Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motor ruhsatını nereye koyuyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    montun iç cebine koyuyorum bende, zaten montsuz binmediğim için problem olmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ruhsat muhafazası için verilen zımbırtının , şeffaf yapraklarını kesip, cüzdanın kimlik cebinde kimlikle beraber cebimde taşıyorum, çok hafif ezilme olsada kocaman ruhsat kabı ile bi tarafıma sokmaya niyetim yok, şu ruhsatları banka kartı ebadlarına indirgeseler'de hepimiz kurtulsak.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsat muhafazası için verilen zımbırtının , şeffaf yapraklarını kesip, cüzdanın kimlik cebinde kimlikle beraber cebimde taşıyorum, çok hafif ezilme olsada kocaman ruhsat kabı ile bi tarafıma sokmaya niyetim yok, şu ruhsatları banka kartı ebadlarına indirgeseler'de hepimiz kurtulsak.
    Aman rte duymasin ruhsatlari degistiriyoruz atin 200er kağıt derler muhtemelen.
    The-Rock bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    bel çantam var onu çapraz asıyorum içinde cüzdanım, paket, şarj aletim, ruhsatım ev motor anahtarlarım kameram duruyor. seyir halinde o çantayı da depo üstü çantama koyuyorum. motosikletten ayrılırken mutlaka yanıma alıyorum zaten. gerçekçi olucam yazın çok sıcaklarda bazen ceket kullanmadığım için ceketin cebinden çıkartıp çantama attım

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    İşe servisle gidip geldiğim için el çantamda duruyor. Çantayı da ya topcase'e ya da sırt çantasına atıyorum çıkarken. El çantasını taşımak istemiyorsam montumun iç cebinde. Ne de olsa mont hep benimle. Yırtılan depo üstü çantam dikilirse o zaman daha rahat tabi.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Motosikleti
    Cbr 125
    Her zaman montun iç cebinde.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Ruhsatı herzaman yanınızda taşımanız gerekir,neden Allah korusun bir kaza anında yaralanmışsanız siz hastaneye giderken kazalı motorlar çekiciye atılıp yedi emin otoparkına çekilir,
    O yüzden ruhsat devamlı yanınızda olması şart,artı çalınma gibi durumlarda sigortanız var ise ruhsat olmadan ödeme yapmazlar,
    İster montunuzda ister pantolunuzda taşıyın ama muhakkak yanınızda olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:28 ----------

Ruhsatı herzaman yanınızda taşımanız gerekir,neden Allah korusun bir kaza anında yaralanmışsanız siz hastaneye giderken kazalı motorlar çekiciye atılıp yedi emin otoparkına çekilir,
    O yüzden ruhsat devamlı yanınızda olması şart,artı çalınma gibi durumlarda sigortanız var ise ruhsat olmadan ödeme yapmazlar,
    İster montunuzda ister pantolunuzda taşıyın ama muhakkak yanınızda olsun.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Cüzdanı dolduran param olmadığı için ruhsatı cüzdana çevirdim hep çantada/cepte duruyor.Ehliyet vs hepsi içinde.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Cep telefonun dahil herşeyi sırt cantama koyuyorum motosiklete bineceksem sırt cantam sürekli yanımda olur.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hususi motosiklet ceketi kullanmıyorum. deri ceket var soğuk havalar için. normal havalar için de rüzgarlık var. deri cekette iç cep yok, rüzgarlığınki de çok küçük.
    motosiklet ceketi kullanmayı denemelisin

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ruhsat motorun olduğu için motora koyuyorum.Hatta 1.5 aydır elime bile alamadım ,eksik yok hani muane ,ehliyet vs. gibi.Ama bigün motosikletim çalınırsa, ben Ruhsatı napıcam ki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bel çantam var onu çapraz asıyorum içinde cüzdanım, paket, şarj aletim, ruhsatım ev motor anahtarlarım kameram duruyor. seyir halinde o çantayı da depo üstü çantama koyuyorum. motosikletten ayrılırken mutlaka yanıma alıyorum zaten. gerçekçi olucam yazın çok sıcaklarda bazen ceket kullanmadığım için ceketin cebinden çıkartıp çantama attım
    aynen bel çantamda, cüzdan, cep telefonu ve anahtarlarla birlikte. Çünkü hepsi birden ceplerime sığmıyor. bel çantasını da sele altına atıveriyorum.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    arabanın torpidosuna koyuyorum, en güvenli yer orası bence :D

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsat motorun olduğu için motora koyuyorum.Hatta 1.5 aydır elime bile alamadım ,eksik yok hani muane ,ehliyet vs. gibi.Ama bigün motosikletim çalınırsa, ben Ruhsatı napıcam ki
    ruhsatla her türlü işlemlerini yapıp hak iddia edebileceksin. çevirmede ruhsatsız bir motoru bağlarlar fakat ruhsat sahibi başka biriyse bile bağlamadan devam ettirebilirler şaka mı yapıyorsun?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    Kesinlikle motorda ruhsat bırakmam bel çantam var ruhsat ve ehliyet hepsi bi arada

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsatla her türlü işlemlerini yapıp hak iddia edebileceksin. çevirmede ruhsatsız bir motoru bağlarlar fakat ruhsat sahibi başka biriyse bile bağlamadan devam ettirebilirler şaka mı yapıyorsun?
    Alakaya Greyfurt .... Hocam ben nediyün sen nediyün?

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Benim devamlı motor montumun cebinde durur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)