişlerinde motosikleti hem yavaşlatıyor haliyle denge kaybediyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle teşekkürler önerilerinizi değerlendirecez, ayrıca kaskı da yok henüz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Hocam denge eğibitimine öncelik verdim fakat biraz heyecanlı vites geçişlerinde motosikleti hem yavaşlatıyor haliyle denge kaybediyor.
    istersen denge işini ufak cc bir skuter ile yap. dengeyi kaparsa viteslerde yavaşlamaz diye düşünüyorum.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı FurkanZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istersen denge işini ufak cc bir skuter ile yap. dengeyi kaparsa viteslerde yavaşlamaz diye düşünüyorum.
    Gayet mantıklı deneyeceğim

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Gidip 300 tle bir eğitim alsın, düşmenin korumasına alıcagına düşmemeyi öğrensin.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    bayağı tutkulu yalnız düşüyor kalkıyor henüz öğrenme aşamasında bayağı hırpaladı kendini

Motosiklet Cbr125 beyaz

Biraz hızlı kaçmazmı henüz denge problemi yaşayan biri için. :(
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayağı tutkulu yalnız düşüyor kalkıyor henüz öğrenme aşamasında bayağı hırpaladı kendini

Motosiklet Cbr125 beyaz

Biraz hızlı kaçmazmı henüz denge problemi yaşayan biri için. :(
    Ya hocam henüz almadı 1-2 kere denedi zaten iyice öğrensin bizimle de uzun yola çıkacak kısmet olursa orda da bir şeyler öğretecez ufak ufak tam kavrayınca aldıracam motosikleti honda kursuna yazdırmayı düşündüm ama öğreniriz diye düşünüyorum bakalım olmadı kursun yolu gözükür. 300 lirada az değil koruma parasına ekler o parayı.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Ozamn bol bol deneme yapsın
    Birdaha da düşüp te canı yanmaz umarım.

Bu arada Fotoğrafa bakıp ilk aklına sir gelen abiyede bravo diyorum
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Motosikleti
    F850 Gs
    Merhaba,

Geçmiş olsun,korumaları en kısa zamanda edinmesine yardımcı olmanız iyi olmuş.Mutlaka deneyerek alın derim,zira mont korumaların tam oturması da çok önemli.En azından deneyebileceğiniz markaları denemek,fikir edinmek açısından da iyi olur. Bence en iyisi bulunduğunuz şehirde varsa eğer dükkanları dolaşmanız ve denemeniz olacak.Beden kesinlikle çok önemli,eldiven konusunda olsun,genişleme yapabiliyor,tekstil bile olsa,dainese yazlık tekstil eldivenlerinden kullandım,o da genişledi.. Kask özellikle,genişleme yapacağına dikkat edin.Hele ara bedense ..Bence öncelikle beden konusunda emin olun.Sonra bol oluşu korumadan ziyade,kaza esnasında zarar bile verebilir.

Bu arada bende aynı böyle bir konu açtığımda kapatılmıştı,eşleri olanlar tavsiye versin,ya da bayan kullanıcılar önersin gibisinden .. sağol hayko5 üyedaş,sayende bende faydalanırım..

Ben kendim için baktığım modellerin linkini vereyim.

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Kislik-Bayan-Motosiklet-Pantolonu-P-New-Galvestone-Gore-Tex-Lady_8193.html

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Revit-Bayan-Motosiklet-Ceketi-Jupiter-Dort-Mevsim-Siyah_13135.html

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Revit-Bayan-Deri-Motosiklet-Montu-Allure-2-Siyah_13070.html

http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-winter-kislik-bayan-deri-eldiven-pmu2208

http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-bayan-eldiven-pmu2812

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Kız arkadaşım kullanıyor , bir problem yaşamadık daha ..

http://www.feyizoglu.com/Dynamic-Bay...i_47338.html#0

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sirasiyla, bu sirayi sasmadan yapilmasi gerekenler:
    1- Motor surdurme o kiza
    2- O kiza egitim aldir
    3- O kiza bot, eldiven, mont ve dizlik/pantalon aldir
    4- Egitimin ikinci seviyesini aldir

Sonra buyursunlar cbr ucyuz besyuz ne istiyorsa bindir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Bir düşer iki düşer 3. De tam düşer. Öyle öğrenilir mi? Eğitime vereceğiniz her kuruşa değer emin olun. Kasktan ekipmandan bile önemli.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir düşer iki düşer 3. De tam düşer. Öyle öğrenilir mi? Eğitime vereceğiniz her kuruşa değer emin olun. Kasktan ekipmandan bile önemli.
    Hocam doğru diyorsunuz kesinlikle ama son bir kere scooter ile denge caliatiracam yine düşerse götürüp ellerimle kursa yazdiracam

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    bu bi,siklet değil ki düşe kalka binsin. aman hocam bunun şakası yok...

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    offf yanıodur ya :( koruma önemli...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)