Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TOPCASE cezaları (İSTANBUL) - Uyarı konusu -

Motovento
    REKLAM ALANI
    TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu foruma ne zaman girsem kendimi sinirli bir halde buluyorum. Salak salak cezalar, motor hırsızları, benzin zamları, ehliyet yenilenme süresiyle ilgil haberler v.s v.s. yeminle satıcam o olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın ama bu konular yol gösterici olması gerekirken sadece ağlama duvarına dönüşüyor.
    Internette zaten yüzlerce sayfa şikayet etmiş herkes.
    Kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz.

Bunun yerine çözüme odaklansak daha iyi olur diye düşünüyorum.
    Örneğin proje nasıl, kime çizdirilir bilen var mı? Kaça mal oluyor, ne kadar sürüyor?

Ya da ceza yazmak üzere olan polisi bir şekilde ikna eden oldu mu?

Ben asıl bunları merak ediyorum. Ruhsata nasıl işleteceğimi bilsem, gidip işleteceğim ama bu konuda kaynak yok.
    Bu arada teorik olarak nasıl işletilir diye sormuyorum Projeyi kim çiziyor, kaça çiziyor onu öğrenebileceğimiz bir kaynak yok.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bir ara masraflar hakkında bilgi paylaşımında bulunulmuştu yine başka bir konuda.
    750-1000 TL arası bir tutardı hatırladığım kadarıyla. Ruhsat kağıdı değişimi dahil.

Arkadaş taze taze yedi sabah saatlerinde (şişli). Kendisine ulaşıp, resmi aktarırım merak ediyorsanız

Ben bu konuyu bilgilendirme açısından, çevirme noktaları paylaşmak adına açtım... Mümkünse geçmeyin o noktalardan arkadaşlar.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Yok benzin zammı yok vergiler topcase cezaları hız limitleri falan filan.

En sonunda dizel arabaya gecicem o olucak illa böylemi olalım.

[IMG][/IMG]
    tr_select bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok benzin zammı yok vergiler topcase cezaları hız limitleri falan filan.

En sonunda dizel arabaya gecicem o olucak illa böylemi olalım.

http://<a href="http://hizliresim.co...2A.jpg</a></a>
    Edit:

Resmi hatıra olsun diye saklıyorum, anladın sen
    CEM. bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara masraflar hakkında bilgi paylaşımında bulunulmuştu yine başka bir konuda.
    750-1000 TL arası bir tutardı hatırladığım kadarıyla. Ruhsat kağıdı değişimi dahil.

Ben bu konuyu bilgilendirme açısından, çevirme noktaları paylaşmak adına açtım... Mümkünse geçmeyin o noktalardan arkadaşlar.
    Bilgi için teşekkürler.
    Yanlış anlama, sözüm sana değildi. Aslında kimseye değil. Sadece şikayet edeceğimize bilgimiz varsa paylaşalım demek istedim.
    Yoksa konu kesinlikle faydalı.
    Ben sırf bu ceza özellikle trafikten men konusu yüzünden topcase taktıramıyorum. Bagaj fullface kask almıyor, elimde dolaşıp duruyorum

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Bursada Bizzat kendim 1 ay olmadi ilce trafik emniyete gidip sordum yok dediler

05 08 2014 cevirmeye girdim onumdeki skuter cantadan ceza yedi an be an gördüm

Yazmak istedim. Yaziyorlar. Gidip desen ben size guvendim sen kimsin hesap soruyorsun olurum.

Kor essek agaci s.... diye bi soz var. Boylesine akil almaz sacma bi ceza ben skuterden sokucem plakayi.

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    depoüstü çantalar daha mantıklı.. topcaseler ne kadar küçük olursa olsun dengeyi bozuyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Depo üstü çantalarda oldukça pahalı yan çanta taksicim ama onu nasıl takmamız gerekiyor özel Demir mi yaptırmak lazım ?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    O zaman pizzacılar ne alemde , hiç trafiğe çıkamamaları gerekiyor bu durumda nasıl oluyor bu iş.Ben o zaman hepsini şikayet ederim dükkanların önünde boy boy koca çantalı pizza motorları duruyor arkadaşlar hepimiz durmadan trafiğe şikayet edelim o zaman ne olacak bakalım.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    ağlamayın kısmı doğru da gidip proje çizdirin kısmı doğru değil.

doğru olmadığını bildiğiniz bir şey için neden gidip para ödüyorsunuz? bu çanta mevzusu devasa arka çantalarını ticari amaçla kullanan işletmeler için çıkarıldı. Şahsi kullanımla alakası yok, keza tanımı da yok. Hangi çantalar bu talimantname kapsamında belli değil. ayrıca projeyi neden ben çizdiriyorum? çantayı satan, çantalı motor satan adamlar bu işin neresinde?

şikayet etmeyin evet ama tepki gösterin, üç tane badem bıyıklı iş bilmeyen hayatında motor görmemiş bürokrat istedi diye bin lira vermek zorunda değilim. hele bu halkın bu kadar haksızlığa karşı ses çıkaracağına gidip paşa paşa her şeyi kabullenmesini sineye çekmek zorunda hiç değilim.

bu arada benim bildiğim federasyon zart zurt hep racingçi çantadan onlara ne?

kurye arkadaşlar ne durumda bilen var mı? dernek/federasyonun bir açıklaması var mı?
    E-TEKİN, krd, RAMİREZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanirim bu ceza sadece İstanbulda uygulaniyor.
    Bin kmlik bi geziyi yeni tamamladim, Ege bolgesinde 3 4 ilde polisten hep ayni cevabi aldim:
    Canta yardimiyla plakayi kapatmadigi surece ticari amacli kullanmayanlara boyle bi uygulama yok.
    RAMİREZ ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)