Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yunus polisleri ilk olarak hangi motosikletle göreve başlar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Kaliteli bir eğitim almıyor çoğu, baştan savma iş görülüyor memlekette her merciide olduğu gibi... Komşumdan biliyorum, kendisi anlatıyor. Artık daha çok çaba gösterdikleri söyleniyor fakat çoğu, en azından içinde yetenekli olanlar motosikletin üstünde öğreniyor. Öğrenemeyenler de düşüp kıçını başını kırıp başka birimlere geçiyor
    ESGEL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuayip amca ve kenan sofuoğlu kask çıkana kadar polise bak lan dedım kendıme :D
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    herseyı gectım de on kaldırmanın bır polıse ne katkısı var. ya da dıger saklabanlıkların (motorun yattıgı yonun tersınde bacagı kaldırma vs.)
    ESGEL bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar 3 hafta eğitim alıyorlar eğitim aldıkları yer de tt arena stadı.
    Nerden biliyorum derseniz benim yeğenim polis ekiplerde buna demişler a2 ehliyetin varmı buda var demiş direk yunus ekiplerine yazmışlar,O söyledi abi söyle böyle diye...
    ESGEL bunu beğendi.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuan a2 ehliyetle Rayban kullanmayı bilenlerden seçiyorlarmış
    Zuzuuw, puyol, ESGEL ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Ne zaman motosiklet suren polis gors3m sirtlari dimdik ,
    bilekler ve dirsekler bükük olmuyor.cub cular gibi oturus pozisyonunda suruyolar niye ?

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman şöyle bir mantık çıkarabilirmiyiz?İyi bir eğitimle 600 lük motorlada başlanabilir.

?????

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı puyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman şöyle bir mantık çıkarabilirmiyiz?İyi bir eğitimle 600 lük motorlada başlanabilir.

?????
    Abi bi bitmediniz, başlayın 1300 cc ile başlayın, jet motoru takın onla başlayın. Hiç bişey olmaz elinize hakim olduktan sonra değil mi, neticede gaz senin elinde :D

misal, o vakte kadar askerlikle alakası olmamış vatandaşına 1 ay eğitim aldırıp bildiğin sıcak çatışmanın ortasına dağa da gönderebiliyordu bizim devlet 3-5 sene önceye kadar. bunu yapan devletten, polisine dünya standartları üstünde bir eğitimle motosiklet sürmeyi öğretmesini beklemiyoruz herhalde.
    Salih_T, Uykusuzcorap ve fearlesboyy bunu beğendiler.

puyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bi bitmediniz, başlayın 1300 cc ile başlayın, jet motoru takın onla başlayın. Hiç bişey olmaz elinize hakim olduktan sonra değil mi, neticede gaz senin elinde :D

misal, o vakte kadar askerlikle alakası olmamış vatandaşına 1 ay eğitim aldırıp bildiğin sıcak çatışmanın ortasına dağa da gönderebiliyordu bizim devlet 3-5 sene önceye kadar. bunu yapan devletten, polisine dünya standartları üstünde bir eğitimle motosiklet sürmeyi öğretmesini beklemiyoruz herhalde.
    şunu alak o zaman 1800 cc nasıl iyimi başlangıç için

mithrelios bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    şehir içi kalabalık trafikte adamlar 650 cc motorla cambaz gibi geziyorlar (en azından bizim burdakıler boyle) a2 ehliyetı olup motor kullanmayı bilenleren seciçilir yunus ekibi oyle hadı al sürde demezler eğitim alırlar öyle başlarlar.bisiklet değil sonuçda altındaki makina ve devlet onlara zimmetler kendi kusurları dahilinde olan kaza ve hasarlarda masraf tamamen kendilerinden krşılanır(tabi bunların fonu vs oldugundan yada oyle kaza vs anında arkadaşları arasında para yoplayıp masrafı karsılarlar)bizzat bildiğim ve şahit oldugum bir 650 f kazası var.tamamen polis hatası karşı aracın masrafları motorun sigortasından karşılanıyor ama motorun masraflarını polis kendisi ödeyecek oldugundan masrafları olabıldıgınce düşük tutttular hatta şasede çatlak vardı onu bıle tamır ettırdıler
    mehmetenis bunu beğendi.

muka52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 700 DC İNTEGRA
    Benim bir arkadaşım motorize kendisiyle konuşmuştum..Bana kendilerine 1 ay süren ve hiç aralıksız motor eğitimi veriyorlarmış..
    İlk zamanlarda motor tanıtımı sonradan ise 125 lik ile eğitim vermeye başlıyorlarmış..Aşama aşama motr gücü yüksegini veriyorlarmış...
    Dediğine göre ğünde en az 8 saat eğitim sürüyormuş..Eğitimi verenlerin arasında sivil olan ve motorsiklet sürüş uzmanlarıda varmış...
    Kurs bitiminde sınav yapıyorlarmış geçemeyenler ya yeniden eğitim yada eski görevine devam ediyormuş...
    RAMİREZ, puyol ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)