Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

34 ZT 4704 plakalı gri renk transpoerter Açık kasa kamyonet Dikkat...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Beni de Ford Transit sol şeritten sağ şerite geçerken sıkıştırdı.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Haysiyetsiz karaktersiz.
    mehmetenis bunu beğendi.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar 10 gündür medeniyetin tavan yaptığı diyarlardaydım. pazartesi geldim inanın yaşadığımız kültür ve toplumdan nefret ettim.

aşağıda istanbul anadolu yakası için en tehlikeli araçlar listemi yayınlıyorum:

1- kango, doblo ve hafif kamyonet tarzı ticari araçlar
    2- beyaz fluence başta olmak üzere bu sınıf kiralık şirket araçları
    3- vw grubu araçları bir şekilde edinip (bende de golf var ama maalesef birçoğu böyle) ferrariye bindiği sanan manyaklar
    4- bir iki kasa eski bmw alıp iğrenç şekilde modifiye edenler
    5- bir istanbul masalı hat minibüsleri

bu beşinden allah a sığınırım.
    braveguy, mehmetenis ve OnurTr bunu beğendiler.

asit_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Adwance
    Kask kamerası olursa ve bu kamerada sana küfür ettiği kayıtta varsa öyle bir yıldırıyorum ki, gözümün önünde 1670 tl ceza makbuzunu doldurdular ben bile acaba yapmasam mı dedim ama canıma kasteden birisine az bile
    mehmetenis bunu beğendi.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Fahri trafik müfettişi olabilmek için 2 senem kaldı.
    İple çekiyorum bu şerefsizleri gördükçe.
    Geçmiş olsun.
    mehmetenis bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı asit_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask kamerası olursa ve bu kamerada sana küfür ettiği kayıtta varsa öyle bir yıldırıyorum ki, gözümün önünde 1670 tl ceza makbuzunu doldurdular ben bile acaba yapmasam mı dedim ama canıma kasteden birisine az bile
    1670 lira cezanın tanımı nedir?
    mehmetenis bunu beğendi.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer şirket aracıysa, şirketin logosu olabilir sağında solunda, beni sıkıştıran ne kadar şirket aracı varsa internetten şirketi bulup telefondan olayı abartarak şirket sahibine direk şikayet ediyorum. Malum bizde şirket çalıştırdığımız elemanlara adamdan sayıp araba veriyoruz onlarda böyle hayvanlıklar yapıyor bilginize diyorum.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asit_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anamur yolunda aynadan beni gözetleyip gözetleyip birden önüme kıran bir tofaş vardı. Adam en sağda 30-40 ile gidiyor, ataşacak birisini bulursa - benim gibi- hızlanıp onu takip ediyor. Yani dursan bile kurtulamıyorsun. Arabada 4 kişilerdi ve ellerinde bira şişeleri vardı. 10-15 dakika mücadele ettikten sonra son seferinde çelik bariyerlere sinyalim sürttü, arada pestil olacaktım. Geri gönüp ters yönde gittim, sonra karşı yola geçip yine ters istikamette anamura doğru ilerlerken polisi aradım. Arabayı ve sürücüleri tarif ettim. Polis bana dedi ki KAÇABİLİRSEN KAÇ ORADAN, bizim yapabileceğimiz birşey yok, uygulama ekibinizde mi yok dedim. Yemekteler dedi.

Bu olayın olduğu gece mersin otobanında bir WW tiguan, hyundai accent'e arkadan 120 ile yapıştırdı. Accent yarıya kadar göçtü, tiguan'ın ön taraf dağıldı. Arabadan 2 çocuk annesi ve babası çıktı. Kadının ağzından ve kaşından kan akıyor, çocuklar ağlıyor. Saat gece 1 diye hatırlıyorum. Hyundai süren adamın ehliyeti yok, koşup koşup WW'li adama saldıracak yer arıyor. telefonla 4-5 arkadaşını arayıp hemen kaza yerine gelin dedi. Adama 20 bin liralık senet imzalayacaksın pert ettin arabayı diyorlar. WW'li adam istanbul plakalıydı galiba, bayram zamanı sadece mersinden geçiyormuş. Baktım 5 kişi adama çullanacaklar ne olur ne olmaz diye olay yerinde bekledim, yoldan geçen arabaları durdurup, olayı anlatıp olay yerinde beklemelerini rica ettim. Sağolsunlar doblodan inen 4 kişi ambulans gelene kadar olay yerinden ayrılmadılar, öteki adam maksadına ulaşamadığı tahmin ediyorum çünkü yağmurla birlikte ben olay yerinden ayrılıp gişelere saklanmıştım.

Niye bunları ben yaptım yada doblo'lu adamlar yaptı? Çünkü aradığım polis bana dedi ki olay yerinde ölü yoksa, yani ölümlü bir kaza değilse polis gelmezmiş. Aralarında tutanak tutsunlar diyor, ben polise adamın tekinin evrakları yok, kavga tüttü tütüyor diyorum, polis bana bizlik bişey yok diyor. Yaralı var diyorum, ambulansı ara diyor.

üşenmeden okuyan arkadaşlar için kısa bir not vereyim:

Kask kameranız dahi olsa polis ve savcılık kılını dahi kıpırdatmıyor ve bu gibi bir olaya denk gelseniz adamlar size silah soruyla senet imzalatmaya çalışıyor ve polis bizlik bir olay yok diyor haberiniz olsun.

Yanınızda airsoft olur, hatta dağlık arazi ise ruhsatsız silah olur, hiçbir şey olmazsa kuru sıkı veya bıçak olmadan yola çıkmayın. POlis lutfedip sizi koruyana kadar, dağ baışnda benim üzerime arbaa sürülmeye başladığı an, gözümü kırpmam, tekerine sağına soluna sıkarım.
    mehmetenis bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Geçmiş olsun mehmet bey
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Honda CBF 150
    Olay polis üzerinde odaklandığı için bu örneği vermek istiyorum. En yakın arkadaşım polis. 5 yıl boyunca İstanbul'da çalıştı. Dediği şey şuydu; Polis bir kavga bitmeden olay yerine intikal etmez. Daha yeni polisliğe başladığı yıllarda ekip aracı kullanıyordu. Bir kavga anonsu almışlar. Olay yerine hızlı bir şekilde sürerken yanındaki kıdemli abisi oğlum ne yapıyorsun. Yesinler birbirlerini olay yatışsın varırız. Yavaşla demiş.

Tabi ki bu olayı tüm polis arkadaşlara mal edemeyiz. Ama ne yazık ki bize hep böyleleri denk geliyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... POlis lutfedip sizi koruyana kadar, dağ baışnda benim üzerime arbaa sürülmeye başladığı an, gözümü kırpmam, tekerine sağına soluna sıkarım.
    Alıntı stormare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay polis üzerinde odaklandığı için bu örneği vermek istiyorum. En yakın arkadaşım polis. 5 yıl boyunca İstanbul'da çalıştı. Dediği şey şuydu; Polis bir kavga bitmeden olay yerine intikal etmez. Daha yeni polisliğe başladığı yıllarda ekip aracı kullanıyordu. Bir kavga anonsu almışlar. Olay yerine hızlı bir şekilde sürerken yanındaki kıdemli abisi oğlum ne yapıyorsun. Yesinler birbirlerini olay yatışsın varırız. Yavaşla demiş.

Tabi ki bu olayı tüm polis arkadaşlara mal edemeyiz. Ama ne yazık ki bize hep böyleleri denk geliyor.
    katılıyorum arkadaşım. daha önce çarşıda döner bıçaklarıyla kavga çıktı çarşı polisi oturmuş tavla oynuyor tavlayı orta kirişten tutup içeriye girdiler o görüntüden sonra daha da güvenmem ama böyle polislere de günün birinde çatar o zibidiler o zaman ne olur bakalım.
    mehmetenis bunu beğendi.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)