Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ölümden Döndük

Motovento
    REKLAM ALANI
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    nostalji 125 motorum var bilirsiniz bu motorların frenleri berbattır. arkamda kuzenim ile şehiriçinde gidiyorduk yol boş tabi bende biraz gaza gelip bastım 60-70 arası bi süratle giderken küt diye beyaz bi mercedes içinde tabi bayan sürücü önüme çıktı o anki refleksle iki frene birden asildim arabanın yanından sürterek geçtim o freni 1 saniye daha geç siksaydim suan yazamıyo olacaktim belkide. neyse sürterek geçtim 10-15 metre kaydı motor tabi kaskta yoktu kaldirima santimler kala durdum arabaya dokunsam ucacaktik zaten ardindan kacmaya çalıştı motoru önüne çektim kusura bakma dese kabulüm hala haklıymış gibi bana camdan çıkarmış kafayı bağırıyor önüne baksana diye ya sabır deyip çekip gittim. siz dikkat etseniz bile karşınızdaki etmezse bitersiniz arkadaşlar o günden sonra mahalle arasında bile kasksiz tedbirsiz gezmem.
    zzzzz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun, ilk satırda dediğiniz şeye katılıyorum, yani küçük tekerli scooter'ın rezalet frenleme performansına, ve bilirim tecrübe ettim bi çok kez, hasılı o alet ile işlek olabilecek yerlerden azami dikkat ile geçiniz, scooter'ci arkadaşlar linç etmesin beni, ancak 40'km'ı geçmek(sert fren/panik fren) fren sıhhati açısından büyük risk.

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    geçmiş olsun. unutma onlar hata yaparsa parayla biz hata yaparsak canimizla oduyoruz.
    efizikci, ahmetersoz1 ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Geçmiş olsun

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı motorcu adam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. unutma onlar hata yaparsa parayla biz hata yaparsak canimizla oduyoruz.
    katılıyorum. teşekkür ederim arkadaşlar hepinize

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    benide geçen hafta bi bayan sürücü trafik lambasına 5 metre kala sarı yanınca panik yaptı asıldı frene sağa kırdı geçiceğim yolu kapadı bende duramayıp arkadan girdim hızım ortalama 70 civarıydı çarpma etkisiyle bende uçtum motordan korumalıklar sayesinde kalcamın sağ üst tarafında sadece asfaltla temas ettim ama ufak bi sıyrıktı ne olursa olsun korumalıksız binmeyin motora takip mesafenizi ve 4 gözünüz açık olsun bu arada motorun amortisörleri şasesi yamuldu grenajlar kırıldı falan filan
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benide geçen hafta bi bayan sürücü trafik lambasına 5 metre kala sarı yanınca panik yaptı asıldı frene sağa kırdı geçiceğim yolu kapadı bende duramayıp arkadan girdim hızım ortalama 70 civarıydı çarpma etkisiyle bende uçtum motordan korumalıklar sayesinde kalcamın sağ üst tarafında sadece asfaltla temas ettim ama ufak bi sıyrıktı ne olursa olsun korumalıksız binmeyin motora takip mesafenizi ve 4 gözünüz açık olsun bu arada motorun amortisörleri şasesi yamuldu grenajlar kırıldı falan filan
    herhangi bir yaptırım uygulandı mı? uygulandiysa kime ceza kesildi acaba? geçmiş olsun bu arada cana geleceğine mala gelsin demekten başka birşey diyemiyoruz malesef.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct+Xmax250
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herhangi bir yaptırım uygulandı mı? uygulandiysa kime ceza kesildi acaba? geçmiş olsun bu arada cana geleceğine mala gelsin demekten başka birşey diyemiyoruz malesef.
    ehliyetim olmadıgı için tutanak tutturmadım arabanın masrafını karşıladım sadece

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı reclusive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetim olmadıgı için tutanak tutturmadım arabanın masrafını karşıladım sadece
    o zaman daha fazla geçmiş olsun kötü olmuş

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    aboww ehliyet yok, koruma yok, artcili, iyi fren yok... kardes tum olumsuzluklari yanina alip cikmissin yola, hakli da olsan ölü olma, hakli motorcu yoktur suç hep motorcudadir, adama mercedesi uzaktan gorseydin denir yok aniden cikti birden belirdi dersen durma hizinda gitseydin denir, yani denir de denir... Ehliyet almalisin, egitime gitmelisin , tam takim robocop olmalisin, motoru degistirmelisin.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    küt diye önüme çıktı diyorsan bu işte bi terslik var..
    yapma bidaha hız mız sen, daha ne motorlar bekliyor seni!
    Sokollu bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş geçmiş olsun ama "ben de biraz gaza gelip bastım" kısmından sonrasını okumadım
    sey_47 bunu beğendi.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nostalji 125 motorum var bilirsiniz bu motorların frenleri berbattır. arkamda kuzenim il
    e şehiriçinde gidiyorduk yol boş tabi bende biraz gaza gelip bastım 60-70 arası bi süratle giderken küt diye beyaz bi mercedes içinde tabi bayan sürücü önüme çıktı o anki refleksle iki frene birden asildim arabanın yanından sürterek geçtim o freni 1 saniye daha geç siksaydim suan yazamıyo olacaktim belkide. neyse sürterek geçtim 10-15 metre kaydı motor tabi kaskta yoktu kaldirima santimler kala durdum arabaya dokunsam ucacaktik zaten ardindan kacmaya çalıştı motoru önüne çektim kusura bakma dese kabulüm hala haklıymış gibi bana camdan çıkarmış kafayı bağırıyor önüne baksana diye ya sabır deyip çekip gittim. siz dikkat etseniz bile karşınızdaki etmezse bitersiniz arkadaşlar o günden sonra mahalle arasında bile kasksiz tedbirsiz gezmem.
    Hyundai Matrix mi ne oyle bir model işte.
    Herif önüme geçip geçip frenliyordu
    kirmizida gittim yanina artistlik yaptı bide bende yumruğu kodum aynaya kridim (:D muahahahahahah kendimi cok iyi hissetim)
    sonra aralardan en one gecip kactim :D yapacaksin böylelerine bunu sizede geçmiş olsun iyiki surtmussun mercedesi kadina güzel bir masraf ckmstir.
    TRaKYaLeee ve efizikci bunu beğendiler.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Çok geçmiş olsun. Kulağa küpe olmuştur. Yola - lerle başlamışsınız bununla bitmiş şükür.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    "tabi kaskta yoktu" tan sonrasını okumadım.
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX (alıcak)
    Tek kasksız gidersin bir nebze anlarım ama arkanda artçı varken kasksız ve o hacimde bir motor ile yapmaya değicek bir hızmı ? Kendi canından feragat edebilirsin ama ya artçına birşey olsaydı ?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    geçmiş olsun, bu durumda her iki taraftada suç görüyorum, trafikte daha dikkatli ve ekipmanlarınızla seyir etmenizi dilerim.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Kask takmamaya devam edersen güzelim beyaz mersedes'leri kırmızıya boyarsın kask tak kaskk.

Kask takmıyorsun ölümden korkuyorsun sonra gelip buraya ölümden döndük diye konu açıyorsunuz, normal ölürsünüz çok temiz ölüm olur hemde haa, anan - baban bile teşhis edemez seni o kadar temiz olur.

Bak belki bazılarınıza biraz sert gelebilir ama kask takmayan - ekipman giymeyen adamın ölmesi beni üzülmem'de güzelim beyaz mercedesin kırmızı olması canımı sıkar

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask takmamaya devam edersen güzelim beyaz mersedes'leri kırmızıya boyarsın kask tak kaskk.

Kask takmıyorsun ölümden korkuyorsun sonra gelip buraya ölümden döndük diye konu açıyorsunuz, normal ölürsünüz çok temiz ölüm olur hemde haa, anan - baban bile teşhis edemez seni o kadar temiz olur.

Bak belki bazılarınıza biraz sert gelebilir ama kask takmayan - ekipman giymeyen adamın ölmesi beni üzülmem'de güzelim beyaz mercedesin kırmızı olması canımı sıkar
    haklisin hocam motoru ilk aldigim zamanlar başıma geleni yazdım şimdi kasksiz mahallede bile gezmiyorum zaten, uyarın için teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda
    motor kazası kadar boktan bişe görmedim.saniyelik bir durum.ucuz yırtmışsınız

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)