Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

120 lira plastik yan çanta. Bundan kullanan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...79076571/detay
    Merhaba arkadaşlar. Yukarıda linkini verdiğim yan çantaları kullanan var mı ? Mondial ya da kanuni nin eski modellerinin birine ait diye biliyorum. İstanbul' da şidmiye kadar 1 kez takılı halde gördüm çok da kötü değildi.
    Tecrübesi olupta paylaşan olursa sevinirim.
    Givi ve Kappa nın 21 litrelik çantaları var ancak 300 TL istiyorlar. O kadar bütçem yok. Fikirlerinizi bekliyorum.
    Kazasız sürüşler.
    mehmetenis, namk ve edim1234xxx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Bunlar bence 1 aya kalmaz paramparça olur 130 liraya böyle çanta bulmak zor..

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ucuz etin yahnisi hesabı diyosunuz. Gerçi 50 liraya arka çanta alırkende böyle denmişti ama 2 senedir sıkıntısı yok. Başka kullann arkadaş var mıdır?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru sağa sola yatırmazsan ve motora bağlamadan evvel yan çanta demiri ile abitlersen bence sıkıntısı olmaz.

En fazla 1 sene sonra güneşten rengi atar, onu da zımparalar boyarsın tekrar
    namk bunu beğendi.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Mondial mct250 nin cantasiydi bu ama neredeyse hicbir mctnin uzerinde goremedim. Kiriliyor heral

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun neydi? bunlardan bende düşündüm , ıvır zıvırları taşımak için (disk kilidi branda)iyi gibi duruyor.
    Çarpmadığın sürece bence kırılmaz. bunları alırsan farklı fotolarını çekip , kalitesi ve nasıl takıldığı konusunda bilgi verirsen bizim için faydalı olur.
    Passionately in love with Motorcycle

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Plastik malzemesi sert bildiğim kadarı ile ufak yatma ve ya carpmada esneme olmadan kırılıyor ya plastik kaynak sonra zımpara boya yada çöp. Ben de düşünüyorum bu aralar arka topkase kesmiyor kask mont ufak kablo pence takım anah. derken doldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Bunlarda var,

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...80148563/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motorsiklet-yan-canta-takimi-kumas-su-gecirmez-heybe-takimi-163424349/detay
    MhmtcnKoral bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plastik malzemesi sert bildiğim kadarı ile ufak yatma ve ya carpmada esneme olmadan kırılıyor ya plastik kaynak sonra zımpara boya yada çöp. Ben de düşünüyorum bu aralar arka topkase kesmiyor kask mont ufak kablo pence takım anah. derken doldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Bunlarda var,

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...80148563/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motorsiklet-yan-canta-takimi-kumas-su-gecirmez-heybe-takimi-163424349/detay
    Soft canta kullanan varmi peki? Icleri bos iken savrulma yaparmi yuksek hizlarda

Motosikleti
    haojue 135S
    Haliyle boş olunca malum agzı gözü yamulcak,

Ama forum da konu geçti bu çantadan kullana uzun yol yapan vardı boş iken de içine sert mukavva tarzı yada pleksi tarzı aparatlarla sertleştirebilir.

Bende düşünüyorum bu aralar fiyat dolayısı ile cazip geliyor.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Aynen fiyati ve cikarip takmasi kolay olmasindan dolayi benim icin oldukca cazip

Motosikleti
    haojue 135S
    Şuanlık uzun yolum yok ama alıp dursun diyorum Alıcam bugün yarın Ama önce,

Kurs un kalan bakiye ödenecek 28 i sınav var,
    Sonrası 30 tl lik kask ı LS2 yada DGR ile değiştireceğim,
    Eldiven Alacagım

Sonrası Ekstaralaea para kalacak

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Takıpimçisiyim,fiyat ucuz ama dayanıklılık ve yağmur olayı nasıl olur

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takıpimçisiyim,fiyat ucuz ama dayanıklılık ve yağmur olayı nasıl olur
    Şöyle diyeyim, Parasına göre mal. Okul çantaları hesabı ufaktan yağmur dan birşey olmaz.
    100 120 kmh larda boyut ve airodinamik yapısı dolayısı ile rüzgardan azda olsa etkilenir. ve uzun ömürlü olmaz. Ama şuda var senede kaç defa bunu uzun yolda kullanacaksınız ki.

Biraz önce bahsettim İçine pleksi reklamda malzemelerde kullanılan bir ürün sert ve esnek içine kesilerek ymuk yumuk durmasını önleyebiliriz.
    fz6_fazer bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Adventure58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle diyeyim, Parasına göre mal. Okul çantaları hesabı ufaktan yağmur dan birşey olmaz.
    100 120 kmh larda boyut ve airodinamik yapısı dolayısı ile rüzgardan azda olsa etkilenir. ve uzun ömürlü olmaz. Ama şuda var senede kaç defa bunu uzun yolda kullanacaksınız ki.

Biraz önce bahsettim İçine pleksi reklamda malzemelerde kullanılan bir ürün sert ve esnek içine kesilerek ymuk yumuk durmasını önleyebiliriz.
    Farklı tavsiyelerinizede açığım, diğer markalarada, ikince elde olur
    YAMAHA

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    170 liraya 4R Jumbo çanta aldım. Aldığımdan beri 7500 km uzun yolda içi tıka-basa dolu kullandım.

Motoru sayısız defa yatırdım, yokuştan aşağı da uçtu, kırılmadık top-case, ayna veya kütük kalmaz iken benim yan çantaların

üzerinde çizik dahi oluşmadı.

İçinde eşya yokken savrulma yada şişme yapmaz. Mukavva demişssiniz, kendi sert plastiği var içinde, ayrıca körüklü. Benim 33 litre top case'den çok daha fazla eşya alıyor 1 tanesi.

Takması - sökmesi ayrı dert olan bu çantalarla uğraşana kadar kredi kartına 5 taksitle jumbo alın daha iyi.

MD.Murat, maktama ve namk bunu beğendiler.

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    Resimdeki çanta ramzey qm 250 çantası değil mi ?7

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    170 liraya 4R Jumbo çanta aldım. Aldığımdan beri 7500 km uzun yolda içi tıka-basa dolu kullandım.

Motoru sayısız defa yatırdım, yokuştan aşağı da uçtu, kırılmadık top-case, ayna veya kütük kalmaz iken benim yan çantaların

üzerinde çizik dahi oluşmadı.

İçinde eşya yokken savrulma yada şişme yapmaz. Mukavva demişssiniz, kendi sert plastiği var içinde, ayrıca körüklü. Benim 33 litre top case'den çok daha fazla eşya alıyor 1 tanesi.

Takması - sökmesi ayrı dert olan bu çantalarla uğraşana kadar kredi kartına 5 taksitle jumbo alın daha iyi.

http://www.projexml.com/v5/services/...ta-_1737_3.jpg
    Bunlara gercekten f.face kask sigiyormu? Yagmurda su alma durumu var mi?

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Geçenlerde yan çanta alıyordum ki, çantaları motora yerleştirdikten sonra gördüm ki arka sinyalleri kapatıyordu.
    Bu sebepten almaktan vazgeçtim.
    Ama şimdilerde yine ihtiyacım var. Sizlerde durum ne acaba? Sinyaller kapanıyor mu? Daha doğrusu arka çaprazdan görünmez hale geliyor.
    Bu durum bir sıkıntı yratır mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    O çantalar bir işe yaramaz .

Motosikleti
    haojue 135S
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde yan çanta alıyordum ki, çantaları motora yerleştirdikten sonra gördüm ki arka sinyalleri kapatıyordu.
    Bu sebepten almaktan vazgeçtim.
    Ama şimdilerde yine ihtiyacım var. Sizlerde durum ne acaba? Sinyaller kapanıyor mu? Daha doğrusu arka çaprazdan görünmez hale geliyor.
    Bu durum bir sıkıntı yratır mı?
    Bende bu durumu gördüm o yüzden sinyalleri topcase ye monte etme planları yapıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı YasinG34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O çantalar bir işe yaramaz .

Fiyatınıı göz ardı etmezsen çözüm olarak işe yarıyor,

Ama ömürlü değil. İşe yaramaz diyip atma kenara.

Para olduda givi kappa almadık mı yan taraflara kilitli su geçirmez tsi belgesi olan kaliteli garantili.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)