Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Yakalandilar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    oldürdüğü adamin eşyalarini neden giysinki yakalanacagini bible bile
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    bizler zeki insanlar olduğumuz için çok komplike düşünüyoruz. bizler böyle bir suçu işlemek için çok fazla kazanımın olması gerektiğini düşünüyoruz. paraları, eşyaları, telefonları, motorları vs.
    ama bu adama göre önemli olan 1-2 t-shirt birkaç kıyafet, bizim 50-100 tlye aldığımız ıvır zıvır şeylermiş gibi gözüküyor.
    kısacası ölüm bu kadar basit ve ucuz. yazık oldu.

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Bence paranoya yapmaya gerek yok. Olay çok büyük ihtimalle en başından beri bir gasp olayı idi ve polis tarafından kamuoyu yanlış bilgilendirilerek katil/katillerin derin bir oh çekerek rahat hareket etmesi sağlandı. Eşine az rastlanır bir çabayla katilin yakalandığına çok sevindim. Eminim varsa suç ortakları da en yakın sürede ele geçecektir.

Ailesine sabırlar diliyorum. Umarım suçluların yakalanması biraz olsun acılarını hafifletir.

negager - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XJ6 S diversion
    https://www.facebook.com/events/672143566205972/?ref=25

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

Motosikleti
    honda cbr 250
    hiç inandırıcı değil.bu cinayeti para için yapan motorları alıp parcaya bölmez mi ? eşyalarını alıp pazarda satmaz mı ? üstünde en fazla 200 tl nakit için yapmış olamaz.YALAN HABER...
    Shrieker bunu beğendi.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 ay sonra ilk defa pc den giriyorum. klavye uygun olmadigi icin imla ve noktalama icin simdiden ozur dilerim,

daha once yazdiklarima paranoyaklik diyenler olmus. yazmadan evvel boyle soylenecegini biliyordum. Ancak bu ulkenin hemen hemen her bolgesinde yasamis\ sinif arkadaslari pkk ya katilmis\ ranza arkadasi suriyede catismada olmus\ en yakin akrabasi yuruttugu savcilik gorevi sebebi ile defalarca kursunlanmis dogu ve guneydoguda yillarca ikamet etmis birisi bu durumdan suphelenir. dusundumde yazayim mi yazmayayim mi diye. varsin ben dedektifcilik oynamis olayim.

uzun yola cikan adam dondugu her virajda basina birsey gelme ihtimali oldugunu bilir. kamp yapacak cesarete sahip koca koca yetismis insanlar bu risklerin farkindalardir. elinde silah olan birisiniin 2 tane motorcuyu soymasi pek mantikli degil.

soymaktan ziyade oldurup basinda 5 saat bekledim diyor ifadesinde.

cop poseti gecirmis oldurdukten sonra kokmasinlar diye. zaten yurdum insani surekli posetle gezer. mal gibi 5 saat ceset basinda bekler.

hadi oldurmus birde kafalarini ezmis.

4 saat boyunca beraber gezmisler halfetide\ mihmandarlik parasinda anlasamamislar bunun icin oldurmus.

uzun yola cikan adam 2 paket fazladan sigara tasir isteyene vereyim diye. kimseye atarlanmaz. basina bir is geldiginde, sozun gelimi disi bile sizlasa bunun sonucunun cok buyuk olacagini bilir. gezdirme ucretinde anlasamama durumu olamaz.

hadi oldu, birisini cekti 3 kursunla oldurdu, lan otekini enseden tek kursunla nasil oldurdu_

babasinin ifades'

Olayda çelişkiler olduğunu belirten baba Öksüz, "Bu işte de çelişkiler olduğunu düşünüyorum. Önce hırsızlık olayı değil denildi. Üzerlerindeki her şey duruyor denildi. Şimdi bize gelen haberlerde hiçbir şeyi olmadığı söyleniyor. Adam yakalanmış parası için aldım demiş. Ve bir kişi olduğu söyleniyor. Ben bir kişi olduğuna inanmıyorum. Benim çocuğum en az 3 kişiye dayanabilir. Bunun altından başka bir şey de çıkabilir. Ben onun göstermelik bir şey de olabileceğini düşünüyorum" dedi.

yan cantalari bile kurcalamayan hirsiz adamin saati ile yakalaniyor. Bunun yaninda polis katili motosikletinin fren diskinin solda olmasi sayesinde ayirt etmis. sayet ben halfetide yasayan birisi olsaydim bende gitmistim desene.

ne hikmetse katil zanlisi cep telefonu kullanmiyormus. oteki turlu 24 saatte neden katilin kimlik tespitinin yapilamadiginin hesabini kim verecek

kamu vicdanini rahatlatmak icin veya olayin asil sebebini gizlemek icin bicilmis harikulade bir yalani seyrediyoruz\ ne yazik. katledilsek sonumuz nice olacak.
    Shrieker ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben, bu tip adamlar polislerle kol kola götürülürken, bunların ağızlarının yüzlerinin mosmor edilmiş, dişlerinin kırılmış, dudağı, kaşı patlamış olmasını görmek istiyorum. O meymenetsiz suratını asa asa, etrafa pis pis bakarak çıkamasın o merdivenleri. Bir de derler ki idam cezası bunları çözmez. Bir düşünün bakalım işin içinde yüzde yüz idam edilmek olsaydı bu adam bu suçu işleyebilir miydi ? Bunları ne konuştururken acıyacaksın, ne de asarken...
    emre_tnl ve Sadık1453 bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben, bu tip adamlar polislerle kol kola götürülürken, bunların ağızlarının yüzlerinin mosmor edilmiş, dişlerinin kırılmış, dudağı, kaşı patlamış olmasını görmek istiyorum. O meymenetsiz suratını asa asa, etrafa pis pis bakarak çıkamasın o merdivenleri. Bir de derler ki idam cezası bunları çözmez. Bir düşünün bakalım işin içinde yüzde yüz idam edilmek olsaydı bu adam bu suçu işleyebilir miydi ? Bunları ne konuştururken acıyacaksın, ne de asarken...
    idam caydirici degildir, idam da olsa yine yapardi bunlar o detayda ince dusunecek tipler degil hayvansi duygulari ile bilmem neresini sallaya sallaya gezen tipler..

yahu ne olacak adam mahkemeye çıkar pişmanım canavarca hisler besleyerek yapmadım bunları der 1 yıl verir hakim burası Türkiye bu gibi 318907312. vaka...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    eee paralarına eşyalarına dokunulmamıştı hani? ozaman nasıl para için yapıyor? yaptıysa neden paraları almıyor? bu işte bir bit yeniği var, inanmıyorum ben bu bahaneye..
    Shrieker bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Öldürdüğü kişinin saatini takması ve tişörtünü giymesi saçma geldi bu şerefsiz eğer para için yaptıysa eşyalarını değil altındaki motorları çalardı bence suçu başkası işlemiş ve bu herifin üzerine atılmıştır eğer bu herifin aklı dengesi yerindeyse olumsuz cevap verdiler vurması saçmalık
    Shrieker bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    50 polis işini becerememiş gibi,dedektiftlik peşindesiniz.
    O eşyalarının çalınmadığını söyleyen medyaydı polis değil

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emniyete götürüldüğüne dair böyle bir video var
    http://webtv.hurriyet.com.tr/2/67269...i?startVideo=1

Motosikleti
    2teker
    Aytaç aksel video nezaman yayınlarsın

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aytaç aksel video nezaman yayınlarsın
    etkinlik videosu galiba evet atan olsada izlesek ne olmuş bakalım ayrıca ^^^KENDİ ÜLKEMİZDE GÜVENDE DEĞİLİZ ,TEK SUÇUMUZ KENDİ ÜLKEMİZİ GEZME TUTKUMUZ ^^^ etkinlik sloganı ayrıştırıcı olmuş bence

Motosikleti
    2teker
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etkinlik videosu galiba evet atan olsada izlesek ne olmuş bakalım ayrıca ^^^KENDİ ÜLKEMİZDE GÜVENDE DEĞİLİZ ,TEK SUÇUMUZ KENDİ ÜLKEMİZİ GEZME TUTKUMUZ ^^^ etkinlik sloganı ayrıştırıcı olmuş bence
    Siz bence kendinizi ayırdığınız için size öyle geliyor��
    dockerengin bunu beğendi.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu habere göre, daha önce abisini yaralayan bu at hırsızı adliye de serbest bırakılmış.
    Ruhsatsız silahın var adam yaralıyorsun ve itiraf etmene rağmen serbest bırakılıyorsun canım Türkiyem.

Bu arada yine haberin içinde yer alan ifadesinde cinayetleri işlediği silahı da Jandarmaya teslim ettiğini söylemiş. Polise göre de silah evde bulunmuştu.!
    Jandarma silahı geri mi verdi? Gerçekten bilmediğim için soruyorum. Ruhsatsız bile olsa silah sahibine iade edilir mi?

http://www.milliyet.com.tr/motosikle...undem-1925460/

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Benim bildiğim ruhsatsız silah bulundurması ve/veya taşımak suç. Yakalanan silah da hiçbir olaya karışmamış olsa bile normal yollarla iade edilmiyor.

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ruhsatsız silaha süresiz olarak el konulur iadesi söz konusu değildir. Olaydan sonra gidip teslim olmuş jandarmaya, yani tabancası yanında imiş. Jandarmadaki ifadesinde sadece abisi vurduğundan bahsetmiş.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)