Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-125 Türkiye’ye Geldi Fiyatı Belli Oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Boşuna oha diyorsunuz yarın kapısında kuyruk olur :D
    sedat_57 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşuna oha diyorsunuz yarın kapısında kuyruk olur :D
    hiç sanmam mt07 al daha iyi
    GAZLA UÇARSIN FRENLE KONMA İŞİ PROBLEM NASIL OLCEK

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Allahtan bir mt07 var valla ne alacak olsak fiyatı düşük diye onu öne sürüyor bugünlerde insanlar.
    Geçen eve koltuk alıyım dedim ne gerek var abi o paraya mt07 var dediler
    İşin esprisi tabi ama şu konularada dikkat etmek lazım.
    Motor alırken hedef sadece yüksek hacim düşük fiyat mı?
    125cc lik bir motoru alacak müşterinin 689cc lik motorla ne işi olur diye hiç düşündünüz mü ?
    OnurTr ve crea bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Açıkçası 10 bine 125 lik motormu olur oha ! Diyenleri samimi bulmuyorum.

R125 10 küsür fiyatlı. Kimse sesini çıkarmıyor. Her yola çıktığımdada nerdeyse 1-2 tane görüyorum.

Malesef ss diyince her yol mübah sanırım bizim ülkemizde...
    Şekilciyizya.

Birde naked sürün. Belkide tarzınız o . Şu dış görünüşe bukadar önem vermeye anlam veremiyorum.
    Mt125 olunca oha yzf r125 olunca hakediyor abi şekli güzel !

Lütfen sadece şekilde takılı kalmayın.
    Ss yi gerçek anlamda seviyorsanız alın

Kaskı kola takıp arkadaşlarınıza hava atmak için değil.

Son olarak ss yi yürekten sevip , kullananlara hiç lafım yoktur. Yanlış anlamayın.
    Ben sadece ülkemizde ss lerin bir kısmının hava aracından başka bir niyetle alınmadığını vurgulamak istedim.
    Gökhan45, tuzsuzdeli, RAMİREZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 CF 650MT- 2023 Peugeot Django
    cbr 125 e göre daha karakterli bir motor ve fiyatı da ona kıyasla normal. bu aralar tavsiye isteyen herkesi pulsar a yönlendiriyorum.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bence herkes hayatından memnun. daha yeni tasdik ettik. ağlaşmayın boşuna
    CANER1405 ve kurufasulye bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öğrenmek için alıcak adam ybr alsın onda öğrensin, bu ne arkadaş ? 125 cc sonuçta..

Gökhan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke
    Çinli bir motosiklet almıyorsunuz. Aldıktan bir sene sonra dökülmeye başlayacağını hiç sanmıyorum. Hem dayanıklı hem de görünüm itibariyle şık motosiklet. Buna o kadar parayı vermem diyenler için YBR var. Ama ben naked süreyim, performansı bir nebze iyi olsun, ayrıca insanların da dikkatini çekeyim diyenler için fiyat bence Türkiye pazarı için oldukça makul.
    Ertugyigit ve crea bunu beğendiler.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Yaw cc üzerinden niye değerlendiriyorsunuz. yurtdışı sitelere bakın adamlar 125 ile 600 cc arasında çok az fiyat farkı var. bizde vergilerden dolayı biraz makas açıldı. yeni başlayan birisi 10 bin km ybr sürmek zorunda mı parası varsa iyi motor alır sürer. ne var bunda.
    sym, kymco gibi markaların fiyatlarını görünce bunlara bişey demiyorum. cbr250r 13500 ise cbr125 de 10bin olur. bu da onunla aynı şey.
    İkinci el cbr125e 9500 isteyenler varken bu motorun bu fiyatı anormal değil. ha gönül isterki 8000 olsun. ama memlekette en ucuz araba 40 milyara gelmiş, orta sınıf dizel otomatikler 75bin tl olmuşsa yapacak bişey yok. ekonomi kötü, enflasyon açıklanan rakamın en az iki katı, yüzde 20 lerde.
    Bir memlekette araba alıp satarken kar ediliyorsa ekonomi kötüdür zaten, yapacak bişey yok.
    Bu arada DUKE 125 yusuf yusuf

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ekliyeyim Mt-125 e ithafen : Şekilsin ya...hıa..na.

imzan çok hoşuma gitti hocam ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

bu arada bi oha da ben çekeyim...

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Yamaha yapmış işte mis gibi. Bence normal fiyat.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cıs diyorum bende.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Almak istediğim bir motor ilk motor olarak sonuçta ybr ya da cbf gibi commuter istemiyorum naked çok hoş motor , fiyat da beklediğim düzeyde sonuçta bu işin teknolojisi bu Avrupa'da 4000 Euro civarı yanlış hatırlamıyosam , bu fiyata normal suç devlette ve gümrükten girerken koyduğu ayı gibi vergide

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Ek olarak ingilterede 3900 pound 3 ile çarpınca 11.700 mü ne çıkıyo ucuza bile getirmişler aslında

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Fiyat Normaaaal.... İlla ybr-cbr-tvs üçlüsüyle başlamak mı lazım? O motorların sıfırına 5000 civarı verip 1 sene sonra sıkılıp satıp başka motor alacağıma alırım bunu. Şehir içinde mis gibi gezerim. Şekil var. Hacmine göre gücü güzel. Marka güzel. Daha ne olsun? Kimse kızmasın ama ss'e azıcık benziyor diye cbr-yzf gibi commuter (şimdi bazıları taşlar cbr yzf ss tir commuter değildir diye ama olsun ) motorlar bile daha pahalı iken bunun fiyatını nasıl beğenmiyorsunuz anlamıyorum.

35Alperen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 > Cbr 250 > Pulsar > Fazer
    Sırf oha demek için giriş yaptım. Şimdi çıkıyorum ...

Ehh MT-07 'ye yapılan güzel fiyatlandırma'dan sonra, bunu bekliyordum.

(Şaşırmadım)

asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    mt07 fiyatı ucuz iyi hoş da, 550 TL yıllık vergisi var, 1200 TL civarı her 12.000 km. de değişilmesi gereken lastiği var, yağ bakımlarına gömülmesi gereken 300 TL var(gerçi allahtan yağ değişimi her 10 binde ), arka çanta taşıyıcısı orjinal almanız gerekiyor, güzel para vs... alım masrafı ile yürütme masrafı farklı şeyler, bunları da kıyaslamaya koyun... Ama güzellik şu alacağınız motor 2014 model ve 700 cc. en azından bir duvarda patlamış, şasesi kaynakla tutturulmuş bir motor almadığınızı biliyorsunuz ve gazı açtığınızda racing gibi hızlanıyor, yakıt tüketimi de ortalama 4 lt. civarı.

Bunun dışında bence de 125 lik 10 bin tl ye motor olabilecek en saçma şey, motor öğrenip büyütücem diyorsanız 2000 TL ye çok motor var, çöpe atacak param var diyorsanız o ayrı.. Testlerde de mt125 in eksi olarak görülen yanı olarak şundan bahsedilmiş, altınızda gazı açınca gidecek sanıyorsunuz ama öylece kalıyor.. Amaç ekonomi yapmaksa hala daha cbf150 en mantıklısı.
    Carbondioxid bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    alınır mı şimdi bu

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı asot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt07 fiyatı ucuz iyi hoş da, 550 TL yıllık vergisi var, 1200 TL civarı her 12.000 km. de değişilmesi gereken lastiği var, yağ bakımlarına gömülmesi gereken 300 TL var(gerçi allahtan yağ değişimi her 10 binde ), arka çanta taşıyıcısı orjinal almanız gerekiyor, güzel para vs... alım masrafı ile yürütme masrafı farklı şeyler, bunları da kıyaslamaya koyun... Ama güzellik şu alacağınız motor 2014 model ve 700 cc. en azından bir duvarda patlamış, şasesi kaynakla tutturulmuş bir motor almadığınızı biliyorsunuz ve gazı açtığınızda racing gibi hızlanıyor, yakıt tüketimi de ortalama 4 lt. civarı.

Bunun dışında bence de 125 lik 10 bin tl ye motor olabilecek en saçma şey, motor öğrenip büyütücem diyorsanız 2000 TL ye çok motor var, çöpe atacak param var diyorsanız o ayrı.. Testlerde de mt125 in eksi olarak görülen yanı olarak şundan bahsedilmiş, altınızda gazı açınca gidecek sanıyorsunuz ama öylece kalıyor.. Amaç ekonomi yapmaksa hala daha cbf150 en mantıklısı.
    Gazı açınca ne kadar gitmiyormuş?? Yani 100-120 km hız aralığını görüyorsa son hız olarak problem yok. Sonuçta 125 lik alet. Birde bu 125 likleri illa yeni başlayanlar mı kullanır? Tecrübeli kişilere olmaz mı bu tarz motorlar?
    ...ADAMLIK, CİNSİYETLE DEĞİL ŞAHSİYETLE ALAKALIDIR...

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Oha falan diyorum yani.... Ne çektin be. Capon olsun uç kuruş fazla olsun abi, azcık suyundan da goy susuz gitmiyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)