Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aynan kapalı diye uyardım deli oldum taksini ani fren yaptı kavga ettik.

Motovento
    REKLAM ALANI
    07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Abi böyle durumlarda sakin olacaksın ineceksin motordan üstüne gideceksin, üzerinde mont kafanda da kask oldumu korkma karşısına geçip öylece duracaksın istediği kadar vursun gram hissetmezsin, sıkılınca atacaksın bir kafa arkanı dönüp sakince motoruna binip gideceksin o kadar, hem böylelikle daha cool görünürsün kasklı birinden kafa yemek kavgada isteyeceği son şeylerden biridir, mazallah ağız burun dümdüz oluverir ne diş bırakır ne burun kemiği, hele birde elinde eldiven varsa çenesinin altından birde yumruk atacaksın ağzından fırlayan en az üç diş senin kaskına çarpıp yere düşer işte o zaman ömrü billah bir daha seni unutmaz, milletin canına kasdetmek neymiş öğrenir, böyle kanı bozuklara pazar arabasını bile yasaklayacaksın ulan motorcunun ailesi yokmu çoru çocuğu bekleyeni yokmu be kansız... İşte bunlar hep kötü davranışlar kötü düşünceler sakin olup motordan inmeden yerine göre iki kelam bağırıp gitmek en güzeli yoksa bunlarla baş edemezsin bir değil iki değil üç değil sende şehir eşkiyası olur çıkarsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı 07mehmet07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi böyle durumlarda sakin olacaksın ineceksin motordan üstüne gideceksin, üzerinde mont kafanda da kask oldumu korkma karşısına geçip öylece duracaksın istediği kadar vursun gram hissetmezsin, sıkılınca atacaksın bir kafa arkanı dönüp sakince motoruna binip gideceksin o kadar, hem böylelikle daha cool görünürsün kasklı birinden kafa yemek kavgada isteyeceği son şeylerden biridir, mazallah ağız burun dümdüz oluverir ne diş bırakır ne burun kemiği, hele birde elinde eldiven varsa çenesinin altından birde yumruk atacaksın ağzından fırlayan en az üç diş senin kaskına çarpıp yere düşer işte o zaman ömrü billah bir daha seni unutmaz, milletin canına kasdetmek neymiş öğrenir, böyle kanı bozuklara pazar arabasını bile yasaklayacaksın ulan motorcunun ailesi yokmu çoru çocuğu bekleyeni yokmu be kansız... İşte bunlar hep kötü davranışlar kötü düşünceler sakin olup motordan inmeden yerine göre iki kelam bağırıp gitmek en güzeli yoksa bunlarla baş edemezsin bir değil iki değil üç değil sende şehir eşkiyası olur çıkarsın...
    Yanlış anlamayın ama çok film izlemişsiniz..
    [Turan] bunu beğendi.
    Korkarak yaşayamazsın!

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Siz türk kavgası nasıldır bilirmisiniz

Öyle bekle yumruk atsın olmaz genellikle.
    Karşılıklı maymun gibi yumruk sallanılır.

Sizin anlattığınız filmlerde oluyor genelde
    Yada bizim eski türk filimlerinde
    Uykusuzcorap bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    iki gün evvel Taksimde naked motorcu biraz kalıplı, bir taksicinin kapısını tekmeledi hıyar içeride el kol hareketi yapıyor ama kaçmaya da çalışıyor,motorcu sağına soluna geçmeye çalışıyor devam edecek ama yolu kapatıyor i..ne,neyse sonra bıraktı gitti,abi keyif aldım,bu sarı böcek lere acaaaaayip gıcığım..

Alıntı TRaKYaLeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksici kaskınıza yumruk atmış eğer sert bir yumruksa belkide kaskınızı değiştirmeniz gerekebilir
    aynen öyle yanlardan bi bastırın ses geliyo mu?

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz türk kavgası nasıldır bilirmisiniz

Öyle bekle yumruk atsın olmaz genellikle.
    Karşılıklı maymun gibi yumruk sallanılır.

Sizin anlattığınız filmlerde oluyor genelde
    Yada bizim eski türk filimlerinde
    Ukalalık olarak algılamayın, ben çok uzun bir süre sırasıyla judo, kickbox, tekvando ve kunfu dersleri aldım kuşaklarımda var ama hayatımda sadece bir kez kavga ettim o da aynen bu dediğim gibi oldu çocuk yumruğu salladı salladı hep korundum biri bile denk gelmedi, anneme bir küfür etti, sadece kafa attım o kadar ve burnu kırıldı anam burnum diyerek hemen kaçtı zaten bir daha da kavga etmedim o yüzden kavga etmeyi inanın bilmem ama ne bileyim mantığıma öyle geliyor kafanda kask üstünde mont heryerin koruma dolu belden aşağı vurmadıktan sonra nerene vuracak ki canını yaksın istediği kadar yumruk sallasın sen düşmedikten sonra üstüne bile yürüsen kıçının üstüne düşürtürsün gibi geliyo, öyle olmuyo mu

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Gerçekten arkadaş öyle insanlar varki şu ist trafiğinde tövbe Estağfurullah gece gece indirip yamultacan

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    kötü örnek olmak istemem ama depo üstü çantam boş gezmem. biri bana vuracak ve öylece binip arabasına gidecek? o saatten sonra nezarette de yatarım hiç problem değil

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ukalalık olarak algılamayın, ben çok uzun bir süre sırasıyla judo, kickbox, tekvando ve kunfu dersleri aldım kuşaklarımda var ama hayatımda sadece bir kez kavga ettim o da aynen bu dediğim gibi oldu çocuk yumruğu salladı salladı hep korundum biri bile denk gelmedi, anneme bir küfür etti, sadece kafa attım o kadar ve burnu kırıldı anam burnum diyerek hemen kaçtı zaten bir daha da kavga etmedim o yüzden kavga etmeyi inanın bilmem ama ne bileyim mantığıma öyle geliyor kafanda kask üstünde mont heryerin koruma dolu belden aşağı vurmadıktan sonra nerene vuracak ki canını yaksın istediği kadar yumruk sallasın sen düşmedikten sonra üstüne bile yürüsen kıçının üstüne düşürtürsün gibi geliyo, öyle olmuyo mu
    kişisel olarak algılamayın ama şu ana kadar hiçbir kuşak sahibinin, bu şekilde kuşak sahibi olduğunu dillendirdiğini görmedim... gerçekten öyleyseniz hata yapıyorsunuz. bir de hangi kuşak? sarı kuşak olmak var, siyah olmak var. üzerine bir de dan olmak var.

konuya dönersek, madem bıçak saplardı, saplayabilirdi diye bir endişeniz var.. ve madem motordan iniyorsunuz bir sebep için, sonuca odaklı inin.. kavgaya karışmayın, kafayı vurun ve indirin yerden kalkamayacağı şekilde, eğer çok damarınıza basarsa.. öbür türlü çeker de vurur, sopa da sallar.. ama " sen ne yapıyorsun be? " kavgası yapacaksanız lütfen inmeyin araçlarınızdan. ya sabır deyin, basın ve gidin.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    keşke kaskla kafayı gömseymişsin motorcuları hafife alıyorlar ve tavsiyem.
    tırcıları taksicileri dolmuşcuları ve bayan sürücülere çok dikkat edeceksin.. gerisi malum geçmiş olsun

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün başıma gelen bu olayları anlatmak istiyorum. belki okursunuz aklınıza gelirde sukunetinizi korursunuz diye.

Dün evimden cıktım şehir içinde ilerliyorum full ekipmanım. herneyse

reno clio gördüm aynası kapalı (sol) bende solundan geçemiyorum ve cok yavaş seyrediyor yol tek yön yanından rahatça geçip gidemem yani başladım korna ile uyarmaya bir iki üç dört yok tınlamıyor adam bakmıyor çünkü aynaya. uzun bastım cekildi, tabi bu sırada kafasını benim oldugum tarafa çevirdi ve olaylar başlıyor; bi baktım saçları beyaz bi amca belli halinden. vizörü açtım (bu arada hala seyir halindeyiz) oda camı açtı.

abi aynanız kapalı olmaz böyle dikkat edin dedim. el kol hareketi yapıyor bana sanane diyor. ah nasıl sinir oldum o an. dedim beni görmüyorsun ne sananesi bana vursan ne olacak dedim camı kapadı söyleniyor kendi kendine cok sinirimi bozdu. yaşlı dedim devam ettim. arabayı geçtim şahinin biri geldiğimi göre göre yola çıktı aradan neyse dedim. devam ediyorum yayalar arabayı bekliyor beni gördümmü tınlamıyorlar tın tın gidiyorlar.
    ya sabır dedim var bugun bişey.

çok değil 200metre gittim bir taksi var şehir içi 50km gibi seyrediyor. ve bende sollamaya calısmıyorum arkasındayım. (ama dibinde değil)

çapranızda fren mesafesini gözüme kestirip ben dururum diyorum. hah tam bunları düşünürken ani freni basıyor!!!

dibine kadar gidip duruyorum. (kornaya basmıyorum sabır diyorum dıt yapıyorum sadece) yanından geçerken tekrar basıyor beni geçiyor ve ilerde tekrar ani fren ama bu sefer takip mesafesini koruyamadım (hata bende biliyorum). arkayı kaydırıp plakasını öpmeden yan duruyor motosiklet.

başlarım lan böyle işi diyip asılıyorum kornaya. (durduktan sonra) tipide bi gör.(haşa kimseyi görünüşüyle yargılamak haddim değil) pislik olduğu belli ama her halinden. geçiyorum yanından bakıyorum söyleniyorum kafamı çevirip (bu arada taksiyi geçip 10 metre kadar ilerledim hala arkama bakıyorum) camdan cıkıp elini cıkarıp küfür etti okudum ağzını. İşte bende sabır bitti bastım frene. istop bile etmedim indim üstüne yürüyorum hiç konuşmadan buda indi ne var lan dedi geliyor. bide belini tutuyo (bende emanet var havaları) olsun koçum bendede ekipman var diyorum kendi kendime. bu arada bu olay tam otobüs durağının orda oluyor insanlarda izliyor araya girmeye calısanlar olacak her durumdan belli ondan gaza geliyor lavuk. ne basıyosun lan frene aynana baksana bide küfür ediyosun ........ herifi diyorum. bundaki bi tavırları gör patlattı bi tane bana (ne olursa olsun ilk ben vurmam kavgada) bu arada kask'a vurdu salak hissetmedim bile başladım bende vurmaya . gerisini anlatmaya gerek yok tipik şehir içi kavga ayırdılar hemen. bende uzaklaştım arkamdan gelmemesi için.

demek istediğim şudur. ben motordan indim. üstüne yürüdüm ama o cebinden bıcağı çıkarıp bana sokabilirdi orda. indikten sonrada geri yapamazdım. sonradan sakinleşince anlıyorum yaptığım hatayı. Herkeze kazasız sürüşler uzun oldu biraz
    Vallahi okurken ben bile sinirlendim arkadaş Neyse sakin olmak lazım. Şerefsiz oluyor böyleleri gazlayıp gideceksin, onlara birşey olmaz ama senin arkanda üzülecek insanlar muhakkak vardır. Geçmiş olsun bir daha yaşanmaz inşallah tekerin düz bassın
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    kamera lazım kamera..
    dovahhkin bunu beğendi.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    abi böle maganda çok etrafta daha dün haber okudum, yine buna benzer bir olay adam yumruk atıyor düşen kişi kafasını kaldırıma çarpıyor ve vefat ediyor, hayat bukadar ucuz olmamalı, lütfen trafikte sükunetimizi koruyalım, ön görerek sürelim.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Trafikte özellikle motosiklet üzerinde ilk olumsuzluğu yaşadığınız anda ( araç sıkıştırması, yanlış yola girme, her zaman gittiğiniz kısa yolun kapalı olması vs ) inadına yoldan zevk almaya çalışın. Hızınızı azaltın, vites düşürün. Trafikte olumsuzluklar birbirini tetikliyor.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)